PDA

Zobacz pełną wersję : Tatuaż z motywem fotograficznym



model
13-08-2011, 18:15
Witam,

czy ktoś z Was posiada takowy? A może widzieliście gdzieś coś fajnego, czym mógłbym się zainspirować?

Pozdrawiam.

undisputed
13-08-2011, 21:24
wystarczy zerknącć do google grafika ;) dla mnie np to jest fajne: http://www.google.com/imgres?q=photography%2Btattoo&um=1&hl=pl&sa=N&rls=com.microsoft:pl:IE-SearchBox&rlz=1I7ADRA_pl&biw=1680&bih=828&tbm=isch&tbnid=_8icpve-_zFq4M:&imgrefurl=http://www.nerdtattoos.com/2011/01/camera-tattoos-for-all-you-photography.html&docid=ltlGT3q_XBr3MM&w=300&h=400&ei=DdJGTsH5K8TrsgaC25m8CQ&zoom=1&iact=rc&dur=47&page=1&tbnh=183&tbnw=130&start=0&ndsp=36&ved=1t:429,r:6,s:0&tx=87&ty=108 , pare przykładów jeszcze tutaj: http://www.nerdtattoos.com/2011/01/camera-tattoos-for-all-you-photography.html

model
14-08-2011, 11:33
No te akurat znam :) liczyłem na coś czego nie można znaleźć w googlach ;)

Patryck
14-08-2011, 11:50
Często spotyka się motywy modelu aparatu, migawki itp:
http://blog.photoshelter.com/image/tattoo_aperture.jpg

Z innych które poznajdywałem, z tym drugim gorzej przy zmianie systemu;)
http://data.whicdn.com/images/2829578/tatu070-580x385_thumb.jpg?1278051216
http://mynameisglenn.files.wordpress.com/2011/05/canon-tattoo-julio-cesar-assis-450x278.jpg

Może coś z what the duck i podobnych:
http://www.whattheduck.net/merch

undisputed
14-08-2011, 11:50
jesli czegoś nie ma w google to znaczy, że to wogóle nie istnieje :D!

kajtek19891
14-08-2011, 17:47
Jeżeli tatuator jest dobry wykona tatuaż na podstawie np. zdjęcia bądź sam zaprojektuje wzór. Lepiej mieć coś unikalnego ;)
Nie zapomnę sytuacji jak była moda na tribale na łydce... oczywiście połowa znajomych leciała i robiła z katalogu jak leciało. Kiedyś będąc na wakacjach ze znajomymi w ciągu jednego dnia widzieliśmy około dziesięciu osób z identycznym tatuażem jak ma znajomy...
model szkoda, że jesteś z Gdańska, w Łodzi mógłbym Ci dać kilka namiarów, gdzie jest względnie tanio, pewnie i przede wszystkim stworzenie wzoru nie stanowi problemu...

model
14-08-2011, 18:46
Miejsce już mam zaklepane, teraz pora się zdecydować na wzór. Chciałbym coś prostego raczej, myślałem nad konturem aparatu (coś w stylu tego: http://3.bp.blogspot.com/_pXKbBBTFqKs/TSPfqgQPakI/AAAAAAAAA_0/Vhe64QSnR_k/s1600/camera-tattoo-diagram.jpg) ogólnie podobają mi się rysunki techniczne, przeglądam stare instrukcje od zenitów :P i chyba w tym kierunku będę zmierzał.

Zastanawiam się tez nad znakiem zakazu fotografowania (jest motyw foto, a sam zakaz będzie trochę przekorny :P) http://www.bhp.kqs.pl/galerie/z/zakaz-fotografowania_446.jpg

Fajny jest też motyw wizjera aparatu, ale nie bardzo mam pomysł jak to przenieść na tatuaż.

Przysłona - też fajna sprawa, ale mało oryginalna :P

edit: jakby ktos miał jakies rysunki techniczne aparatów małoobrazkowych to byłbym wdzięczny :)

Tezet-gdynia
15-08-2011, 02:54
To tez zalezy w jakim miejscu chcesz zrobic tatuaz, i jak bardzo rozbudowane masz to miejsce ;) Nie wszystko da sie wszedzie ;) Tak z ciekawosci, u kogo bedziesz robic ? Chyba ze tajemnica, to zrozumiem ;)

model
15-08-2011, 10:51
Nie jestem jakoś zbytnio napakowany, ale tatuaż nie będzie ogromny i na pewno wyląduje gdzieś na ramieniu. Będę robił w Black 8 w Gdańsku.

