PDA

Zobacz pełną wersję : FOTO.com.pl - czuje sie zrobiony w balona



hazan
29-01-2004, 19:31
Witam
Oto krótka historia kontaktow i efketu koncowego :
Dwa tygodnie po zalozeniu forum skontaktowalem sie z serwisem www.foto.com.pl
z pytaniem czy nie wymienia sie banerami.
W odpowiedzi dostalem info ze wymiana jaka moze nastapic to jedynie link z ich strony baner z mojej - pomyslalem ze fajnie jak bedzie link w serwisie tak kultowego magazynu.

Dodalem ich baner w portalu ( i po trzech dniach czekania !! ) zobaczylem wreszcie link do forum. :!: Pomine fakt ze strona jest zrobiona tragicznie jesli chodzi o wyglad - dzial linkow jest taki jakby nie chciano zeby ktos z niego korzystal ( jest on podzielony na linki o aparatach, tematyczne, sprzet i strony uzytkownkiow ( kazdy kto chce zglasza do nich linka ).

No i co zobaczylem - ze link do forum jest na dziesiatej stronie w sekcji strony uzytkownikow :evil: :evil: :evil: - tam to kazdy moze linka dodac bez specjalnej wymiany banerow.

Generalnie czuje sie olany i chyba zdejme ich baner i podziekuje za poswiecenie mi tak duzej uwagi ( inne serwisy bez mrugniecia okiem dodaja linki - bo to normalne ze jak jest taka sekcja to sie ja poszerza o now serwisy )

Vitez
29-01-2004, 21:27
Zajrzalem tam... nie ma tam innego dzialu poza "strony czytelnikow i nie tylko" gdzie mozna by link do forum umiescic. Wg mnie mozesz spokojnie zdjac link do nich (chociaz kurtuzayjnie rzecz biorac nie byloby to mile), tak samo mogles samemu dodac link nie piszac prawie do nich ;)

hazan
30-01-2004, 10:27
Zajrzalem tam... nie ma tam innego dzialu poza "strony czytelnikow i nie tylko" gdzie mozna by link do forum umiescic. Wg mnie mozesz spokojnie zdjac link do nich (chociaz kurtuzayjnie rzecz biorac nie byloby to mile), tak samo mogles samemu dodac link nie piszac prawie do nich ;)

Są inne dzialy w linkach - takie jak sprzet lub strony tematyczne

W@ters
30-01-2004, 16:36
Nie ma sie co przejmowac Foto ... Onet, Interia, WP i przypomnienia na grupie co jakis czas. Jak patrze na statystyki mojej strony to najczesciej trafienia sa ze stron: google, onet i wp ale i tak najwiecej trafien jest bezposrednich czyli z grupy ...

Vitez
30-01-2004, 20:05
Są inne dzialy w linkach - takie jak sprzet lub strony tematyczne
Zajrzales tam? Ja zajrzalem. Forum nie pasuje do zawartosci ani "sprzet" ani "tematyczne" . Olac po prostu i inaczej reklamowac (ogloszenia darmowe , grupy itp).

hazan
01-02-2004, 15:44
Są inne dzialy w linkach - takie jak sprzet lub strony tematyczne
Zajrzales tam? Ja zajrzalem. Forum nie pasuje do zawartosci ani "sprzet" ani "tematyczne" . Olac po prostu i inaczej reklamowac (ogloszenia darmowe , grupy itp).


Zajrzałem tam - i pasuje do tych działow ktore podalem - zreszta to nie moja sprawa jesli ktos sie chce wymieniac linkami to niech bedzie powazny - a nie 10 Strona !!!!!!!!!!!!!!!!

alahari
11-02-2004, 17:18
Zajrzałem tam - i pasuje do tych działow ktore podalem - zreszta to nie moja sprawa jesli ktos sie chce wymieniac linkami to niech bedzie powazny - a nie 10 Strona !!!!!!!!!!!!!!!!
Dokładnie 8)

mroczny
22-02-2004, 23:23
Trundo mówić o powadze, skoro linki zamieścić może każdy bez większego wysiłku. No cóż, a takie dobre pisemko. :shock: