PDA

Zobacz pełną wersję : darmowa alternatywa dla ProShow Gold



chris-gda
04-06-2011, 13:37
Witam

Zna ktos moze darmowa alternatywe dla programu ProShow Gold?

Chodzi mi o tworzenie prezentacji zdjec, z plynnymi efektami podczas wyswietlania (np. powiekszanie zdjecia, obrot, przesuw), z efektami przejsc pomiedzy nimi, mozliwoscia podlozenia muzyki, no i gdyby byla mozliwosc wyeksportowania takiej prezentacji do pliku .exe, ktory mozna uruchomic wszedzie bez potrzeby posiadania programu, byloby swietnie.

Dzieki za wszystkie sugestie.

sid
04-06-2011, 19:03
Polecam wypróbować Fremake Video Converter:
http://www.freemake.com/

Z plusów:
- Pokaz zdjęć możesz zapisać jako plik wideo, więc pójdzie na każdym kompie z odtwarzaczem wideo, nie potrzeba żadnych plików .exe
- Możesz wybrać dowolną jakość, czyli zarówno rozdzielczość, jak i stopień kompresji. Bez problemu nagrasz prezentacje FullHD bardzo wysokiej jakości.
- Program jest prosty w obsłudze.
- Dobrze wykorzystuje procesory wielordzeniowe, obciążając procesor niemal na 100% (testowane na 8 wątkowym procesorze), wspiera również obliczenia na karcie graficznej CUDA.

Z minusów:
- Jego główna funkcjonalność to konwersja wideo. Posiada ograniczoną funkcjonalność i kontrolę nad prezentacją zdjęć. Możesz wybrać kolejność zdjęć, czas wyświetlania każdego zdjęcia i podstawowe przejścia i nic ponadto. Nie spodziewaj się mnogości funkcji i kontroli nad każdym szczegółem.

chris-gda
06-06-2011, 19:30
dzieki za info, sprawdze, ale podejrzewam ze chodzilo mi o cos odrobine bardziej zaawansowanego.

no i rozmiar pliku .avi...