Obecnie szukam rysunków różnych aparatów w tym stylu: http://microsites.lomography.com/lubitel166+/images/drawing3.gif
tylko, że ciężko cokolwiek znaleźć.

gadget_zary
16-08-2011, 07:38
We wrocławiu widzałem jakiegoś gościa który miał ownięty wokół ręki film fotograficzny. Podobny motyw planuje mój kolega z tym że na nodze i z klatkami na tyle szerokimi żeby móc coś jeszcze wewnątrz zrobić w przyszłości na jak będzie chciał.

dinderi
16-08-2011, 10:11
Ja bym sobie taki motyw foto wytatuował

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img713.imageshack.us/img713/5204/lowekrowelogo.jpg)

model
16-08-2011, 17:39
No spoko, kiedy nam pokażesz? ;)

janmar
16-08-2011, 21:03
Sorry za OT ale nie mogę się powstrzymać.Czy tatuaże dziś powszechnie widziane są tak trwałe jak kiedyś? Na zawsze?

Goomis
17-08-2011, 00:11
Sorry za OT ale nie mogę się powstrzymać.Czy tatuaże dziś powszechnie widziane są tak trwałe jak kiedyś? Na zawsze?

Te klasyczne tak. Chyba, że ktoś łazi utaplany w hennie :-P

model
17-08-2011, 08:40
Tatuaże są trwałe, ale tak czy siak można je usunąć ;)

janmar
17-08-2011, 10:24
Z tego z czym ja się spotkałem to wcześniej czy póżniej są z reguły usuwane,lub zamieniane na blizny.Kiedyś mówiono ,błędy młodości.
Przemyslałbym sobie taką decyzję.Myslenie nic nie kosztuje.
Pozdrawiam :)

gadget_zary
17-08-2011, 10:30
Może trochę OT ale może lepiej byłoby założyć taki temat na forum "dedykowanym" (np. bodymodyfications.pl).

janmar
17-08-2011, 10:35
Można i tutaj podyskutować :)

Goomis
17-08-2011, 14:56
Z tego z czym ja się spotkałem to wcześniej czy póżniej są z reguły usuwane,lub zamieniane na blizny.Kiedyś mówiono ,błędy młodości.
Przemyslałbym sobie taką decyzję.Myslenie nic nie kosztuje.
Pozdrawiam :)

Świat się zmienia, trendy się zmieniają.
Jeszcze zależy jakie tatuaże. Ja bym sobie na pewno imienia żadnej kobiety nie dał wytatuować - to jest już głupota :-D (no chyba, że córki :-P )
Dla mnie to tez jest rodzaj sztuki i prędzej czy później też sobie coś zrobię.

Najlepsze są tłumaczenia w stylu:
"i co potem jak będziesz stary to będziesz miał tatuaż i będziesz brzydko wyglądał"
Jak będę stary to i tak będę brzydki czy z tatuażem czy nie :-P
A akurat bardzo mi się podobają tatuaże (oczywiście nie mowa o więziennych itp.) na starszych ludziach. Bardzo chętnie zrobiłbym komuś takiemu sesję ;-)

Kolaj
17-08-2011, 15:00
Świat się zmienia, trendy się zmieniają...... a tatuaże zostają. :mrgreen:

janmar
17-08-2011, 15:09
Mam taką zasadę że nie spieszę się ze zrobieniem tego co mogę zrobić zawsze . Ostrożnie podchodze do rzeczy nieodwracalnych.W życiu bywa różnie a tatuaż to trwałe piętno.
Gusta i narzeczone się zmieniają,bywa.Przykład niektórych "celebrytów" kolejny raz nakładających nowe genialne pomysły na nieszczęsną skórę.
Goomis jak będziesz stary to widząc swój tatuaż będziesz wspominał CB. :-D

Kazdy tatuaz jest więzienny.Wziął sie z więzienia ,wojska itp.
Znakuje okres w którym do kogoś lub czegoś nalezeliśmy.Tak jest odczytywany przez młodych i starych.
Bo co myslisz gdy widzisz na kimś "dziary"?
Że ten gość stał się piękny :-D

Kolaj
17-08-2011, 15:13
Kazdy tatuaz jest więzienny.Wziął sie z więzienia ,wojska itp.
Znakuje okres w którym do kogoś lub czegoś nalezeliśmy.To nie tak. Teraz często zdarza się, że ludzie robią sobie tatuaż jako pamiątkę z wakacji. Nie oznacza nic konkretnego, nie jest żadnym manifestem. Czasem jest po prostu specyficzną formą sztuki. Z całą resztą Twojej wypowiedzi, tyczącą się nieusuwalności (lub może trudnej usuwalności) zgadzam się w pełni.

janmar
17-08-2011, 15:22
Miałem paru znajomych którzy tak to określali:-D .Pamiątka z wakacji.Dluugich.

Można mieć Irokeza i nie być punkiem ,glany i nie byc skinem.Tatuaż i nie mieć
narzeczonej Krychy np.

Ale obserwujący te cechy tego nie wie.

Tak ,wiem że to nikogo nie przekona ale jak hydepark to hydepark.Stoję na swoim taborecie w corner speak-u i krzyczę:

TATUAŻOM mówię nie.

mówię też dla mnie EOT. biorę taboret ..idę sprzątać.

HuleLam
17-08-2011, 15:27
... a tatuaże zostają. :mrgreen:

Jak pan w komisjach,
zdRAWki

Kolaj
17-08-2011, 15:29
Janmar,

ulegasz stereotypom.

Mam glany choć nie jestem skinem.
Nie mam irokeza ale czasem mnie kusi, żeby sobie kiedyś dla wygłupu strzelić. Muzyka pankowa nie jest mi obca :)
Tatuażu sobie nie planuję zrobić, choć moja córka ma na drugie Krycha ;)

janmar
17-08-2011, 15:34
A ja znów mam włosy do ramion jak wtedy gdy grałem i słuchałem rocka.[słucham nadal]
Mam glany :-D straszne buciory [w góry.]
Będzie jakieś spotkanko to postawimy Irokezy.:)

Kolaj
17-08-2011, 15:36
Będzie jakieś spotkanko to postawimy Irokezy.:)O, widzisz, zaczynasz mówić z sensem :)

janmar
17-08-2011, 15:37
No,łatwo nie przyszło :-D

Tezet-gdynia
17-08-2011, 16:20
Sprobuj poszukac hasel w stylu:

- Camera blueprint
- dslr blueprint

i temu podobne z haslem blueprint ;) Sa tez strony typu The-Blueprints.com ale aparatow tam raczej malo jest.

A co do samego tatuazu. Jest on forma sztuki. To ze z jednej strony jest to sztuka postrzegana jako wiezienna, wcale nie musi tego oznaczac. Inaczej wygladaja trzy kropki, gwizdki, *******ki gdzies na nadgarstku, przy kciuku, a inaczej wyglada obraz stworzony dzieki jakiejs historii. Ja sam planuje od dluzszego czasu zrobic sobie tatuaz. Dlaczego nie zrobilem jeszcze ? Nie nie, nie bol, nie kasa, powod jest inny. Czekam na przelomowy moment w zyciu, dzieki ktoremu ten tatuaz bedzie mial sens, i bedzie mi przypominal. I nie bedzie to tribal, aparat, czy gwiazdka. Zwykly kawalek tekstu (stworzony osobiscie) napisany po japonsku (bo uwielbiam ta kulture) na pol plecow - bo w 100% bedzie tylko dla mnie, a nie na pokaz :)

najeli
17-08-2011, 17:24
Na pół pleców to bez sensu jak ma być dla Ciebie, będziesz go oglądał tylko jak się powykręcasz przed lustrem. Za to będzie kłuć w oczy wszystkich gdziekolwiek się bez koszulki pokażesz ;-)

Chyba że nie łapię tego "w 100% tylko dla mnie"...

Tezet-gdynia
17-08-2011, 19:17
A nie zgodze sie ;) Nie chce go ogladac non stop przed lustrem, lub nawet bez. Ma on byc wlasnie w miejscu gdzie bede mogl go zauwazyc tylko czasami i sobie przypomniec ze dalej tam jest i jakie ma znaczenie. A na pol plecow, bo nie lubie malych tatuazy, ktorych pozniej rozczytac sie nie da ;) A to ze gdzies czasami pokaze sie bez koszulki (ile my tego lata teraz mamy;)), to on nadal bedzie tylko dla mnie. Bardziej widoczny bylby na rece, czy tez lydce, gdzie przez cale lato bylby na wierzchu ;) Cos w tym stylu, jednak na pewno inny http://www.kyokushin4life.com/photopost/data/508/tattoo.jpg :)

Goomis
17-08-2011, 20:08
Janmar,

ulegasz stereotypom.

Mam glany choć nie jestem skinem.
Nie mam irokeza ale czasem mnie kusi, żeby sobie kiedyś dla wygłupu strzelić. Muzyka pankowa nie jest mi obca :)
Tatuażu sobie nie planuję zrobić, choć moja córka ma na drugie Krycha ;)

To żeście se pogadali.

Janmar, jesteś wróżbitą? :-D



A co do samego tatuazu. Jest on forma sztuki. To ze z jednej strony jest to sztuka postrzegana jako wiezienna, wcale nie musi tego oznaczac. Inaczej wygladaja trzy kropki, gwizdki, *******ki gdzies na nadgarstku, przy kciuku, a inaczej wyglada obraz stworzony dzieki jakiejs historii. Ja sam planuje od dluzszego czasu zrobic sobie tatuaz. Dlaczego nie zrobilem jeszcze ? Nie nie, nie bol, nie kasa, powod jest inny. Czekam na przelomowy moment w zyciu, dzieki ktoremu ten tatuaz bedzie mial sens, i bedzie mi przypominal. I nie bedzie to tribal, aparat, czy gwiazdka. Zwykly kawalek tekstu (stworzony osobiscie) napisany po japonsku (bo uwielbiam ta kulture) na pol plecow - bo w 100% bedzie tylko dla mnie, a nie na pokaz :)

O i właśnie ja mam podobne podejście.
Na razie na pewno sobie żadnego nie zrobię.
Jak się zdecyduję to na pewno nie na przedramieniu czy łydce.
Najbardziej prawdopodobne są plecy (całe, a co tam! lub część ramienia z kawałkiem klatki piersiowej)
No ale to muszę tak jeszcze trochę "podrosnąc" xD jak ustabilizuję sylwetkę (pewnie po 30-tce) i jeżeli będę czuł, że to jest ten moment to w końcu sobie zrobię.
I też na pewno nie będzie to żaden tribal, gwiazdki itp.
Po prostu jest to dla mnie sztuka która fascynuje mnie, ciekawi i porusza. Nie jest to dla mnie żaden manifest, nie dorabiam do tego ideologii czy jakiejś przynależności do określonej kultury czy grupy społecznej.
Ale prawdą jest, że tatuaż zostaje na całe życie więc musi to być decyzja przemyślana.

janmar
17-08-2011, 20:30
Ale prawdą jest, że tatuaż zostaje na całe życie więc musi to być decyzja przemyślana.

Życie mozna zobaczyć tylko tak jak film.Ogladając już nakręcony.
Niezrealizowany ,możemy sobie tylko wyobrażać.
Ja na pewno mogę oglądać prawie cały mój film :).
Dlatego nie muszę być wrózbitą aby powiedzieć prawdę.
Mając Twoje lata myślałem identycznie.Więc naprawdę to rozumię i zrozumiem.
I dlatego wiem ze kiedyś bedziesz mojego zdania.:-D
Tak .Wygram w tej dyskusji.Kiedyś.Więc dziś tylko apeluję:
Wybierz chociaz ładny i nie za duży wzorek :idea:

abyss
17-08-2011, 23:35
Janmar, ja rozumiem twój punkt widzenia - i wiekowo bliżej mi do Ciebie 10 lat niż do Goomis'ia ( o ile Ty i On podaliście prawdziwy) - ale czasy się zmieniają, a tego nie bierzesz pod uwagę. Sam nie mam tatuaży - ale tak, jak 20-25 lat temu uważał bym to za kretyńską ekstrawagancję - to dziś raczej jako nieco ekstrawagancki - ale jednak środek ekspresji. Czasy trochę się zmieniły. Jedyne na co bym się nie zdecydował to na tatuaż w eksponowanych miejscach - jak dłonie, twarz, szyja, przedramiona etc... oraz na coś, co wiąże mnie jednoznacznie jak np: Canon, Nikon, USA, China, Dubai etc.... :)

janmar
18-08-2011, 08:10
Czasy?
Pisałem jedynie o ludziach i tatuazach ,oraz o cenie jaką niesie frajda ich posiadania.To się nie zmieniło,tak jak ludzie sie nie zmieniają.A tatuaż to stara bardzo stara sztuka zdobienia ciała.Spotyka się go na wszystkich kontynentach.Początki są zapewne bliskie początków istnienia czlowieka.
Problemy z tatuażem są też takie same.Czas jest niezmienny .

Ani Goomis ,ani ja nie zmieniamy swojego czasu.
Znamy się osobiście.:-D

model
18-08-2011, 14:39
Ale się dyskusja rozwinęła :D

Tezet, dzięki za pomoc, właśnie czegoś w tym stylu szukam :)

Jeśli chodzi o przemyślaną decyzję, to chyba po 7 latach zastanawiania się (zrobić-nie zrobić) wypada już ją podjąć ;) Na pewno jest to też związane z przełomowym momentem mojego życia i pewnymi decyzjami. Jeśli chodzi akurat o wzór, to nie ma być on dla mnie szczególnie symboliczny, aczkolwiek coś tam będzie dla mnie znaczył i o czymś przypominał.

Może jestem jeszcze młody i głupi, ale chyba na starsze lata wolę żałować, że zrobiłem sobie tatuaż, a nie że go nie zrobiłem jak byłem młody.

Niemniej jednak rozumiem głosy sprzeciwu, bo wiem, że podejście do takich rzeczy zmienia się z wiekiem. Może za kilkanaście lat będę podobnego zdania. Ale teraz żyję chwilą ;)

janmar
18-08-2011, 15:26
E tam sprzeciwu.Chodzę po ulicy widze same tatuaże i wiem że to taki czas.Był czas na
ortaliony,był czas na dżinsy marmurki,dzwony ,rurki, byl czas na dziury w dżinsch, na określone rodzaje fryzur marine USA np.,Były rózne mody.Młodzież podejmuje je z ochota i
munduruje się w nie.
Jeśli się w londynie czy Paryżu zobaczy cos dziwnego na ulicy to wiemy co za dwa lata bedzie u nas nowością.
Dziś na mieście pod wpływem wątku ogladałem te dzieła sztuki na młodych paniach i panach. Mnóstwo :) .
Jak kiedyś marmurków.
Nie strżępił bym sobie języka po próznicy,[bo wiem jaki odzew i skutek wywrze moja wyrażana tu opinia na modnych paniach i panach]

Ale to jest trwałe.
A więc ,co mi tam pokrzyczeć jeszcze raz na puszczy.:idea:
A wiec krzyczę ,krzyczę ,krzyczę wniebogłosy.:!:

Uff.Już.
Przestałem krzyczec i ...idę sprzątać.EOT.

arturs
18-08-2011, 23:05
wiec krzyczę ,krzyczę ,krzyczę wniebogłosy.:!:



Krzyczę, krzyczę, krzyczę, krzyczę wniebogłosy!
A! Czy ktoś zrozumie to?!
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte piąte dno!

[...]

Lecz wiem, że już nadchodzi czas
Gdy będzie musiał każdy z was
Uznać ten krzyk, ten krzyk, ten krzyk z mych niemych ust
Za swój!!!



Tak mi się nasunęło... nie wiem czy dobrze ;)


Uff.Już.
Przestałem krzyczec i ...idę sprzątać.EOT.

będziesz miał za czysto ;)

Marku, ja myślę że jak kolega się 7 lat zastanawia to chyba dobrze to przemyślał..

Pozdrawiam

janmar
19-08-2011, 08:53
Na szóstke z plusem Arturze.:)
No wzmocniłem sie Jackiem K.Często grają mi utwory które jemu grały Brel itd.:)
Ale to sprawa pokolenia :idea: .
Mam taką nadzieję a nawet wiarę że kolega to dobrze przemyślał.
Ja w ogóle wierzę w ludzi.
Ale w takich jakimi są.
Nie szkodzi przecież sobie na luzie podyskutować,szczególnie jeśli w wyniku takiej dyskusji reprezentowane są odmienne opinie.:idea:

model
19-08-2011, 10:55
No właśnie, najważniejsze to być sobą. Moja decyzja nie jest raczej spowodowana modą, czy jakimś nagłym impulsem. Raczej odzwierciedleniem charakteru. Po prostu poczułem, że po kilku latach zastanawiania się i gadania, że kiedyś tam sobie zrobię tatuaż, teraz go naprawdę zrobię.

janmar
19-08-2011, 11:13
Ja naprawdę nie staram się zmieniać Twoich planów.To Twoje plany.
Nic mi do nich.
Cieszę sie że wiesz jaki jesteś,bo ja mimo wielu lat starań ciagle mam problemy z odpowiedzią na pytanie "czy wiem kim jestem""jaki jestem"
Jedynie dziwne że poczułeś ten impuls gdy wokół Ciebie pojawiło się mnóstwo tatuaży.
Na sto procent niedlugo [będą "pase":idea:]Czy nie odkryjesz wtedy nowych cech swojego charakteru?
Pożiwiom ,uwidim jak mówią amerykanie.
Pozdrawiam

model
19-08-2011, 11:49
Jedynie dziwne że poczułeś ten impuls gdy wokół Ciebie pojawiło się mnóstwo tatuaży.

Nie wiem na jakieś podstawie tak sądzisz, bo powyższe stwierdzenie mija się z prawdą. Wokół mnie nie ma żadnych tatuaży, choć parę lat temu miałem z nimi większą styczność (ba, nawet robiłem tatuaż znajomemu ;)) Impulsem są pewne zmiany, decyzje i wydarzenia w moim życiu.

Oczywiste, że nic nie zmieni moich planów, aczkolwiek czuję się trochę oceniany. Nie lubię prowadzić rozmów na temat sensu życia, tego czy wiem kim naprawdę jestem itd. na forach internetowych, bo nie można tutaj przekazać nigdy tego co naprawdę ma się do powiedzenia. Założyłem wątek dotyczący wzoru z motywem fotograficznym. Niestety temat rozwinął się w innym kierunku i został przeniesiony do hydeparku. Szczerze mówiąc to trochę się tego spodziewałem...

janmar
19-08-2011, 13:36
Pisząc "wokół" mam na myśli kraj:media, ulice ,plaże ,baseny kapielowe itp..

Wątek jest w hydeparku .Więc można nie trzymać się zbyt kurczowo tematu.

Wzór na tatuaz to nie jest temat "fotograficzny" dla forum o sprzęcie foto ,nawet jeśli na nim jest aparat czy statyw.

Raczej fora artystyczne czy o grafice lub tatuażach spełniłyby Twoje oczekiwania.

Ale złą wiadomoscią jest to że i tam spotkasz takich co będą mieli inne zdanie od Twojego.
Bo każde forum to nie sklep ,ani salon gdzie zamówisz coś i podadzą.
Tu czasem podadzą ,czasem wyśmieją,czasem przedstawią inny pogląd a w hydeparku to już w ogóle wypisują co ślina na jezyk przyniesie zupełnie nie mając racji :shock::idea:

jacek_73
19-08-2011, 19:20
... a w hydeparku to już w ogóle wypisują co ślina na jezyk przyniesie ...

Bardziej co paluchy bezwiednie w klawisze wstukają :mrgreen:

model
19-08-2011, 19:32
No cóż, w każdym razie ten wątek mi trochę pomógł :) Wątpię, żebym dowiedział się np. o tych blueprintach na forum artystycznym czy o tatuażach.

Rozumiem, że różni ludzie mają różne światopoglądy, ale ja właśnie nie chciałem dyskutować na tematy różnic poglądowych odnośnie posiadania tatuażu, tylko szukałem pomocy w znalezieniu inspiracji do stworzenia wzoru. Także po prostu myślałem, że da się oddzielić te dwie sprawy. Nie dało się - trudno ;)
Pozdrawiam serdecznie :)

marszull
19-08-2011, 19:49
Tak apropos tatuazy i usuwania
Nie znam ani jednej osoby ktora usuwala sobie tatuaz
za to znam sporo, ktore zrobily sobie jeden wzor, a za jakis czas nastepny ;)
Ja zreszta mialem podobnie: 15 lat temu pierwszy tatuaz, 10 lat temu drugi duzo wiekszy, niedlugo do rozbudowy i w planach nastepny wzor, a mozliwe ze dwa ;)

a w samym temacie - jesli dobry artysta to przygotuj zdjecia, jakies rysunki pogladowe i opowiedz o swojej koncepcji, a mysle ze na pewno przygotuje Ci cos dobrego

janmar
19-08-2011, 22:26
nspiracji .... Nie dało się - trudno .....

A tam nie dało się.Chodzę i myślę nad wzorem dla Siebie..

Jak na razie co sobie narysuje ,to skreślam :idea: .
Idę rysować dalej.
Pozdrawiam

ChM
20-08-2011, 19:33
Niechcący znalazłem kilka przykładowych tatuaży z wybitnie fotograficznymi motywami:
http://fotoblogia.pl/2010/11/29/tatuaze-z-fotograficznym-motywem-galeria/minolta-sr-z/galeria#content
czy to może się podobać, kwestia gustu. Najgorsze co się może przytrafić to zmiana systemu po wytatuowaniu jakiegoś czegoś z napisem canon, może lepiej z napisem "Schneider Kreuznach". Efekt murowany, po długotrwałym wpatrywaniu się, każdy by się pytał: a co to znaczy?

arturs
21-08-2011, 00:50
A tam nie dało się.Chodzę i myślę nad wzorem dla Siebie..

Łał... No Marku.. właśnie rozwaliłeś mnie zupełnie :mrgreen:
ale żeby Cię pocieszyć moje Słonko też od paru lat się czai i na razie na czajeniu się kończy.. to chyba zaraźliwe..

janmar
21-08-2011, 14:48
No, w takim wypadku to bez obaw.Słonko przyćmi blaskiem wszystko,nawet [maleńki] tatuaż. :idea:Pozdrowienia.

model
21-08-2011, 16:27
Niechcący znalazłem kilka przykładowych tatuaży z wybitnie fotograficznymi motywami:
http://fotoblogia.pl/2010/11/29/tatuaze-z-fotograficznym-motywem-galeria/minolta-sr-z/galeria#content

Dzięki wielkie, jeden motyw mi się spodobał ;)

model
04-10-2011, 00:36
Tatuaż gotowy :) po długich namysłach wygrał motyw przysłony. Na początku wydawał mi się mało oryginalny, ale jednak jest prosty i nie taki oczywisty jak aparat foto.

Powoli zastanawiam się nad następnym ;)

marszull
04-10-2011, 10:52
a zdjecie? ;)

a co do nastepnego - a nie mowilem (pisalem) ;)

JaBlam
04-10-2011, 12:28
czlonek i tatuaz stylizowany na mieszek do makro... nawet w praktyce podobnie dziala z wydłużaniem:)

model
04-10-2011, 17:22
Że wcześniej na to nie wpadłem!

a co do zdjęcia, to może później jak się zagoi ;)

BuRton
04-10-2011, 22:43
Że wcześniej na to nie wpadłem!

a co do zdjęcia, to może później jak się zagoi ;)
Świeże są najciekawsze wizualnie (oczywiście bez strupka itp.). Potem matowieją. Niech się dobrze goi :smile:

olek.tbg
18-12-2012, 14:25
model mógłbyś wstawić zdjęcie tatuażu? :)
Od jakiegoś czasu sam zastanawiam się nad podobnym...

arletta
19-12-2012, 20:27
ciekawie by to wyglądało ...

vs.
24-12-2012, 08:46
A to mój :
shutter | Flickr - Photo Sharing! (http://www.flickr.com/photos/mbkozera/8213982171/)

olek.tbg
24-12-2012, 11:04
Ciekawy motyw ;)
Robiłeś w rajskim ptaku?

vs.
24-12-2012, 11:16
Robiony był w Krakowie w studio Kult
reg pkt 8 xxxxx
u Edka
xxxxxxxx

krzysztofT
23-01-2013, 20:06
też się zastanawiałem czy zrobić sobie taki tatuaż

olek.tbg
24-01-2013, 19:18
Pytanie co konkretnie :)
dylemat pozostaje

olek.tbg
21-05-2013, 23:37
Widział ktoś coś nowego/ciekawego?

madmaddie
31-05-2013, 15:17
a szukasz pomysłu?
aparatów w różnych kombinacjach jest na pęczki. motyw z przysłoną bardzo mi się podoba :)

ikap
15-09-2014, 13:37
Ktoś ma do polecenia jakieś sprawdzone salony tatuażu? Szukałbym jakiegoś miejsca w okolicy Warszawy / Łodzi / Radomia.