PDA

Zobacz pełną wersję : Aparat a skaner



Oakhallow
03-01-2006, 19:28
Czy podłączony do kompa aparat zawsze gryzie sie ze skanerem, czy też to po prostu specyfika danego skanera?
W moim przypadku to urządzenie wielofunkcyjne HP PSC1315. Jak tylko zainstaluję sterowniki do niego to koniec ze ściąganiem zdjęć, czy to z aparatu czy z czytnika kart.
Zależy mi na skanerze, choć niekoniecznie na tym, dlatego mogę z iego zrezygnować na rzecz osobnej drukarki i skanera, o ile też sie nie pogryzą.

Oakhallow

Gizzmo
03-01-2006, 19:52
Ja mam Epsona Perfection 3490 Photo i z G3 wszystko dziala bez zadnych problemow.

ant_z
03-01-2006, 20:17
hmm, dla mnie dziwne. Na jednym kompie mam podpięte dwa skanery Agfy, a z cyfraków EOSa 20D, Minolty D7 i A200 i Fuji 5000 i 5500 i wszytsko lata bez kłopotów. Oprócz tego trzy drukarki w tym jeden kombajn Nashuatec. Gdybym miał wyrokować to stawiałbym na system a nie na stery skanera czy aparatu.

ant

stdanielo
03-01-2006, 20:50
Ja mam Epsona Perfection 3490 Photo i z G3 wszystko dziala bez zadnych problemow.

Od dłuższego czasu szukam kogoś kto ma ten skaner, skanowałeś może nim negatywy? Bardzo bym cię prosił o skan jakiejś odbitki w max. rozdzielczości optycznej. Jakby nie było problemu to ślij na stdanielo@wp.pl.

Sorry, że się tak wpiąłem w wątek :oops:

KuchateK
03-01-2006, 21:37
Czyli generalnie HP jak zwykle SUX :D

Jesli nie dziala czytnik to to juz jest jakis powazniejszy problem blokujacy USB. Nie ma przypadkiem jakiejs nowej wersji na stronie HP? Byc moze byl to jakis blad ktory usunieto.

Oakhallow
04-01-2006, 22:32
System to raczej na pewno nie. Na drugim kompie wszystko śmiga znakomicie. Teraz robiłem formatke, to sprawdze przed zainstalowaniem sterowników do HP. Ale od początku mam z nimi problem. Ktoś tam w tej wspaniałej firmie z góry uznał co mi będzie potrebne i nie pozostawił możliwości wyboru. Aczkolwiek spróbuję poszukać na ich stronie, może coś nowego zamieścili, zwłaszcza, że ostatnio mają wysyp wielofunkcyjnych urządzeń.
Mógłbym podejrzewać port USB, ale podpinany do niego flashdrive działa bez zarzutu.

Oakhallow