PDA

Zobacz pełną wersję : [22.01.2006] Zlot w Pradze



Strony : [1] 2

muflon
28-12-2005, 13:56
Na IRC Tomek (i inni) coś wspominali o spotkaniu w Pradze w drugiej połowie stycznie ("okolice 20"). Zakładając, że to nie żart ;-) obadałem trochę pociągi i wygląda na to, że z mojej strony "by się dało" :) Tyle, że z "przyczyn obiektywnych" 20.01 to ja mogę wieczorem wyjechać z Genewy ;-) za to mam mniejsze ograniczenia jeśli chodzi o "po weekendzie". Co byście powiedzieli na sobotę 21.01 + ew. niedziela + ile_tam_komu_pasuje ?

Dla mnie to dość pilne, bo jeśli miałbym jechać, to muszę już z grubsza kupować bilet.

nastier
28-12-2005, 14:14
kurczak... wybralbym sie, ale.. mam studiowke :D

Venio
28-12-2005, 14:36
no ja tez bym sie wybrał ale foce na studniowce :D wiec tak jakbym ją miał ;)

bonk
28-12-2005, 14:47
o ile to nie bedzie w lutym to ja sie pisze na ten zlot (co do zlotów to szukalem polaczenia lotniczego, ale LOT rozwala swoimi cenami a nic innego z polski tam chyba nie lata)

chociaz perspektywa spedzenia kilku godzin w pociagu z tablicami testowymi wcale mnie nie przeraza - oczywiscie pod warunkiem ze testowal bym tez szklo ;)

thorin
28-12-2005, 14:54
a muflon bierze stopke ? :mrgreen: wogole jedzie ktos ze slaska ?

muflon
28-12-2005, 14:57
No to ja się powtórzę: dla mnie krytyczne jest zafiksowanie daty w ciągu 1-2 dni. Potem to możecie mi co najwyżej przez jakiegoś webcama pomachać :)


a muflon bierze stopke?
No całej to raczej nie ;-) Postaram się nie odróżniać od tłumu :-D

Moris
28-12-2005, 15:28
a muflon bierze stopke ? :mrgreen: wogole jedzie ktos ze slaska ?

Thorin, ja będę wiedział po 07.01.06 ... być może służbowo pojadę ;)
Będziem w kontakcie jak co to napiszę Ci na PW... Ale jak co to jeden dzień.

... też bym chętnie pomacał "stopkę" Muflon-a :mrgreen:

bonk
28-12-2005, 15:40
kurcze to bedzie jednak zlot onanistow?
jak ktos chce pomacac przeciez nie trzeba do pragi jechac.

a ja myslalem ze zlot jest w celu spotaknia sie w rialu
co by wypic razem browarek, pogadac posmiac sie i co niektorym dupsko obsamrowac ;)

K2_verti
28-12-2005, 15:46
... też bym chętnie pomacał "stopkę" Muflon-a :mrgreen:

zboczeńcy od stópki się zaczyna!! a co powie twoja druga połowa muflon? :mrgreen:
ty lepiej zostań w genewie :mrgreen:

thorin
28-12-2005, 15:55
kurcze to bedzie jednak zlot onanistow?
jak ktos chce pomacac przeciez nie trzeba do pragi jechac.

a ja myslalem ze zlot jest w celu spotaknia sie w rialu
co by wypic razem browarek, pogadac posmiac sie i co niektorym dupsko obsamrowac ;)


no coz mialo byc na slasku, ale wszyscy olali :mrgreen: a ja zawsze chetnie z forumowiczami sie zobacze :mrgreen: a gdzie mozna sie najlepszego piwa napic Bonk ? Niestety jak znam czechy to w pradze napic mozna sie tylko lokalnego browaru, taki u nich juz lokalny patriotyzm, nie u nich numeru z wciskaniem popluczyn poprzez pochlebstwa "najwieksi znawcy piwa w polsce" to by tam nie przeszlo ;) co tam leja ? zlaty bazant ? radegast ? kozel ? pilsner ? ktos sie orientuje ?

bonk
28-12-2005, 16:00
no coz mialo byc na slasku, ale wszyscy olali :mrgreen: a ja zawsze chetnie z forumowiczami sie zobacze :mrgreen: a gdzie mozna sie najlepszego piwa napic Bonk ? Niestety jak znam czechy to w pradze napic mozna sie tylko lokalnego browaru, taki u nich juz lokalny patriotyzm, nie u nich numeru z wciskaniem popluczyn poprzez pochlebstwa "najwieksi znawcy piwa w polsce" to by tam nie przeszlo ;) co tam leja ? zlaty bazant ? radegast ? kozel ? pilsner ? ktos sie orientuje ?


niewazne jaki browar leja w szklo, wazne by byl mocny i duuzo :mrgreen:

thorin
28-12-2005, 16:09
niewazne jaki browar leja w szklo, wazne by byl mocny i duuzo :mrgreen:


heh, o to tez moze byc trudno, Czesi sa piwoszami, ale nasz kraj jest ewenementem w skali swiatowje, kazdy nasz browar rozlewa mocna i ciensza wersje swojego piwa, w czechach moc liczy sie i owszem w procentach ale ekstraktu, a nie alkoholu..
Owszem zdazaja sie piwa typu Faxe Czarny (10% alkoholu), ale w czechach o czyms takim nie slyszalem, ale duzo, mmm mam nadzieje ze uda mi sie po sesji przyjechac na ten zlot :rolleyes:

Moris
28-12-2005, 16:14
kurcze to bedzie jednak zlot onanistow?
jak ktos chce pomacac przeciez nie trzeba do pragi jechac.
a ja myslalem ze zlot jest w celu spotaknia sie w rialu
co by wypic razem browarek, pogadac posmiac sie i co niektorym dupsko obsamrowac ;)


zboczeńcy od stópki się zaczyna!! a co powie twoja druga połowa muflon? :mrgreen:
ty lepiej zostań w genewie :mrgreen:

No popatrz thorin jak to ludziska temat podłapali :mrgreen: ... głodnemu chleb na myśli !! :wink:
.... no i tak tylko gadają a sami miają zamiar :

... i co niektorym dupsko obsamrowac ;)
Jeden Bóg raczy wiedzieć co Bonk miał na myśli :mrgreen: :mrgreen:
... ale co mi tam i tak bym się odważył z Wami pivesia napić.

Tomasz Golinski
28-12-2005, 16:59
Ja mam wszystko w Pradze sztywno zafiksowane. Przyjezdzam w piatek rano (20.01), wyjeżdzam w niedziele rano (22.01). Tyle, że to w miarę służbowy wyjazd, więc cały dzień nie będę mógł się udzielać.

Jac
28-12-2005, 18:10
Jesli o mnie chodzi to styczen mam ze tak powiem zapchany :-) i nie da sie odepchac :-(

muflon
28-12-2005, 18:35
Jakby co to moja druga połowa też przyjedzie. Tak, tak, będziecie mogli na własne oczy zobaczyć słynną żonę Muflona ;-)

Tomek, a jak masz rozłożone "służbowe sprawy na służbowym wyjeździe"? Bo ja choćbym na głowie stanął, to najwcześniej mogę być w sobotę koło południa... Także ewentualny główny punkt spotkania, czyli piwo, proponowałbym w sobotę wieczorem.

Kto by się pisał?

Tomasz Golinski
28-12-2005, 19:12
Służbowe w miare luźno, bo wyjazd nieformalny, ale z drugiej to źle, bo szef może cisnąć. W każdym razie sobota wieczór na piwo to git.

muflon
28-12-2005, 19:17
Hihi, fajnie :) "Nieformalny wyjazd służbowy" :lol: W takich chwilach żałuję, że nie zostałem na uczelni (a mogłem)... ;-)

Tomasz Golinski
28-12-2005, 19:21
Nie, no. Jadę z szefem i będziemy pracować, ale chodzi o to, że nie jest to konferencja i nie ma godzin ustalonych itp

muflon
28-12-2005, 19:29
A to w Pradze jest jakieś zakrzywienie czasoprzestrzeni, które sprawia, że da się tam wyfizykować to, czego się nie da w Białymstoku? :mrgreen: Dobra, tak tylko się zgrywam - sam jeszcze jako student też miałem okazję trochę "popracować" ;-)

OK, no to kto jeszcze? :)

Vitez
28-12-2005, 22:02
Tomek, a jak masz rozłożone "służbowe sprawy na służbowym wyjeździe"? Bo ja choćbym na głowie stanął, to najwcześniej mogę być w sobotę koło południa... Także ewentualny główny punkt spotkania, czyli piwo, proponowałbym w sobotę wieczorem.

Kto by się pisał?

Ja.

21.01 bardzo mi pasuje - akurat wtedy planuje urlop, dziewczyna ma 16.01 urodziny wiec wyjazd weekendowy do Pragi to bylby niezly prezent 8) .

Ktos sie wybiera z Warszawy samochodem i ma 3 miejsca (3 miejsce na stopke ;) a moze cos przybedzie do tego czasu) ?

Ja zgarne hazana, Tomek zgarnie Czache i mamy spotkanie na szczycie ;)

muflon
28-12-2005, 22:19
Hazan, Czacha, co wy na to? No bo jak tak to chyba ciężko będzie odmówić ;-)

Tomasz Golinski
28-12-2005, 23:26
Wesoło to zaczyna wyglądać :>


Muflon, do Pragi jedziemy się z innymi spotkać. Nie tylko w Białymstoku są naukowcy ;)

asterix
29-12-2005, 00:47
ja bede - jako inicjator zamieszania, ktorego bodzcem byl sluzbowy wyjazd Tomka

asterix
29-12-2005, 01:03
noclegi w git warunkach http://www.wirtualnapraga.com.pl/oferta_wiecej.php?id=258
okolo 50zl doba.. niedawno tam spalem i pani zeszla do 50zl z 60zl :)
miejsce praktycznie w centrum

osobnicy jadacy: ja, thorin, bonk, muflon, tomekg, vitez.. ktos jeszcze ?

z Wroclawia jeszcze z 1 osobe moge zabrac

Tomasz Golinski
29-12-2005, 01:04
pozwoliłem sobie przeedytować tytuł na bardziej konkretny.

Il fuoco
29-12-2005, 01:30
gdyby nie studniówka:( kocham Pragę ehh... już pół roku się tam wybieram. życzę Wam naprawdę udanego wyjazdu i świetnych fotek...z wielką chęcią bym się wybrał no ale... 100dni cholera jasna sobie wymyślili imprezę:(

b'Art
29-12-2005, 02:47
niewazne jaki browar leja w szklo, wazne by byl mocny i duuzo :mrgreen:

Staropramen polecam i Velkopopovicky Kozel. Nashle!

thorin
29-12-2005, 10:45
Staropramen polecam i Velkopopovicky Kozel. Nashle!


Ja preferuje Radegasta ;)

tutaj strony do zapoznania sie z piwnymi przysmakami

www.kozel.cz
www.radegast.cz
www.gambrinus.cz
www.pilsner-urquell.cz
www.budvar.cz
www.kelt.cz
www.staropramen.cz

tutaj strona amerykanow ktorzy znaja sie na piwie... prosze bardzo, policzek wymierzony w twarz, wedle nich nasze najlepsze polsie piwo to... miod pitny poltorak -_-'

http://www.ratebeer.com/Ratings/Beer/RateBeer-Best/2005/RB_RATEBEERBEST_POLAND_062005.htm

i ta sama lista dla czechow

http://www.ratebeer.com/Ratings/Beer/RateBeer-Best/2005/RB_RATEBEERBEST_CZECH_062005.htm

kelt i staropramen to jeden browar, i co wazniejsze browar to praski, stawiam na to ze wlsnie tym piwkiem sie bedziemy raczyc... polecam uwadze te strony, znajdziecie moze 1 lub 2 piwa ktore maja wiecej niz 6 procent mocy, nawet wsrod ciemnych, no to dozobaczyska hej ! :mrgreen:

Zielony
29-12-2005, 11:42
hmmm, Zielonemu jak zwykle coś nie pasuje :-|
nie mam ze sobą planu w recach, ale od 15 zaczynają mi się jakieś śmieszne zaliczenia...
a chętnie bym się zabrał z kimś z W-wy...
to jest jeszcze do ustalenia...

pytanie tylko:
Ma jeszcze ktoś miejsce Warszawa>Praga ???
Jedzie ktoś PKP?

c42
29-12-2005, 13:02
Staropramen i spolka to akuratnie najslabsze czeskie piwa bo jak piwo moze byc dobre kiedy wode bierze sie z weltwy to jak krolewskie w w-wie :D polecam v.kozla u czarnego wola i pilsnera u zlotego tygrysa lub krusovice u karaluchow... jak ktos musi sie juz koniecznie napic wyrobow z pragi to lokal firmowy browarow staroprmanem robi wrazenie!! miesci sie w browarze wiec znajdziecie ;-) wszelkie lokale z przewodnikow (ala szwejk) wystrzegac sie jak ognia!!! sa zrobione pod turystow i jak dla mnie pozbawione klimatu...

muflon
29-12-2005, 13:06
tutaj strona amerykanow ktorzy znaja sie na piwie...
Przecież to zdanie jest sprzeczne samo w sobie :-D

thorin
29-12-2005, 13:14
Przecież to zdanie jest sprzeczne samo w sobie :-D


toc dalej napisalem ze te tumoki uznaly miod pitny za piwo :)



tutaj strona amerykanow ktorzy znaja sie na piwie... prosze bardzo, policzek wymierzony w twarz, wedle nich nasze najlepsze polsie piwo to... miod pitny poltorak -_-'

:)

skrzat
29-12-2005, 15:23
Chętnie bym się wybrał z Wami do Pragi - zawsze mnie tam ciągnie, ale w styczniu nie dam rady :(

Ze swojej strony polecam hostel "Hlavkova kolej", w którym zawsze się zatrzymuję - za studio: 2 pokoje 2-osobowe, hol i łazienka płaciłem 1000 koron. Za pokój sam 2-osobowy 600 koron. Cena bez śniadania, ale w takich hostelach nigdy nie jadałem :)

Położenie: ul. Jenstejnska 1
Pokaż na mapie (http://mapy.atlas.cz/mapviewer/mapviewer.aspx?cy=-1044317&cx=-743351&icon=default&scale=4000&action=zoomto)
Praktycznie przy Wełtawie, przy samym budynku "Ginger i Fred". Do mostu Karola 10 minut spaceru nad rzeką.

http://hlavkova-kolej.prague-hostels.cz/
Wady: Nie akceptują kart kredytowych :(

muflon
29-12-2005, 15:40
http://hlavkova-kolej.prague-hostels.cz/
Ceny rzeczywiście atrakcyjne ale.. "Open: Summer only" :-(

asterix
29-12-2005, 16:55
jak podalem wczesniej ceny noclegow to 50zl w styczniu

muflon
29-12-2005, 17:01
Ponawiam pytanie: kto (oprócz Viteza i Tomka) się wybiera? :) Bo jutro mam ostatni gwizdek na kupienie biletu.

Tomasz Golinski
29-12-2005, 17:04
My Ci nie wystarczamy?

Jeszcze jest Asterix.

asterix
29-12-2005, 17:17
bedzie thorin, bonk, tomek, ja z tych pewnych

muflon
29-12-2005, 17:38
bedzie thorin, bonk, tomek, ja z tych pewnych
OK, to załatwia sprawę. Jutro kupujemy bilety :)

Zielony
29-12-2005, 17:55
Jak się ktoś z Mazowieckiego zdecyduje jechać to dajcie znać...
no i jak będzie miejsce.

ale do tuningowego malacza się nie cisne... ;)

[edit] patrze teraz że to 22! wiec nie mam zajęć...
można by coś wykombinować...

ZNA już ktoś szczególniejsze szczegóły typu:
- od której spotkanie? Czy wyjazd w sobote wieczorem/nocy czy w niedziele z rańca?
- kiedy załatwianie noclegu? tu, czy tam na miejscu?
- kiedy koniec zlotu?

muflon
29-12-2005, 18:01
asterix & the gang: jakie macie plany co do spania? Ja tradycyjnie sprawdziłem w virtualtourist i to: http://www.virtualtourist.com/hotels/Europe/Czech_Republic/Hlavni_Mesto_Praha/Prague-400455/Hotels_and_Accommodations-Prague-Hotel_William-BR-1.html mi wygląda na rozsądny kompromis cenowy. Kiedy dokładnie chcecie przyjechać/wyjechać? Ja byłbym w sobotę koło południa, a wyjazd w poniedziałek lub wtorek wieczorem.

Edit: jeszcze badam hotele. http://www.ds-bohemia.cz/accommo/Hotel.asp?ID=147&Mena=EUR - również całkiem spoko

asterix
29-12-2005, 18:38
ogolnie bonk moze popoludniu w piatek jechac, thorin tez wiec ustalilismy ze w sobote do poludnia sie zkumulujemy w wyznaczonym punkcie. Kto bedzie pozniej niech tylko zglosi o ktorej i wystawimy wabika.

Z planu to na bank wieczorek poswiecony na dyskusje fotograficzne przy zacnym gronie i napoju.
Hotele w styczniu sa luzne, w centrum 50zl, nie trzeba rezerwowac ale tak czy tak skontaktuje sie cenowo odpowiednim i zglosze tutaj. Po sylwestrze umieszcze konkretne info gdzie miekszkamy (teraz maja sylwestrowe zamieszanie)

Wyjazd w niedziele czesc z nas planuje bo porpostu praca.. oczywiscie mozna zostac dluzej bo w Pradze jest co robic..

Wszystko to warunkuje ilosc osob ktore sie zdeklaruja by przybyc

asterix
29-12-2005, 18:40
oczywiscie sobota przed wieczorem i niedziela bedziemy cykac wszystko co sie da

muflon
29-12-2005, 18:51
Asterix - OK, mi to wszystko pasuje. W sumie z mieszkaniem chętnie bym się dołączył do większej grupy - byle tylko było: a) blisko do centrum (kilka minut do mostu) i b) osobny pokój "twin" (2 osoby, jedno łóżko - będę z żoną :-)), raczej nie hostel. No i na 100% zostaję co najmniej do poniedziałku wieczór, do końca tygodnia potwierdzę dokładnie.

BTW, kolejny sympatyczny link z VirtualTourista: http://www.praguelion.com/?l=en&s=4

Edit: ja w sobotę 10:57 jestem na Praha Holesovice (EuroNight z Zurichu)

thorin
29-12-2005, 19:58
Ok, coraz wiecej ksyw sie pojawaia w temacie, czas troszke uporzadkowac...

Lista "Dam rade - bede"
1. Muflon
2. Tomasz Goliński
3. Vitez
4. Asterix
5. Bonk
6. thorin himself

Lista "chce, ale niewiem czy pochytam" albo "jeszcze sam niewie ze pojedzie, ale go zmusimy"
1. Birez
2. Czacha
3. Moris
4. Marcingreen

Broncobilly
29-12-2005, 21:48
chetnie wpadne - akurat 21 bede wracał z Dolomitów i planowałem zatrzymać sie na noc w Pradze i znajomych

lemina
29-12-2005, 22:39
1. Muflon


Zapomniałeś o żonie muflona :) To ja! To ja - proszę mnie nie pomijać w wyliczeniach... Chyba, że mam z wami nie focić i nie przyjeżdżać :)

Pszczola
29-12-2005, 22:53
Zapomniałeś o żonie muflona :) To ja! To ja - proszę mnie nie pomijać w wyliczeniach... Chyba, że mam z wami nie focić i nie przyjeżdżać :)

Witaj na forum! No Małzonka Muflona to sie chyba z 'automatu' zalapuje...

lemina
29-12-2005, 23:08
Witaj na forum! No Małzonka Muflona to sie chyba z 'automatu' zalapuje...
Z automatu powiadasz? O ile pamiętam, to o współtowarzyszki Viteza też nie dołączono do listy :( Jak wpisywać wszystkich, to wszystkich :) Pełną listę poproszę... A Tomek może zabierze szefa na imprezę i szef nie będzie cisnął :)

Jac
29-12-2005, 23:11
Zapomniałeś o żonie muflona :) To ja! To ja - proszę mnie nie pomijać w wyliczeniach... Chyba, że mam z wami nie focić i nie przyjeżdżać :)

Co za wejscie :-), witamy na forum (pewnie oficjalnie, bo nieoficjalnie to ho ho)


ps. @thorin jak ty sie z tego chlopie wytlumaczysz :mrgreen: :mrgreen:

muflon
29-12-2005, 23:14
witamy na forum (pewnie oficjalnie, bo nieoficjalnie to ho ho)
"Zarejestrowany: Jul 2005" :-)

Jac
29-12-2005, 23:16
"Zarejestrowany: Jul 2005" :-)

no fakt, ale post pierwszy :-), to jak z dzialalnoscia gospodarcza, liczy sie od pierwszej f-ry ;-)

skrzat
29-12-2005, 23:27
Ceny rzeczywiście atrakcyjne ale.. "Open: Summer only" :-(
Rzeczywiście w Pradze bywałem do tej pory tylko między majem a wrześniem :)
Przypuszczam, że w akademikach na Strahovie też w zimę miejsca nie ma :)
Tam przespałem pierwsze wyjazdy do Pragi - tanio i sympatycznie.

Ale koniecznie wjedźcie kolejką "do połowy" (1 przystanek) na Strahov wieczorem - widok na Hradczany stamtąd jest przepiękny.

Sprawdźcie jeszcze:

Hotel Splendid - 900 koron za noc - pokój 2osobowy ze śniadaniem i własną łazienką i TV :)

Pension Beta - 780 koron za noc - pokój 2os ze śniadaniem - łazienka na 2-3 pokoje

Oba miejsca blisko centrum.

thorin
29-12-2005, 23:32
Zapomniałeś o żonie muflona :) To ja! To ja - proszę mnie nie pomijać w wyliczeniach... Chyba, że mam z wami nie focić i nie przyjeżdżać :)

Przepraszam bardzo, juz blad naprawiam...


ps. @thorin jak ty sie z tego chlopie wytlumaczysz :mrgreen: :mrgreen:

Miejmy nadzieje ze Lemina nie bedzie dla mnie zbyt surowa ;)


Lista "Dam rade - bede"
1. Lemina
2. Muflon
3. Tomasz Goliński
4. Vitez
5. Asterix
6. Bonk
7. thorin himself
8. Broncobilly

Lista "chce, ale niewiem czy pochytam" albo "jeszcze sam niewie ze pojedzie, ale go zmusimy" :mrgreen:
1. Birez
2. Czacha
3. Moris
4. Marcingreen

a z Polowica Viteza naprawimy jak Vitez potwierdzi, tymczasem, czuwaj :mrgreen:

asterix
29-12-2005, 23:43
jeszcze bedzie 1 kolega z Londynu nie zrzeszony na forum :) zintegrujemy go :) nick netowy motorson

Zielony
29-12-2005, 23:55
Żonka BUFONka ;)

ripek
30-12-2005, 02:10
2 dni mnie nie ma a wy zlot bezemnie planujecie ;)

Bede jesli nic mi nie wypadnie :D (czyt. sesja, egzamin CISCO itp ;) )

asterix
30-12-2005, 02:46
mmsza no nam chyba nie odmowisz :)
a Ripek ty nie piernicz tylko bedziesz i koniec

Vitez
30-12-2005, 03:18
No to pare spraw:

1. Na transport wspolny (PKP, Autobus, a moze jednak ktos samochodem) tez mnie piszcie - ktokolwiek tam z Warszawy/ przez Warszawe jedzie - lepiej wspolnie jechac niz z osobna cala sobote sie zbierac.

2. Ize potwierdzam - jedziemy we dwoje. Dlatego fajnie ze podajecie ceny pokojow wlasnie 2 osobowe 8) .

3. U mnie cena pokoju ma mniejszy priorytet nad jakoscia... jesli za 10zl wiecej dostane lepszy standard, czystosc i porzadna lazienke w pokoju to wiadomo ze sie nie bede szczypal... ale rowniez fajnie bylboy nocowac w tym samym hotelu wiec sie dostosuje - wybor jest duzy, wiec moze za dzien/dwa ankietka jakas?

4. Wyjechac moge w poniedzialek z rana - do pracy mam dopiero na 23cia

Vitez
30-12-2005, 03:25
Edit: jeszcze badam hotele. http://www.ds-bohemia.cz/accommo/Hotel.asp?ID=147&Mena=EUR - również całkiem spoko

"Total capacity is 10 persons in 3 rooms."

Moze jak wezmiemy calosc to bedzie taniej ;) . O ile temin bedzie wolny.

thorin
30-12-2005, 08:53
ok no to aktualizujemy liste jeszcze raz:

Lista "Dam rade - bede"
1. Lemina
2. Muflon
3. Tomasz Goliński
4. Iza
5. Vitez
6. Asterix
7. Bonk
8. thorin himself
9. Broncobilly
10.Motorson
11.Ripek

Lista "chce, ale niewiem czy pochytam" albo "jeszcze sam niewie ze pojedzie, ale go zmusimy" :mrgreen:
1. Birez
2. Czacha
3. Moris
4. Marcingreen
5. Mmsza

Pszczola
30-12-2005, 10:18
Z automatu powiadasz? O ile pamiętam, to o współtowarzyszki Viteza też nie dołączono do listy :( Jak wpisywać wszystkich, to wszystkich :) Pełną listę poproszę... A Tomek może zabierze szefa na imprezę i szef nie będzie cisnął :)

Tyle, ze cosik mi sie wydaje, ze partnerka Viteza nie jest 'jeszcze' mezata ;-) Zony jednak wymagaja 'wkladu' wiecej troski i odpowiedzialnosci.

lemina
30-12-2005, 10:57
Tyle, ze cosik mi sie wydaje, ze partnerka Viteza nie jest 'jeszcze' mezata ;-) Zony jednak wymagaja 'wkladu' wiecej troski i odpowiedzialnosci.
Khem - to raczej te niemężate potrzebują więcej uwagi niż mężatki ;) Mężatki z definicji mają więcej 'wkładu' (jak to określiłeś) :mrgreen:

Żonka BUFONka
Zdziwiony? ;)


ok no to aktualizujemy liste jeszcze raz:

Dziękuję pięknie za aktualizację :) [dyg]


Co za wejscie :-), witamy na forum (pewnie oficjalnie, bo nieoficjalnie to ho ho)

A co się miałam odzywać? Jak ukradnę mężowatemu galerię, to podam linka i będziecie mogli mnie skrytykować za moją działalność :)

KMV10
30-12-2005, 11:50
Jak ukradnę mężowatemu galerię, to podam linka i będziecie mogli mnie skrytykować za moją działalność :)

lepiej pożyczyć ;)

Pszczola
30-12-2005, 12:18
Khem - to raczej te niemężate potrzebują więcej uwagi niż mężatki ;) Mężatki z definicji mają więcej 'wkładu' (jak to określiłeś) :mrgreen:


Pozwole sobie sie niezgodzic ;-) Zwiazek niezamezych ludzi w praktyce jest nieco luzniejszy i mniej obciazajacy (emocjonalnie, mniejsza wzajemna odpowiedzialnosc itp.). Koszty "braku plynnosci" dzialania zwiazkow niezameznych m.in. z tych powodow sa nizsze (latwiej je 'przezyc').


lepiej pożyczyć ;)
Po co? ;-) Jak wspolnota, to wspolnota '-)

kwiatas
30-12-2005, 12:58
Lista "chce, ale niewiem czy pochytam" albo "jeszcze sam niewie ze pojedzie, ale go zmusimy" :

Tutaj moge sie dopisac do tej listy - pozdr

Zielony
30-12-2005, 15:04
Orientowałem się wczoraj u kumpla o pociągi do Pragi.
Okazuje się że ponoć jest to nawet fajnie zorganizowane.
Ponoć najlepiej kupić bilet w dwie strony odrazu i im więcej ludzi kupuje razem, tym bilety wychodzą taniej.

Ja myślałem żeby z W-wy dojechać do Chałupek, przekroczyć granicę i z Bohumin'a do Pragi.

Ale ja ODPADAM. W sobotę muszę być na zajęciach. Zaliczenia :( Tzn mógłbym jechać w sobotę na noc, ale nie wiem czy tak pociągi pasują. Pozatym zlot jest tylko w niedziele :? W poniedziałek pewnie od rana towarzycho będzie się rozjeżdżać...

Pozatym forsy brak :sad:

thorin
30-12-2005, 15:14
Ja myślałem żeby z W-wy dojechać do Chałupek, przekroczyć granicę i z Bohumin'a do Pragi.

tak jest ze wszech miar korzystniej bo omija sie taryfe miedzynarodowa, i pierw placi sie pkp a potem czeskiemu przewoznikowi www.cd.cz

uaktualniam liste o kwiatasa

Lista "Dam rade - bede"
1. Lemina
2. Muflon
3. Tomasz Goliński
4. Iza
5. Vitez
6. Asterix
7. Bonk
8. thorin himself
9. Broncobilly
10.Motorson
11.Ripek

Lista "chce, ale niewiem czy pochytam" albo "jeszcze sam niewie ze pojedzie, ale go zmusimy"
1. Birez
2. Czacha
3. Moris
4. Marcingreen
5. Mmsza
6. Kwiatas

muflon
30-12-2005, 15:16
tak jest ze wszech miar korzystniej bo omija sie taryfe miedzynarodowa, i pierw placi sie pkp a potem czeskiemu przewoznikowi www.cd.cz
A nie dałoby się tak samo rozłożyć podróży Szwajcaria-Austria-Czechy? Mogę na moment wstać w nocy i wysiąść z pociągu jakby co ;-)

thorin
30-12-2005, 15:49
A nie dałoby się tak samo rozłożyć podróży Szwajcaria-Austria-Czechy? Mogę na moment wstać w nocy i wysiąść z pociągu jakby co ;-)

niewiem Muflon jak u Ciebie, ale mowie ze swojej perspektywy gdzie w portfelu wiatr chula zamiast szeleszczacych banknotow, a taki spacerek pozwala zaoszczedzic kwote i to dosc powazna... czy da sie w austrii ? niewiem jakich austria ma przewoznikow, AKP ? ;)

asterix
30-12-2005, 19:29
za rok zrobimy canon-sylwestra hehe :)

Tomasz Golinski
30-12-2005, 20:27
czemu dopiero za rok? moze od razu?

bonk
30-12-2005, 20:51
tomasz u ciebie?

Tomasz Golinski
30-12-2005, 20:55
chyba miejsca za mało :(

lemina
30-12-2005, 20:57
Pozwole sobie sie niezgodzic ;-) Zwiazek niezamezych ludzi w praktyce jest nieco luzniejszy i mniej obciazajacy (emocjonalnie, mniejsza wzajemna odpowiedzialnosc itp.). Koszty "braku plynnosci" dzialania zwiazkow niezameznych m.in. z tych powodow sa nizsze (latwiej je 'przezyc').

Jak przyjedziesz, to podyskutujemy na ten temat ;)



lepiej pożyczyć
Pożyczyć? Nie... Bo jak pożyczę, to będzie trzeba kiedyś oddać :) Poproszę, to mi da :-D

muflon
30-12-2005, 21:47
No to my już jesteśmy zaklepani na 100% - bilety kupione :-). Z tzw. przyczyn obiektywnych jednak będziemy w Pradze w piątek 20.01 przed południem, a wyjeżdżamy w poniedziałek koło 18. W związku z tym spanie będę załatwiać jakoś osobno - Asterix daj tylko znać gdzie ostatecznie będziesz kombinował nocleg, to znajdę coś blisko.

asterix
30-12-2005, 21:57
nie no to byl pryma aprylis.. zlotu nie ma :) Tomasz jedzie do kobydłowa zamiast do pragi :) SORRY hehe




zartuje :)
oczywiscie zamocuje tu wszystko po sylwku

Nicram
30-12-2005, 22:36
Z dzisiejszych programów informacyjnych w styczniu w Pradze rozpoczynają zdjęcia do nowego Bonda - rozglądajcie się dobrze może będą foty z planu zdjęciowego.

asterix
30-12-2005, 22:51
niezly pomysl :) stukniemy bonda i sprzedamy do gazet za miliony

c42
30-12-2005, 23:04
jako stary wyjadacz czeskich szlakow kolejowych moge powiedziec ze kolej czeska to nr 1 w europie! standard, jakosc i wogole wszystko to co tygrysy lubia najbardziej :-) dodam ze od niedawna (moze z miesiac) lata miedzy ostrava a praga nowa linia kolejowa cos ala wloskie pendolino... bagatela czesi specjalnie pod to kolej kladli nowe tory, robili tunele itd itd... zamiast 5h 15min do pragi jedzie jakies 3 :-) bron Boze nie kupowac bilety do pragi po polskiej stronie, chociaz ja tego problemu nie mam 15km do granicy robi swoje :-) udanego pobytu i nie robic bydla bo znow bedzie mi wstyd u naszych poludnowych sasiadow za wspolplemiencow* ;-)

* za bydlo uwazam spiewanie "hej sokoly" i innych patriotycznych piesni po wypiciu czeskiego piwa :D

muflon
30-12-2005, 23:11
jako stary wyjadacz czeskich szlakow kolejowych moge powiedziec ze kolej czeska to nr 1 w europie!
Pozwolę sobie się nie zgodzić :-)

A pod apelem o nierobienie trzody się również podpisuję.

Pszczola
31-12-2005, 07:43
Jak przyjedziesz, to podyskutujemy na ten temat ;)

Bardzo chetnie, ale na pewno nie tym razem w Pradze. Zajecia ze studentami w tym czasie bede mial.

gonzo44
31-12-2005, 11:38
Praga powiadacie.... :D
Jak mi sie uda namówić ładniejszą połówkę to jedziemy autkiem i mamy 2 miejsca (3 jak ktoś lubi ścisk) - Kubaman Iza, Ripek, Pazurek, Thorin klepać Wam miejsce?
Edit: W związku z dużym zainteresowaniem pragnę poinformować iż pierwszy zgłosił się Thorin z Birezem i jeżeli będe jechać to w ich towarzystwie...chyba sam nie dokońca wiem co robie :P

lolek
01-01-2006, 13:47
WITAM.POLEVAM PRAGE JEST ŚLICZNA SPENDZIŁEM TAM SYLWESTRA I BYŁO BOSKO...w tygodniu napewno jest mało ludzi wieczorami .ma cudowne uliczki,na nocną sesje jest naj naj naj.takiego klimatu się nie zapomina

asterix
01-01-2006, 21:13
no to jak widac bedziemy mieli pierwszy w nowym rokuy zlot canona na obczyznie :)

ripek
01-01-2006, 21:19
Praga powiadacie.... :D
Jak mi sie uda namówić ładniejszą połówkę to jedziemy autkiem i mamy 2 miejsca (3 jak ktoś lubi ścisk) - Kubaman Iza, Ripek, Pazurek, Thorin klepać Wam miejsce?
Edit: W związku z dużym zainteresowaniem pragnę poinformować iż pierwszy zgłosił się Thorin z Birezem i jeżeli będe jechać to w ich towarzystwie...chyba sam nie dokońca wiem co robie :P


A duze to auto ? :P

gonzo44
01-01-2006, 21:29
A duze to auto ? :P
Birez ja bym się obraził :mrgreen: ;-)

asterix
01-01-2006, 22:22
hehe widze ze humory w tym roku sa dobre :)

ripek
01-01-2006, 22:48
Birez ja bym się obraził :mrgreen: ;-)

HAHA :D

Tylko pytam bo nie wiem czy moja lufa sie zmieści ;D

Pszczola
01-01-2006, 23:27
HAHA :D

Tylko pytam bo nie wiem czy moja lufa sie zmieści ;D

Świntuch! ;-)

Vitez
03-01-2006, 02:03
Przepiszcie mnie z Iza do drugiej listy bo finanse mi sie sypia :? .

Ale mimo wszystko moglby sie ktos okreslic kto z Warszawy/przez Warszawe jedzie pociagiem (a moze autokar? bezpieczniej :roll: i chyba taniej... tylko kibel cholernie ciasny :? ) ?

Jesli jednak pojade to wolalbym z kims - w kupie razniej 8)

bonk
03-01-2006, 02:35
u mnie tez drobna zmiana palnow.
prawdopodobnie bede jechac z malzonka. a to spowoduje ze bedziemy jechac autem.
ale tak jak napisalem - "prawdopodobnie", nie wiadomo jeszcze jak u niej bedzie z praca.

tak ze ewentualnie beda 3 miesca wolne w aucie. (auto duze)
a przez warszawe bedziemy jechac napewno.

thorin
03-01-2006, 12:00
kolejna aktualizacja wedle zyczeń (Vitez, mam nadzieje ze jednak uda Ci sie przyjechać)


Lista "Dam rade - bede"
1. Lemina
2. Muflon
3. Tomasz Goliński
4. Asterix
5. Bonk
6. thorin himself
7. Broncobilly
8. Motorson
9. Ripek
10.Birez

Lista "chce, ale niewiem czy pochytam" albo "jeszcze sam niewie ze pojedzie, ale go zmusimy" :mrgreen:
1. Gonzo44
2. Czacha
3. Moris
4. Marcingreen
5. Mmsza
6. Iza
7. Vitez
8. Kwiatas

EDIT:

Birez dostal urlop, wskakuje na liste numer jeden ;)

Tomasz Golinski
03-01-2006, 12:38
Ale mimo wszystko moglby sie ktos okreslic kto z Warszawy/przez Warszawe jedzie pociagiem (a moze autokar? bezpieczniej :roll: i chyba taniej... tylko kibel cholernie ciasny :? ) ?
Pociąg. Czwartek wieczór (21:xx) z Warszawy.

gonzo44
03-01-2006, 13:14
kolejna aktualizacja wedle zyczeń (Vitez, mam nadzieje ze jednak uda Ci sie przyjechać)

A ja? Już nie chcesz się ze mną zabrać limuzyną?
Dopisz mnie narazie do drugiej listy.

kwiatas
03-01-2006, 13:42
mnie tez poprsze dopisac do drugiej list (ciekawe czemu zostalem usuniety:))

ripek
03-01-2006, 13:44
Ja bym sie pisał na auto z krakowa :)

gonzo44
03-01-2006, 14:06
Ja bym sie pisał na auto z krakowa :)
Ja tez...;-)
Cały czas negocjuje.

thorin
03-01-2006, 15:55
A ja? Już nie chcesz się ze mną zabrać limuzyną?
Dopisz mnie narazie do drugiej listy.


mnie tez poprsze dopisac do drugiej list (ciekawe czemu zostalem usuniety:))

przepraszam chlopaki, skopiowalem nie ta liste co trzeba, nie przez ignorancje rzecz jasna ale niewyspanie, sorka...

gonzo44
03-01-2006, 22:38
Thorin rozglądaliście sie za jakimś alternatywnym środkiem dojazdu bo u mnie na razie lipa straszna i raczej autko zostanie w kraku? Jakieś autokary, pociągi (raczej drogo), samoloty to tam chyba nie latają poza lufthansa (nie wiem jak to sie pisze)...

thorin
03-01-2006, 22:47
ja cos mam ale wszystko jeszcze niepewne, wyklaruje sie w poniedzialek

birez
04-01-2006, 20:43
EDIT:

Birez dostal urlop, wskakuje na liste numer jeden ;)
No wlasnie, jak to thorin slusznie zauwazyl - jade :D
Cieszycie sie, prawda ? :twisted:

Tomasz Golinski
04-01-2006, 20:47
Weź karimatę ;)

thorin
04-01-2006, 21:23
ok przejdzmy do planu ramowego:

Zjezdzac sie bedziemy dlugo ? moze zalozyciel watku wrzuci sonde o ktorej zalogi z polski moga byc na miejscu, Muflon sie nie liczy, on jest cheater i przyjezdza w piatek ;)

po zajechaniu na miejsce (sobota okolo poludnia) ludzie pewnie beda zmieczeni trzeba by bylo odsapnac, najlepiej "u Kalicha" jak proponowal Asterix, (to knajpa w ktorej zaczyna sie opowiesc o dobrym wojaku szwejku :) ) potem na ile swiatlo pozwoli, trip dookola pragi, mosta karola, vaclavske namesti, mala strana, zlata ulicka, rynek i slynny zegar takie stale punkty kazdej wycieczki do pragi, po drodze wrzucimy czas jakis na onanizacje... sprzetowa rzecz jasna, wieczorem koncert jazzowy w Agharcie, w programie kwartet w skladzie: trabka, gitara, bebny, bas. Zabawa w klubie moze sie przeciagnac do poznych godzin nocnych i byc polaczona z nocnym foceniem...

dzien drugi:
tu mozemy realizowac dwie sciezki dydaktyczne
- praga sakralna
- praga secesyjna
do wyboru lub obie naraz, (i tutaj nastepuje luka bo niewiem o ktorej ludzie beda sie rozjezdzac do domow[przydalaby sie druga ankieta], czy zlot przeciagniemy do poniedzialku, na co mam ochote czy w niedziele do domu jedziewa)
prosze sie wypowiadac, zobaczymy ktore pomysly umra smiercia naturalna ktore sa do przetrawienia, potem zaczniemy ukladac konkretniejszy plan, mile widziane sugestie ;) :mrgreen:

gonzo44
04-01-2006, 21:40
U mnie wszystko zależy od mozliwych sposobów dojazdu na miejsce, jeszcze się szczegółowo nie interesowałem ale w wolnej chwili to zrobie.

Tomasz Golinski
04-01-2006, 21:42
ja w niedziele musze być pod granicą z Polską.

ripek
04-01-2006, 21:53
Orientuje sie ktos ile kosztuje bilet na pociag z Krakowa ?

Vitez
04-01-2006, 22:05
Co do planow wycieczki to mam mieszane uczucia. Wycieczki grupowe, zorganizowane to ja mialem z rodzicami lub w szkole.

W Pradze wolalbym jednak ze dwa, trzy zorganizowane wspolne spotkania (np w sobote wieczorem jedno glowne w jakims fajnym NIETURYSTYCZNYM pubie) a reszte zwiedzania - kazdy we wlasnym zakresie, choc oczywiscie nic na sile ;)
Ja bym sie przylepil chetnie do kogos kto zna Prage i moze ciekawe miejsca w POWOLNYM tempie pokazac a nie przebiezki wycieczkowe pomiedzy najbardziej znanymi miejscami.

Koncert jazzowy - ja z Iza odpadam i nas nie zmusicie :p .
Muzyke jazzowa toleruje, ale tylko toleruje... wole ten czas spedzic ze statywem focac Prage wieczorem/noca... bo w Warszawie koncetow jazzowych bywa sporo, gdybym chcial sie na jakis wybrac, a w Pradze bywam sporo rzadziej niz w Warszawie :roll: .

A kwestie finansowe wyklaruja mi sie 10 stycznia i wtedy potwierdze na 100% czy jedziemy.


Ogolnie wyobrazalem sobie tak:
Sobota:
- zjezdzamy sie do soboty poludnia, lokujemy w hotelu/ach (lepiej w jednym), obiad (wspolny lub osobny, burza mozgow ustali)
- lazenie wspolne, parami, trojkami, we wlasnym zakresie - jak kto woli az swiatla zacznie brakowac
- ok 19tej - w jakims pubie spotkanie wspolne
- nocne focenie dla chetnych, hotel dla mniej chetnych ;)

Koncert mi w tych moich planach i wyobrazeniach nijak nie pasuje. Spotkanie jest po to by pogadac... na koncertach ciezko sie gada :roll: . No ale wolna wola...

Niedziela:
- wysypianie sie
- ranek, przedpoludnie - samodzielne/wspolne zwiedzani - jak kto woli, wg zainteresowan (ja wole powoli lazic i wyszukiwac ciekawostki zamiast turystyczne standardy)
- wczesne popoludnie - kolejne grupowe spotkanie obiadowo/podwieczorkowe + rozjazdy, snucie dalszych planow itp.

Jac
04-01-2006, 22:17
pozwolle sobie podac pomocny link (http://meteo.icm.edu.pl/java/mgram.php?x=10&y=8&lang=0&ver=) radze zaczac sprawdzac... moze w niediele zamiast sie wysypiac wartalo by wstac na wschod i zrobic jakas fotke

thorin
04-01-2006, 23:00
Co do planow wycieczki to mam mieszane uczucia. Wycieczki grupowe, zorganizowane to ja mialem z rodzicami lub w szkole.

przeciez nikt Ci z wycieczka nie kaze lazic :roll: nam sie w Krakowie bardzo dobrze chodzilo.



W Pradze wolalbym jednak ze dwa, trzy zorganizowane wspolne spotkania (np w sobote wieczorem jedno glowne w jakims fajnym NIETURYSTYCZNYM pubie) a reszte zwiedzania - kazdy we wlasnym zakresie, choc oczywiscie nic na sile ;)
Ja bym sie przylepil chetnie do kogos kto zna Prage i moze ciekawe miejsca w POWOLNYM tempie pokazac a nie przebiezki wycieczkowe pomiedzy najbardziej znanymi miejscami.

no to milego szukania NIETURYSTYCZNEGO pubu zycze, i jakis undergrandowych klimatow, jesli wiekszosc wypowie sie za Twoja opcja zrobimy tak jak bedzie chciala wiekszosc, ja chetnie na zlata bym sie przeszedl, slyszalem ze Muflon Most Karola tezby pofocil, nikt z nas oprocz Asterixa w pradze nie byl (chyba) i kazdy pewnie jakies zdjecie chcialby pokazac zeby ludzie nie pytali - Ty, a to gdzie bylo? W radomiu ? i niekoniecznie zdjecie bedzie nosic tytul "Ja na tle Praskiego Ratusza"... no a co do tempa, to w ktorym miejscu pisalem o jakims sprincie ? bo nie doczytalem chyba... w Krakowie bylo spokojnie, Kuba tamten zlot zorganizowal na 5 z plusem, i jesli Asterix chce zebym mu pomogl, to pomagam w ten desen


Koncert jazzowy - ja z Iza odpadam i nas nie zmusicie :p .
Muzyke jazzowa toleruje, ale tylko toleruje... wole ten czas spedzic ze statywem focac Prage wieczorem/noca... bo w Warszawie koncetow jazzowych bywa sporo, gdybym chcial sie na jakis wybrac, a w Pradze bywam sporo rzadziej niz w Warszawie :roll: .
A kwestie finansowe wyklaruja mi sie 10 stycznia i wtedy potwierdze na 100% czy jedziemy.
Ogolnie wyobrazalem sobie tak:
Sobota:
- zjezdzamy sie do soboty poludnia, lokujemy w hotelu/ach (lepiej w jednym), obiad (wspolny lub osobny, burza mozgow ustali)
- lazenie wspolne, parami, trojkami, we wlasnym zakresie - jak kto woli az swiatla zacznie brakowac
- ok 19tej - w jakims pubie spotkanie wspolne
- nocne focenie dla chetnych, hotel dla mniej chetnych ;)
Koncert mi w tych moich planach i wyobrazeniach nijak nie pasuje. Spotkanie jest po to by pogadac... na koncertach ciezko sie gada :roll: . No ale wolna wola...
Niedziela:
- wysypianie sie
- ranek, przedpoludnie - samodzielne/wspolne zwiedzani - jak kto woli, wg zainteresowan (ja wole powoli lazic i wyszukiwac ciekawostki zamiast turystyczne standardy)
- wczesne popoludnie - kolejne grupowe spotkanie obiadowo/podwieczorkowe + rozjazdy, snucie dalszych planow itp.

Ok, nikogo nie bede namawial do maglowania go jazzem, sam wolalbym swing, ale o ile mnie oczy nie myla

https://canon-board.info/imgimported/2006/01/agh01x-1.jpg
źródło (http://www.agharta.cz/img/agh01x.jpg)
to w Agharcie nie ma wcale naglosnienia, stoi fortepian i krzesla dla reszty ekipy, mozna spokojnie polaczyc stoly i pogadac a muze nie powinna byc glosniejsza niz ta z glosnikow serwowana w niektorych klubach, nie chce byc niedemokratyczny, poczekajmy az sie inni wypowiedza, i bedziemy decydowali, narazie najbardziej brak tych sond o ktorej ktos przyjezdzie i o ktorej wraca ale z tym poradzimy sobie w inny sposob, wpisujac sie do tego watku:

http://www.canon-board.info/showthread.php?p=119975#post119975

dzieki Vitez za pierwsza opinie, czekam na nastepne

Tomasz Golinski
04-01-2006, 23:34
przeciez nikt Ci z wycieczka nie kaze lazic :roll: nam sie w Krakowie bardzo dobrze chodzilo.Dobrze, ale troche wolno... (Gawryl! Ruchy!) Jeśli w Pradze będzie więcej ludzi, poza tym tłok na ulicach, to może trzeba będzie dzielić jakoś grupę.


nikt z nas oprocz Asterixa w pradze nie byl (chyba)
Ja z 5 razy.



