PDA

Zobacz pełną wersję : Poluzowana stopka w 1d mark 2 n



DZWIEDZIU
06-07-2011, 17:50
Witam mam taki problem mianowicie obluzowala mi sie stopka od lampy w aparacie - niewiem co tam sie moglo odkrecic ,efekt jest taki ze jek dokrece lampe troche sie to kiwota, jak narazie lampa blyska i wszystko jest ok - dodam ze juz tak kiedys mialem i na zytniej zrobili mi to w minute - tyle ze do warszawy mam jakies 300 kilometrow - da sie to jakos naprawic domowym sposobem - pozdrawiam

Greg S
06-07-2011, 17:58
http://www.conraderb.com/flashrepair/ - może to coś da.
Pozdrawiam

plaucjusz
06-07-2011, 19:14
http://www.conraderb.com/flashrepair/ - może to coś da.
Pozdrawiam

Dokładnie zrób według tej instrukcji. 3 minuty roboty i po sprawie. Bardzo proste i nie skomplikowane. A poluzowana stopka to standard :)

DZWIEDZIU
07-07-2011, 17:24
Naprawilem!!! :-), - zrobilem to igłą, podwazylem ta blaszke od srodka stopki tam gdzie jest ten najgrubszy nit bardzo latwo schodzi ta blaszka- podokrecalem srubki i jest ok - nic sie nie kiwota :-)Dzieki za pomoc - zaoszczedzilem sporo kasy i czasu - nadmienie ze ze z ta usterka kiedys pojechalem do warszawy do serwisu na zurawiej(ponad 300 kilosow) - przyjeli zlecenie ale technik powiedzial ze to potrwa ze 2 tyg ta naprawa i bedzie kosztowac ze 400-500zl zgodzilem sie bo co mialem zrobic - po miesiacu przyjezdzam do warszawy a aparat nie naprawiony ,jakies glupawe tlumaczenie wku...ny- zabralem aparat i pojechalem na zytnia gdzie naprawili mi to w 2 min - myslalem ze faceta po rekach bede calowal he he - co do aparatu chwale sobie go pod niebiosa -uzytkuje go juz 5 lat i jeszcze mnie nie zawiodl -pozdro pozdro i jeszcze raz dziekuje za pomoc.

Przemek_PC
08-07-2011, 00:09
A ile za ta usługę zapłaciłeś na Żytniej? No i czy użyłeś kleju do gwintów?

DZWIEDZIU
08-07-2011, 21:25
na zytniej nic nie wzieli :-) no teraz nie dalem kleju -niewiem czy te srubki nie przewodza pradu klej moze zaizolowac ,nastepnym razem jak mi sie te srubki znowu odkreca dam kleju:-)