PDA

Zobacz pełną wersję : ebitwa.pl



jahjah1986
13-07-2011, 10:00
Witam,


czy ktoś z tu obecnych korzystał kiedyś z tego portalu?
Dodam, że kiedyś portal zapowiadał się naprawdę dobrze, dużo bitew, dużo uczestników, jednak po zmianie na wersje 2.0 portal zaczął umierać. Ostatnio przypomniałem sobie o tym portalu i zachęcam do rejestrowania i dodawania zdjęć do istniejących już bitew jak także zakładanie nowych. Wszystko jest w miarę proste i intuicyjne. Przeglądając bitwy koniecznie trzeba włączyć bitwy które nie przeszły jeszcze moderacji i wy filtrować nowe.

Może uda się ożywić znowu ten portal i wróci nutka emocji o miejsce w bitwie, zwłaszcza że bitwę można dodać w jednej chwili i działa to dużo sprawniej niż tutejsze bitwy.

Na koniec dodam, że nie jest to żadna reklama, ponieważ z portalem nie mam nic wspólnego poza tym że jestem tam zarejestrowanym użytkownikiem :)

Pozdrawiam


WWW.EBITWA.PL

undisputed
13-07-2011, 11:18
ciekawa strona, ale z tego co widze to narazie ma mało uzytkowników i to jest jej problemem ;/

jahjah1986
13-07-2011, 11:20
Kiedyś było inaczej....w każdej bitwie było conajmniej 10 prac, i naprawde się dużo działo.

Teraz wieje nudą ale jakby więcej osób się zainteresowało to może portal odżyłby trochę...

awm
14-07-2011, 15:30
Tak czy siak raz na jakiś czas można wziąć udział w jakiejś bitwie ... zobaczymy thx za info ;)