PDA

Zobacz pełną wersję : Brak sygnału z TV



dave88
17-07-2011, 21:48
Witam. Mam taki problem. Próbuje podłączyć mojego Canona 450d do telewizora lcd poprzez kabel do wejscia video, robie tak jak podane w instrukcji i na telewizorze ciagle pisze "brak sygnału" i czarny ekran jest. Co mam zrobic ? Na TV juz probowalem pozmieniac ustawienia i rozne wejscia i nic.

Aeromax
17-07-2011, 22:25
Pamiętaj żeby dobrze "dopchnąć" jacka do aparatu, bo ciężko to tam wchodzi przez tę gumkę i może nie łączyć. Aparat na ON i powinno działać, jednak jakość sygnału przez ten port jest po prostu słaba...

Na telewizorze oczywiście AV in.

dave88
17-07-2011, 22:36
no wlasnie nie działa...na aparacie ekran robi sie czarny a na tv pisze ze brak sygnału...bez sensu

Aeromax
17-07-2011, 22:39
U mnie tak było, ale dopchnięcie pomogło, bo ta gumo-klapka ogranicza nieźle ruchy. Jeżeli jest w tym lcdku AV-in to nie powinno być problemu moim zdaniem...
Jeżeli ekran robi się czarny to dobrze, znaczy, że wysyła sygnał, tylko go na TV nie widać i to trzeba naprawić. :)
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
Na pilocie powinieneś mieć przycisk 'source', poklikaj, powinno "przelecieć" po wszystkich dostępnych wejściach i na jednym z nich napewno złapie to właściwe...

dave88
17-07-2011, 22:54
probowalem na innym TV i jest to samo, nie działa ;/

M74
25-07-2011, 07:46
Być może to badziewny kabel z przerwaną żyłą.