PDA

Zobacz pełną wersję : Szybki konkurs fotograficzny czesc 2



hazan
22-08-2004, 10:54
Wklejamy zdjecia do albumu w kategorii konkurs.

Temat konkursu :Domowy Kisiel
Warunki : Musi być wykonane w domu (czyli rzadnych plenerów)
PS : Tylko podstawowy tuning bez efektow specjalnych

Magdalena
22-08-2004, 11:02
Hurra! :D

JaW
22-08-2004, 13:01
Proponuje jakos uhonorowac zwyciezce kisielowego konkursu, jak również nastepnych... Moze na stronie glownej zapodac nicka zwyciezcy i link do zdjecia, mogłoby to wisiec do czasu ogłoszenia zwyciezcy nastepnej edycji. A jesli beda ciekawe zdjecia i duzo uczestników, to postaram sie umiescic info z linkiem na pewnej bardzo popularnej stronie komputerowej :) Proponuje tez zobligowac moderatorow do aktywnosci fotograficznej, bo jak na razie to nie świecą przykładem :evil: 8)

hazan
22-08-2004, 13:33
Proponuje jakos uhonorowac zwyciezce kisielowego konkursu, jak również nastepnych... Moze na stronie glownej zapodac nicka zwyciezcy i link do zdjecia, mogłoby to wisiec do czasu ogłoszenia zwyciezcy nastepnej edycji. A jesli beda ciekawe zdjecia i duzo uczestników, to postaram sie umiescic info z linkiem na pewnej bardzo popularnej stronie komputerowej :) Proponuje tez zobligowac moderatorow do aktywnosci fotograficznej, bo jak na razie to nie świecą przykładem :evil: 8)

OK - zwycieskie zdjęcie będzie gdzieś na forum wyeksponowane do czasu następnego konkursu :)

wizja
22-08-2004, 19:03
czy ja już źle widzę, czy moje off-konkursowe zdjęcie zapałki (już po rozstrzygnięciu) zostało w automagiczny sposób BEZ OSTRZEŻENIA usunięte?

tak tylko pytam.. :?

hazan
22-08-2004, 19:04
czy ja już źle widzę, czy moje off-konkursowe zdjęcie zapałki (już po rozstrzygnięciu) zostało w automagiczny sposób BEZ OSTRZEŻENIA usunięte?

tak tylko pytam.. :?

Nie jest cały czas - chyba ze autorka je usunela

wizja
22-08-2004, 19:08
ja mówię o pokonkursowym, a tego nie widzę - oko jest konkursowe - a muszelki zaginęły w akcji..

ps. autOR (widać tam mojego ptaszka obok nicka? :wink: )

hazan
22-08-2004, 19:18
ja mówię o pokonkursowym, a tego nie widzę - oko jest konkursowe - a muszelki zaginęły w akcji..

ps. autOR (widać tam mojego ptaszka obok nicka? :wink: )

Muszelki i inne ja skasowalem - bo album jest jedynie na konkursy- jak ktos chce zaprezentowac swoje pracy to w forum Galerie podaje linka.

wizja
23-08-2004, 17:09
warto też przyznawać dodatkowe punkty do końcowej oceny za szybkość wstawienia pracy - jak na razie chyba się wszyscy czają, co umieści ktoś inny i ew. wtedy wyrównać/podnieść poziom pracy :twisted:

hazan, weź daj przykład i wstaw ten kisiel :mrgreen:


ps. ja na razie znalazłem w domu budyń i galaretkę, ale zaraz się wybieram po to chol... kisielek kochany :wink:

Magdalena
25-08-2004, 13:24
a teraz pomysł dla "bezpłodnych":

1)kupujemy kisielek, ok. 50 opakowań

2)gotujemy kisielek(ma być z lekka rzadki)

3)wlewamy kisielek do wanny

4)na kamerę nakładamy łoterpruf kejs

5)robimy fotkę podkisielkową
Powodzenia :!: :D

Leprekan
25-08-2004, 14:13
A może, zdjęcia z konkursy mokrego kisielowego podkoszulka? Widzę koleżanka już mocno zaangażowana :wink: Ja mogę porobić zdjęcia.... i kisielu nagotować jak zabraknie. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Magdalena
25-08-2004, 14:49
Widzę,że kolega ma poczucie humoru. Tu powinno być ostrzezenie :evil:

Leprekan
25-08-2004, 14:57
Ależ drażliwe te kobietki. :shock:

P.S. Wszelkie dziwne skojarzenia do mojej propozycji można zawdzięczać tylko swoim kosmatym myślom. :wink:

Pozdrowienia :D

wizja
25-08-2004, 16:43
Kolego JaW: tak kolega chciał ten kisiel, a teraz co? ja mogę pożyczyć te 70gr na opakowanko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

uf, ja może dzisiaj.. a następnym razem proszę o coś czego później nie trzeba zjeść :wink:

Tequil
25-08-2004, 17:44
Widzę,że kolega ma poczucie humoru. Tu powinno być ostrzezenie :evil:
ostrzezenie!?@#)$( za co?
chetnie obejrzymy Panny w kisielu...
...jaki smak lubisz? :D :D :D

JaW
25-08-2004, 17:50
Kolego JaW: tak kolega chciał ten kisiel, a teraz co? ja mogę pożyczyć te 70gr na opakowanko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Wizja, Ty mnie nie podpuszczaj - fotke zrobie jak natchnienie przyjdzie, nie czaisz artystycznej duszy mej? Juz nawet pomysł mam... W weekend wybieram sie z modelką w plener, to wezme kilka miseczek kolorowego kisielku... :D

Arkan
25-08-2004, 19:12
W weekend wybieram sie z modelką w plener, to wezme kilka miseczek kolorowego kisielku...

JaW, Ty ją lepiej smaruj tym lepiszczem w domu, bo warunki konkursu naruszysz i Cie Szacowne Żyri wykluczy :mrgreen:

Arkan

JaW
25-08-2004, 19:19
W weekend wybieram sie z modelką w plener, to wezme kilka miseczek kolorowego kisielku...

JaW, Ty ją lepiej smaruj tym lepiszczem w domu, bo warunki konkursu naruszysz i Cie Szacowne Żyri wykluczy :mrgreen:

Arkan

A fakt. To bedzie modelka + kisiel w warunkach domowych - dzieki za przypomnienie :D

Magdalena
25-08-2004, 20:01
chetnie obejrzymy Panny w kisielu
Chyba coś się koledze poplątało, bo to były "Panny z Kisielu" w reż. U.Fajdy Anego

Vitez
27-08-2004, 22:20
4)na kamerę nakładamy łoterpruf kejs


Baaardzo droga inwestycja i bardzo niewiele osob potrzebna :?

[ Dodano: Pią Sie 27, 2004 10:22 pm ]

Widzę,że kolega ma poczucie humoru. Tu powinno być ostrzezenie :evil:
Bez jaj... Normalne poczucie humoru u normalnego faceta :roll: .

Magdalena
27-08-2004, 23:41
Baaardzo droga inwestycja i bardzo niewiele osob potrzebna
Zapraszam kolegę na skrzyżowanie Rosoła i Strzeleckiego...będzie kolega wiedział od razu do czego takie cacko może służyć :)

Bez jaj... Normalne poczucie humoru u normalnego faceta .
Mam nienormalnego faceta :?: :D

Vitez
28-08-2004, 00:01
Baaardzo droga inwestycja i bardzo niewiele osob potrzebna
Zapraszam kolegę na skrzyżowanie Rosoła i Strzeleckiego...będzie kolega wiedział od razu do czego takie cacko może służyć :)

A wpisane Łuków :roll: .
Btw w tamtych okolicach Ursynowa mieszka hodowczyni mojej kotki :D



Mam nienormalnego faceta :?: :D

Masz faceta ktory cie zna i wie co moze cie urazic/zniesmaczyc/zniechecic... my az tak cie nie znamy i dlatego nie rezygnujemy z takich swoich wypowiedzi ktore moglyby ci sie nie spodobac.

