PDA

Zobacz pełną wersję : Restauracje warszawa



Hogyqo4
05-09-2011, 15:15
Jakie restauracje w Warszawie mają ogródek letni. Chętnie wybrałbym się w takie miejsce ze znajomymi. Co polecacie?

Merde
05-09-2011, 15:26
Ja wiem, że to dział Hydepark, ale naprawdę sądzisz że to dobre forum do zadawania takich pytań?

lMl
05-09-2011, 16:02
Lol ;)
No to może taka inna forma przywitania.

Vapiano ;)

Byhamev2
06-09-2011, 10:57
Przejdź się po Starym mieście to znajdziesz mnóstwo takich restauracji. Starówka to świetne miejsce na wypad ze znajomymi, wiec życzę powodzenia, na pewno znajdziesz fajne miejsce!

marszull
06-09-2011, 22:28
poszukaj sobie na wyborczej stolecznej
jest teraz plebiscyt na najlepszy ogrodek w stolicy

Sergiusz
06-09-2011, 23:10
Przejdź się po Starym mieście to znajdziesz mnóstwo takich restauracji. Starówka to świetne miejsce na wypad ze znajomymi, wiec życzę powodzenia, na pewno znajdziesz fajne miejsce!

Starówka to zły pomysł. Pomijając ceny, taksówki tam nie dojeżdżają. Dlatego trzeba ze sobą zabierać ochraniacze na kolana i rękawice budowlane na powrót. Większość kibli jest w głębokich piwnicach a wiadomo nie od dziś, że jak są schody to kończą się żarty. Trzeba prosić barmana aby przed wyjściem przytrzymywał schody. Do tego parasole przeciwsłoneczne przeciekają a wiatr wywiewa pety z popielniczek. Jedyna zaleta to jak pogoda nie dopisuje robi to za nią barman. Sprawdza się teoria Heweliusza, któremu udało się połączyć gastronomię z astronomią w wyniku czego powstały astronomiczne ceny.

budowlaniec
07-09-2011, 02:00
Ja polecę jeff'sa przy polach mokotowskich. Na pewno się najesz, a potem można się przejść po parku :)