PDA

Zobacz pełną wersję : A60 kupiony w USA



xareo
21-08-2004, 21:02
Hej :)

Jestem tu nowy, widze ze wielu ludzi tutaj na prawde zna sie na cyfrakach, wiec mam pytanie.

Jestem teraz w USA, bede jeszcze tydzien i wczoraj kupilem sobie po dlugim namysle i wielu dylematach Canona A60. Jak na razie spisuje sie swietnie i w ogole jest wypasiony,jestem zadowolony z zakupu. Jednak przeczytalem tutaj ze mozna dostac go w polsce za okolo 600 zl, albo 750zl razem ze 128Mb.
Ja kupilem go za 160 $, czyli okolo 580 zl, z 16Mb itd. I teraz zastanawiam sie czy warto oszczedzic te kilka zlotych, bo jesli zawioze go do polski to nie mam gwarancji ? Jesli dam za niego 100 albo 150 zl wiecej, ale z gwarancja to bedzie lepiej?

Tzn no po prostu - czy gwarancja jest bardzo potrzebna ? Hmm to pewnie glupie pytanie :), pewnie ze zawsze moze sie cos zepsuc nawet w najlepszych aparatach duzo drozszych od tego no ale moze ktos ma jakies doswiadczenia czy cos?

Pozdrawiam :)!

kajman
22-08-2004, 13:02
powiem Ci tak, ponad pol roku temu kupilem sobie canona PS A60 w USA, wtedy przebitka byla tak duza, ze nie bylo sie nad czym zastanawiac. teraz pozostalo mi jedynie zalowac, poniewaz po niecalym miesiacu uzytkowania nawalila lampa blyskowa :( bez gwarancji taka naprawa moze kosztowac i ze 3 stowki, o ile wogole bedzie mozliwa. zdecyduj sam. pozdrawiam

satriani
31-08-2004, 16:41
Jeśli przejrzysz liczne fora dotyczace aparatów cyfrowych to jednak dojdziesz prędzej czy później do wniosku że jeśli możesz dopłacić trochę więcej do nowego sprzetu to lepiej go kupić z gwarancją.
Oczywiście kazdy może mieć inne zdanie na ten temat, ale jednak aparaty do 1500,- pln psuję się częściej niż te za 5000,- pln w okresie gwarancyjnym.
Z tego co zdążyłem przeczytać na tym forum jakakolwiek najdrobniejsza naprawa w serwisie jest bardzo kosztowna, więc lepiej się zabezpieczyć i potraktować różnicę w cenie jako ewentualne zabezpieczenie.
Na pewno zrobisz jak uważasz ale weź tą opinię takze pod uwagę.

MichałJ
02-09-2004, 12:22
Jak dla mnie to przepłaciłeś za tego A60 >> poczytaj sobie TO << (http://forum.swiatobrazu.pl/foto/viewtopic.php?p=21970&highlight=#21970) 125$ za A70 + 128 MB