PDA

Zobacz pełną wersję : www.animoto.com - ktoś używał ?



layt
24-08-2011, 16:04
Jak w temacie.. natomiast mam pytanie czy pobierane są jakieś dodatkowe opłaty za przelew ?? Mówię tutaj o wersji płatnej..

Merde
24-08-2011, 17:08
natomiast mam pytanie czy pobierane są jakieś dodatkowe opłaty za przelew ?? Mówię tutaj o wersji płatnej..

To pytanie raczej powinieneś kierować do helpdesku/infolinii swojego banku.

fotocoto
05-04-2012, 09:40
Jak w temacie.. natomiast mam pytanie czy pobierane są jakieś dodatkowe opłaty za przelew ?? Mówię tutaj o wersji płatnej..

załóż sobie konto w paypal to będziesz miał gwarancję, że nie zapłącisz prowizji, zostanie przerzucona na odbiorce, ja tak zawsze kupuję i nigdy prowizji nie zapłaciłem

Merde
05-04-2012, 09:56
załóż sobie konto w paypal to będziesz miał gwarancję, że nie zapłącisz prowizji, zostanie przerzucona na odbiorce, ja tak zawsze kupuję i nigdy prowizji nie zapłaciłem

Zapłaciłeś, w odpowiednio wyższej cenie towaru.
Prowadzisz działalność gospodarczą, litości... ;-)

Janusz Body
05-04-2012, 10:08
załóż sobie konto w paypal to będziesz miał gwarancję, że nie zapłącisz prowizji, zostanie przerzucona na odbiorce, ja tak zawsze kupuję i nigdy prowizji nie zapłaciłem


Uhmmm... sporo sklepów internetowych w Polsce ma "zniżkę" dla klienta za płatność PayPal'em. Zwykle trzeba dopłacić ok 2.5% ponad to co jest ceną przy przelewie bankowym.

To zresztą jasne - sklepy usiłują pokazać ile PayPal (i inne sieci kart kredytowych) zgarniają kasy.