PDA

Zobacz pełną wersję : 300D VS D60



Tequil
20-08-2004, 17:18
co o tym sadzicie? jesli ktos ma jakies dane do porownania, prosze zapodawac w tym watku...moze ktos zrobi porownanie teoretyczne? jakosc zdjec? itd...............

Vitez
20-08-2004, 21:52
http://canon.hazan.ys.pl/viewtopic.php?t=307

http://canon.hazan.ys.pl/viewtopic.php?t=462

http://canon.hazan.ys.pl/viewtopic.php?t=585


A potem mozesz popisac do uzytkownikow ktorzy sie wypowiadali w tych watkach o opinie na temat D60 i D30.
Wiele osob wybralo D30 zamiast 300D i sa bardzo zadowoleni... a co dopiero D60 :roll: .

Niedzwiedz
10-09-2004, 13:47
niepowiedzial bym ja mialem d30 i powiem ci ze juz mnie irytowala matryca i jej szumy
teraz mam DigitalRebel i teraz denerwuje mnie funkcjonalnosc tzn. rodzaj ostrzenia,pomiar swiatla i uzywanie jednego koleczka do wszystkiego ;)
ale jest duzo spraw lupszych niz w d30 a sa to :

-mniej szumow
-wieksza matryca (wieksze odbitki)
-o niebo lepszy AF (w slabym swietle)
-mozliwosc powiekszenia zdjecia na LCD nie wiem chyba x10 w d30 x3
- EF-S moze to glupio brzmi ale juz kiedys pytalem na P.r.f.c czy bedzie moze 18-85 IS to mnie wysmieli a dzis juz prawie jest. wiedzialem ze rozwina ten system (przeciez trzba sprzedac teraz cala mase nowych szkieł) dlatego posiadanie EF-S uwazam za dobra sprawe
-podswietlany punkcik AF lepsze to niz nic w d30 :)
-za zalete uwazam umieszczenie pomiaru selektywnego pod * mnie sie to przydaje :)


czego zauje po d30

-drugiego koleczka ;)
-9 klatek w serii
-CF chociaz w 300d po hacku tez mam ale nie wszystko np. brak mirror lockup
-podobno w 300d niema AL serwo nie wiem na pewno dzis to sprawdz ale jak nie mam to lipa (rzadko uzywane ale uzywane)

Tequil
10-09-2004, 15:48
ale d30 to nie d60

Tytus
10-09-2004, 16:35
niepowiedzial bym ja mialem d30 i powiem ci ze juz mnie irytowala matryca i jej szumy
teraz mam DigitalRebel i teraz denerwuje mnie funkcjonalnosc tzn. rodzaj ostrzenia,pomiar swiatla i uzywanie jednego koleczka do wszystkiego ;)
ale jest duzo spraw lupszych niz w d30 a sa to :

-mniej szumow
-wieksza matryca (wieksze odbitki)
-o niebo lepszy AF (w slabym swietle)
-mozliwosc powiekszenia zdjecia na LCD nie wiem chyba x10 w d30 x3
- EF-S moze to glupio brzmi ale juz kiedys pytalem na P.r.f.c czy bedzie moze 18-85 IS to mnie wysmieli a dzis juz prawie jest. wiedzialem ze rozwina ten system (przeciez trzba sprzedac teraz cala mase nowych szkieł) dlatego posiadanie EF-S uwazam za dobra sprawe
-podswietlany punkcik AF lepsze to niz nic w d30 :)
-za zalete uwazam umieszczenie pomiaru selektywnego pod * mnie sie to przydaje :)


czego zauje po d30

-drugiego koleczka ;)
-9 klatek w serii
-CF chociaz w 300d po hacku tez mam ale nie wszystko np. brak mirror lockup
-podobno w 300d niema AL serwo nie wiem na pewno dzis to sprawdz ale jak nie mam to lipa (rzadko uzywane ale uzywane)

w hacku do 300D jest ML i do tego z regulacją opóźnienia podniesienia lustra

Przemek Białek
10-09-2004, 18:34
w hacku do 300D jest ML i do tego z regulacją opóźnienia podniesienia lustra

no wlasnie niedzwidziu chyba przespales watek o hacku 300d , a tyle bylo bebnine i tryby ostrosci do wyboru tez masz, chyba ze kolego zarzucil sobie hacka z lutego to moze nie miec!