PDA

Zobacz pełną wersję : ZoomBrowser - negatywnie



pe.en.de
24-08-2011, 15:16
Od kilku dni przy przeglądaniu filmów w ZoomBrowserze mogę je obejrzeć wyłącznie w negatywie.
Dotyczy to tylko fimów z Canona 5DII. Obojętnie kiedy utworzonych. I odtwarzanych tylko na moim komputerze.
Na podglądzie w aparacie filmy odtwarzane są w pozytywie. Na innych komputerach też. A na moim nie:shock:
Wynika z tego że przypadkowo włączyłem jakąś funkcję której teraz nie mogę ustalić:confused:.
Zdjęcia w ZoomBrowserze przeglądam w trybie pozytywu.
Pierwsza klatka podglądowa też wyświetla się jako pozytyw.
Czy ktoś spotkał się z czymś takim?
Pomoże mi ktoś przełączyć się ponownie w tryb pozytywowy?

Janusz Body
24-08-2011, 15:58
A Na pewno masz aktualnego ZX? Ostatnio było sporo upgradeów.

pe.en.de
24-08-2011, 22:10
A Na pewno masz aktualnego ZX? Ostatnio było sporo upgradeów.

A czy zdarzyło się komuś podglądać HD w negatywie tylko ze względu na to iż na czas nie uaktualnił ZoomBrowsera?
Na wszystkich komputerach jest ta sama wersja a tylko na moim oglądam w negatywie:confused:
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
OK - inaczej.
Czy poznal ktoś funkcję w Zoom Browserze pozwalającą oglądać filmy w negatywie ?

pe.en.de
25-08-2011, 12:25
Cześć to znów ja.
Po bliższym przyjrzeniu się widzę że to jednak nie negatyw bo choć zieleń to fiolet
a czerwień to zieleń i ciało ludzkie jest zielone to jednak biel zostaje biała, szarości np chodnik - też ma naturalny kolor.
Chyba więc wystąpił problem z kanałami.
Nie mam pojęcia jaki.
To może choć koś wie jak zmeniać kanały z ZoomBrowserze?

komarsnk
25-08-2011, 12:37
to nie kanały bo tego nie da się tak po prostu przestawić.
Na moje oko kodek jest wysypany i tyle

Tezet-gdynia
25-08-2011, 17:22
pe.en.de jaki system ? xp ? Jak odpalasz film, to pojawia sie jakis decoder przy zegarku windowsa ? Moze tam masz przestawione przez przypadek opcje. Ewentualnie, jaka masz karte graficzna ? Nie robiles update sterownikow ? Mi kiedys GeForce wywalas kolory wszystkich filmow we wszystkich odtwarzaczach. Okazalo sie ze byly trefne sterowniki ze strony producenta. Kilka dni pozniej wyszedl update.

pe.en.de
25-08-2011, 22:25
System xp. Nic nie instalowalem w tym komputerze od roku. Służy on głownie do obsługi ploterów i drukarek do których już nie można dostać nowych sterowników.
I w wolnych chwilach w swej norce obrabiam sobie na nim jakieś prywatne zdjęcia;-)
W sumie to dziwna sprawa, bo jak się przyjrzeć to zmieniają się tylko kolory w których występuje zieleń i czerwień.
I tylko przy odtwarzaniu filmów nagranych 5DII. I tylko na tym komputerze:shock: