PDA

Zobacz pełną wersję : Polska?....tak!



jazzY
12-09-2011, 23:17
Polecam zwłaszcza tym, którzy dla pojęcia 'Polska' używają zamiennie zwrotu: 'W tym kraju'...
Filmik pozytywny..

http://www.youtube.com/watch?v=nM-p8PGn3CI&feature=player_embedded




.

_igi
14-09-2011, 21:20
Przesłanie może i pozytywne, ale montaż tego jest koszmarny, fatalny, okropny, beznadziejny i zły. Ledwo się to ogląda. Jak na wizytówkę kraju, to troszkę słabo ;)

4kwiatek
14-09-2011, 21:22
Hi...

Przesłanie może i pozytywne, ale montaż tego jest koszmarny, fatalny, okropny, beznadziejny i zły. Ledwo się to ogląda. Jak na wizytówkę kraju, to troszkę słabo ;)

A już myslałem że to ja mam ADHD i nie mogę się skupić :D.

Można by z tego zrobić kilka krótszych i lepszych spotów.. ale ja się pewnie nie znam..

Pozdrawiam...

_igi
14-09-2011, 21:33
Hi...


A już myslałem że to ja mam ADHD i nie mogę się skupić :D.

Można by z tego zrobić kilka krótszych i lepszych spotów.. ale ja się pewnie nie znam..

Pozdrawiam...

Napisałem tamten komentarz jak dopiero zacząłem to oglądać. To produkcja z tego roku. Czołówka, układ scen, wycinanie ludzi (!), wszechobecne trybiki, żołnierze, fotoplastikon, tryby, no i ta muzyczka na końcu...

Starałem się zbytnio nie czepiać, ale to jest po prostu żenujące i beznadziejne do cna, naprawdę nie rozumiem, dlaczego do tak dużego projektu wzięli ekipę zaprawioną w filmach z wesel sprzed 20 lat?! :roll: