PDA

Zobacz pełną wersję : Program do zrobienia banneru do strony www



paffci0
12-08-2011, 14:58
Witam,

Potrzebuje prostego programu dzięki któremu mógł bym zrobić szybko (łatwo) banner tak jak na głównej stronie wirtualnej polski. Aby była możliwość przewijania zdjęć i wyboru (1,2,3,4,5 bądź więcej) a dodatkowo "poprzednie i następne". Ewentualnie aby po kliknięciu na zdjęcie można było zrobić przekierowanie do podstrony.
Z mojego rozeznania dowiedziałem sięm że robi się to w javie. Mogę się mylić bo nie jestem biegły w tych sprawach. Uprzejmie proszę o pomoc.

Pozdrawiam :-D

Tezet-gdynia
12-08-2011, 16:03
Raczej modul oparty na flashu ;) Na jaka strone potrzebujesz ? Masz jakis cms zainstalowany czy zwykly html ?

Podpowiem Ci tyle - jeden z wielu producentow, rozne komponenty za free ze znakiem wodnym, lub platne czysciutkie - http://www.flashxml.net/components/ :wink:

Janek1977
18-08-2011, 23:33
A jaki aparat powinienem kupić, żeby robić zdjęcia takie jak najlepsi fotografowie świata? ;-)

Odpuść sobie kolego i zleć to komuś kto zrobi to za parę złociszy, a jeśli się upierasz to polecam Swish Max - za jakiś rok (jak będziesz pilnym i pojętnym uczniem) powinieneś osiągnąć to czego oczekujesz ;-)

Pozdro