PDA

Zobacz pełną wersję : Real World Adobe Photoshop CS. Edycja polska



sid
02-01-2006, 22:03
Jak w temacie. Czy ktoś posiada książkę Real World Adobe Photoshop CS. Edycja polska?

tu jest link do wydawcy:
http://helion.pl/ksiazki/rwapcs.htm

Czy jest ona warta tej niemalej cany? Dzys widzialem ja w EMPIKu i wydawala sie naprawde bardzo dobra, ale nie mialem wystarczajaco duzo zcasu, zeby sie jej przyjzec.

Mam biblie photoshopa 6 CS oraz Scota Kelbiego - obrobke zdjec wydanie drugie.

Teraz szukam jakiejs kompleksowej lektory na temat Photoshopa. Szeroko zakrojonej, omawiajacej zarowno aspekty techniczne jak i teorie z odrobina parktyki (nie przyklady ale np. sposob wykorzystania). W tej chwili pracuje na PS CS2.
Czekam na opinie i pozdrawiam :)

ant_z
03-01-2006, 11:33
Ja bym sobie tą pozycję darował. Masz biblię do 6.0, a tym samym ją znasz. Jeśli chcesz coś więcej na temat zaawansowanej obróbki obrazów to polecam "Korekcja i Separacja Vademecum Profesjonalisty" Dana Margulisa. Kniżka była niedawno wznowiona i jest chyba jeszcze dostępna.
Co do specyfiki CS nie warto wywalać 150 zł na tą książkę, nowości poczytasz sobie w helpie.

ant

maku
03-01-2006, 17:03
Dzisiaj sobie kupiłem. Niestety zbyt wiele jeszcze nie mogę o tej książce powiedzieć. Póki co sprawia wrażenie zdecydowanie przystępniejszej i ciekawszej niż biblie.
Odradzam tylko zakup u dystrybutora do którego link podałeś.
Kupiłem zdecydowanie taniej w normalnej księgarni.