(w wolnym tlumaczeniu: pantofelek? :mrgreen: )

Magdalena
28-08-2004, 00:18
A wpisane Łuków .
Czasami organizują nam wycieczki do Wawy a ja się bardzo szybko uczę :D

my az tak cie nie znamy i dlatego nie rezygnujemy z takich swoich wypowiedzi ktore moglyby ci sie nie spodobac.
To brzmi obiecujaco :?

[ Dodano: 27-08-2004 ]

Btw w tamtych okolicach Ursynowa mieszka hodowczyni mojej kotki
Kolega to ma bujną wyobraźnię :wink:

alahari
29-08-2004, 16:24
Zwędziłam pomysł JaWowi i dodałam fotke na konkursik :wink: Na razie kobiety prowadzą :mrgreen:

Vitez
29-08-2004, 19:26
Btw w tamtych okolicach Ursynowa mieszka hodowczyni mojej kotki
Kolega to ma bujną wyobraźnię :wink:

Hm?
To byl zupelnie tekst nie na temat, tylko tak przy okazji.
Podalas jakas lokalizacje, a ja sobie ja skojarzylem z tym ze stamtad odbieralem moja kotke: http://vitez.ceron.pl/galerie/koty/sugar/index.htm

Magdalena
29-08-2004, 20:13
To byl zupelnie tekst nie na temat, tylko tak przy okazji.
LOL :lol: Kolega jest zawsze taki niekonwencjonalny?

Podalas jakas lokalizacje
Basen SGGW :D
btw, słodka kotka.

alahari
29-08-2004, 21:59
Basen SGGW :D
Aaa, to teraz rozumiem tekst o nieprzemakalnym ubranku na aparat :wink: Btw - jak tam sie pływa, bo mam zamiar kiedyś w końcu się wybrac? :roll:

Vitez
29-08-2004, 23:40
Podalas jakas lokalizacje
Basen SGGW :D

I tak za daleko... mam jakies 500m do Wisly ;)
A kto mi pozyczy ubranko na 10D? :roll:

[ Dodano: Nie Sie 29, 2004 11:41 pm ]

btw, słodka kotka.

Dlatego nazywa sie Sugar :D

Btw... ale zeszlismy na offtop :roll:

Magdalena
30-08-2004, 19:01
Hola Alahari :)

Na razie kobiety prowadzą
Jak świat światem :mrgreen:

jak tam sie pływa
Ostatnio byłam tam 1.VIII. Całkiem przyjemnie, pod warunkiem, że zabierzesz ze sobą ochroniarza:) Studenci weterynarii czają się w kazdym brodziku. Ci od lesnictwa okupują zjezdzalnię a kształtujący tereny zielone wypływają na głębsze wody.Czyli jednym słowem po 45 min w basenie i przejsciu połowy jego długosci poznasz najciekawsze fragmenty podreczników akademickich :wink:

[ Dodano: 30-08-2004 ]

A kto mi pozyczy ubranko na 10D?
nie mam takiego rozmiaru :(

alahari
30-08-2004, 23:24
Studenci weterynarii czają się w kazdym brodziku. Ci od lesnictwa okupują zjezdzalnię a kształtujący tereny zielone wypływają na głębsze wody.Czyli jednym słowem po 45 min w basenie i przejsciu połowy jego długosci poznasz najciekawsze fragmenty podreczników akademickich :wink:
Wow :D To ja od razu na głęboka wode - w końcu to strefa moich pobratymców :wink: I przy okazji nieco odświeże swą wiedze (egzaminy za pół roku) 8) :lol:

Magdalena
31-08-2004, 07:00
egzaminy za pół roku
egzaminy wstępne za 3 lata...dopiero :cry: :cry: :cry:

alahari
31-08-2004, 13:29
egzaminy za pół roku
egzaminy wstępne za 3 lata...dopiero :cry: :cry: :cry:
A moj końcowy :roll:

Leprekan
15-09-2004, 12:19
He, he :D
Teraz rozumiem niesmaczek koleżanki Maqgdaleny.
Ale nic straconego, podobno z wiekiem człowiek staje się bardziej subtelny :wink:
Pozdrowionka, to tylko żarty.

Magdalena
15-09-2004, 15:32
Niech kolega uważa na kobiety ;te młodsze i te starsze. A szczególną uwage radzę zwracać na te z aparatem w ręce :mrgreen: Pozdrawiam

Leprekan
16-09-2004, 07:34
Zabrzmiało poważnie, hi hi :wink:

alahari
18-09-2004, 14:39
Do kiedy w końcu ten konkurs :?: Bo może przydala by się jakaś puenta, jakieś fanfary czy coś :roll: Oficjalne ogłoszenie wyników :roll: Bo tak to troche niemrawo wyglada..A jeszcze sie zapałki pojawiaja.. 8)

hazan
18-09-2004, 17:37
Do kiedy w końcu ten konkurs :?: Bo może przydala by się jakaś puenta, jakieś fanfary czy coś :roll: Oficjalne ogłoszenie wyników :roll: Bo tak to troche niemrawo wyglada..A jeszcze sie zapałki pojawiaja.. 8)

Zapałki sa juz zakonczone - co do kisla to co tu podsumowywac jak sa 4 zdjecia ?

alahari
18-09-2004, 17:40
Konkurs sie chyba skończył i wygrał Arkan uzyskujac najwyższa punktacje - powinienes, jako organizator, oglosić to wszem i wobec :!: 8)

Tequil
24-09-2004, 15:05
to cykamy :D

pejot
24-09-2004, 15:23
buu

A ja jeszcze chciałem kiślowe zdjęcie wrzucić, a tu czytam że już po konkursie. Nie róbcie mi tego. (Chyba, że prywatne galerie się znów uruchomi?)

JaW
24-09-2004, 16:56
buu

A ja jeszcze chciałem kiślowe zdjęcie wrzucić, a tu czytam że już po konkursie. Nie róbcie mi tego. (Chyba, że prywatne galerie się znów uruchomi?)

Wrzucaj... chetnie zobaczymy.

Magdalena
01-10-2004, 23:56
Nie wiem jak pozostali ale ja jestem gotowa na trzecią edycję konkursu. Tylko niech tematyka nie będzie zwiazana z jesienią- baaaardzo proszę :)

Rudi
02-10-2004, 15:01
Nie wiem jak pozostali ale ja jestem gotowa na trzecią edycję konkursu. Tylko niech tematyka nie będzie zwiazana z jesienią- baaaardzo proszę
hmmm.... może "leśni ludzie, czyli co mozna zrobić z kasztanów, żołędzi i zapałek"
Pozdrawiam
Rudi

JaW
02-10-2004, 15:09
hmmm.... może "leśni ludzie, czyli co mozna zrobić z kasztanów, żołędzi i zapałek"
Juz sobie wyobrazam seks kasztanowych ludzikow... :D

Magdalena
03-10-2004, 00:33
Juz sobie wyobrazam seks kasztanowych ludzikow...
Tak , a przy 5 edycji kolega oczyma wyobraźni zobaczy seks bałwanów!


hmmm.... może "leśni ludzie, czyli co mozna zrobić z kasztanów, żołędzi i zapałek"
Ludziki są do niczego -wypadają im nogi. Powodzenia :D

Rudi
03-10-2004, 01:48
Ludziki są do niczego -wypadają im nogi. Powodzenia
Moim nigdy nie odpadały, w przedszkolu dawali nam klej... do ludzików oczywiście :mrgreen: