PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Canonem 500D



pure_spirit
03-06-2011, 15:39
Witam.
Otóż mam problem ze swoim Canonem 500D a dokładniej z jego włączeniem. Podczas robienia zdjęć zapełniła się karta więc standardowo wyłączyłam aparat, wyciągnęłam kartę, zgrałam zdjęcia i już zamierzałam się do kontynuacji robienia kolejnych tylko aparat nagle przestał działać a dokładniej na żaden sposób nie mogę go uruchomić. Baterię wyciągałam i wkładałam już parę razy ale niestety nie dało mi to żadnego rezultatu. Próbowałam również podłączyć go do PC i sprawdzić czy zadziała ale również bez jakiegokolwiek efektu. Czy miał już ktoś może taki problem ? I jaka może być tego przyczyna?
Z góry będę wdzięczna za każdą pomoc :)

Bangi
03-06-2011, 15:46
tak na szybko i intuicyjnie - może nie zamknąłeś do końca klapki przy karcie pamięciu, alebo jakiś czujnik w tym miejscu padł...

pure_spirit
03-06-2011, 15:58
Klapka była domknięta an 100 % już większe prawdopodobieństwo z tym czujnikiem choć mam cichą nadzieje że jednak nie jest to jakaś poważniejsza awaria. Na razie jeszcze podłączyłam baterie do ładowania i jak się już załaduję będę próbowała jeszcze raz.

N00bek
03-06-2011, 22:24
Można jeszcze spróbować wyciągnąć tę inną baterię. Spowoduje, to co prawda utratę ustawień. Jednak może sporo uratować skórę ;)

pan.kolega
04-06-2011, 19:23
Można jeszcze spróbować wyciągnąć tę inną baterię. Spowoduje, to co prawda utratę ustawień. Jednak może sporo uratować skórę ;)

Ta bateria tylko zasila zegarek. A poza tym nie da się jej łatwo wydłubać.

Bangi
04-06-2011, 21:52
tak czy owak, jak dojdziesz do rozwiązania to napisz co było grane, może się przyda na przyszłość