Ok, nikogo nie bede namawial do maglowania go jazzem, sam wolalbym swingjest sporo fajnych popularnych koncertów klasycznych. na oko 15 dziennie ;)

Jac
04-01-2006, 23:39
Ja z 5 razy.
wyjadacz jestes, ja tylko 2 razy... i rada taka szukajcie takich knajpek gdzie nie ma na drzwiach naklejek z kartami Visa/mastercard/itp... jest taniej i lepiej... choc kelnerzy sobie doliczaja :-)

gawryl
05-01-2006, 00:09
Dobrze, ale troche wolno... (Gawryl! Ruchy!) Jeśli w Pradze będzie więcej ludzi, poza tym tłok na ulicach, to może trzeba będzie dzielić jakoś grupę.

przynajmniej na mnie nie bedziecie musile czekac :D

Broncobilly
05-01-2006, 01:50
podrzućcie na priva jakieś nr komorek - bede wracal z Wloch to przynajmniej smsem spytam o jakieś namiare gdzie bedziecie se "bydlić" - jak dojade to pewnie w sobote wieczorem - poprosze wtedy o jakieś koordynaty na niedzielne spotkanie - a może nawet jak pogoda i droga bedzie znośna to i na sobotnie pivo się wyrobie.

thorin
05-01-2006, 01:55
ok to moze wymiana numerow ? to by byla dobra rzecz... Broncobilly, zajrzyj tutaj:

http://www.canon-board.info/showthread.php?p=119975#post119975

a moj numer komorki to 502891195

Vitez
05-01-2006, 03:24
a moj numer komorki to 502891195

Jestes pewien ze publiczne podawanie numeru telefonu komorkowego to rozsadne podejscie? :roll:

Spam i bomby nie tylko na emaile chodza... nie zycze ci by ktos ci niezyczliwy dorwal ten numer i niecnie wykorzystal.

Tomasz Golinski
05-01-2006, 03:31
To w takim razie:

mój numer to 502 307173.

gonzo44
05-01-2006, 08:13
Jestes pewien ze publiczne podawanie numeru telefonu komorkowego to rozsadne podejscie? :roll:

Spam i bomby nie tylko na emaile chodza... nie zycze ci by ktos ci niezyczliwy dorwal ten numer i niecnie wykorzystal.

Vitez proponuje użyć wyszukiwarki :P:cool: :mrgreen:
Numer Thorina jak i kilku innych był już "publikowany" i jak na razie nikt nie biadoli że mu bombe podłożono i telefon wybuchł ;-) :mrgreen:

birez
05-01-2006, 09:33
Weź karimatę ;)
A Ty sznurek :twisted:

muflon
05-01-2006, 10:39
Hmm, moj numer, jak to juz ktos uczynnie zauwazyl, jest w exifie wszystkich moich fotek z 1D ;-)

Zielony
05-01-2006, 13:49
Moja sytuacja też nie jest na 100%. Może uda mi się podpiąć do Bonka, ale to jeszcze niewiadomo. Jeśli chodzi o noclego to wolałbym najtańszy. Rozumiem, że Panom z dziewczynami/żonami/narzeczonymi nię będzie to pasować. W sumie normalne. Piszę o tym, bo była coś gadka o jednym hotelu dla wszystkich. Mnie starczy coś gdzie mnie nie okradną. Reszta nie ma znaczenia bo nie takie warunki się przeżywało :mrgreen:
Druga sprawa która mnie martwi to to, że wychodzi na to, że krótki będzie ten zlot :roll: :?
Wiadomo, że ludzi do pracy itd.
Ale mówicie, że zjazd okolice południa w sobote (pewnie nie wszyscy razem się zjadą - będzie galimatias itd.) a wyjazd po południu w niedziele.
Z drugiej strony, jak będzie dłużej to może zrobi się nudno itd...+dodatkowy koszt na nocleg z niedz/pon.. No ale, 'pewne sprawy' (czyt. nadmiar Pilsner'a) trza odespać :D
W każdym bądz razie, ja czekam na info od BONK'ola; pozniej robie kosztorys i wpisuję się na listę lub nie...

thorin
05-01-2006, 19:35
jakze sie ciesze z tego ze sie przelamales Zielony :) teraz juz masz przechlapane, przesuwam Cie na liste pierwsza a na Twoje miejsce wskakuje Danisz :mrgreen:

Lista "Dam rade - bede"
1. Lemina
2. Muflon
3. Tomasz Goliński
4. Asterix
5. Bonk
6. thorin himself
7. Broncobilly
8. Motorson
9. Ripek
10.Birez
11.Marcingreen

Lista "chce, ale niewiem czy pochytam" albo "jeszcze sam niewie ze pojedzie, ale go zmusimy" :mrgreen:
1. Gonzo44
2. Czacha
3. Moris
4. MxDanish
5. Mmsza
6. Iza
7. Vitez
8. Kwiatas

gonzo44
05-01-2006, 20:09
Takie coś znalazłem dla warszawiaków i okoliczników, w szczegóły nie wnikałem.
http://www.bus.travele.pl/tanie_latanie/lot,0,0,0,0,18,Warszawa(WAW)-Polska,0,Praga(PRG)-Czechy,0,0,5.html
http://www.lataj.pl/pliki/rezerwacje-lotnicze-on-line.php


A dla Krakowiaków i Górali jest pks za 120PLN (108PLN do 26 roku zycia) jadacy cala noc. Wysłałem maila do pks bo na ich stronie nie wiele się można dowiedzieć i jak będe miał odpowiedź to napisze.
Najtaniej wyjdzie zapewne PKP, ale jakoś nie mam ochoty dziś się z nimi męczyć. Jutro popatrze.

Może ktoś kto ma namiary na hotele sprawdziłby oferte i możliwości rezerwacji?

Zielony
05-01-2006, 22:23
Okazuje się że 21tego mam zaliczenie z Historii Kina i Filmu, ale raczej da się to załatwić w innym terminie...
W dalszym ciągu jednak czekam i licze na BONK'acza w kwestii transportu...
Nie ukrywam, że w inny sposób raczej nie będę się tłukł... samemu :|

Broncobilly
06-01-2006, 02:47
dzieki dla thorina i Tomka G za numerki - jeśli chodzi o sam zlot to dla mnie żelaznym punktem musi być Praga Kbely i Muzeum Samolotów ale jak was to nie interesuje to moze zostane do poniedziału lub wtorku (jak sie okaże ze w poniedziałek nieczynne) i sam tam wpadne na godzinkę ( ma może raczej jak znam siebie na 6 godzinek ;-) by sie o stare żelastwo poocierać

thorin
06-01-2006, 07:16
myslalem ze mowisz o tym muzeum ktore polaczeone jest tez z muzeum samochodow

http://www.ntm.cz/

ale Tobie chodzi o to muzeum :

http://www.samolet.co.uk/kbely.html
http://www.militarymuseum.cz/cz/cz/gallery.php?id=3

Muflon na pewno bedzie za, bo ja tam widze DC-10, Sikorskiego, troche Herculesow i mnostwo Mikojanow nielotow, tylko raz, czy w zime bedzie tam mozna cos obejrzec poza hala? a dwa czy ludzie tez beda chcieli, narazie Bronco wrzucam do pomyslow i przedyskutuje z Asterixem jak sie wreszcie ta cholera na forum pojawi :)

muflon
06-01-2006, 10:23
dzieki dla thorina i Tomka G za numerki - jeśli chodzi o sam zlot to dla mnie żelaznym punktem musi być Praga Kbely i Muzeum Samolotów ale jak was to nie interesuje to moze zostane do poniedziału lub wtorku
O, to się dogadamy, bo ja na takie muzeum też się piszę i też zostaję do poniedziałku :-D

Edit: ehem, tak patrzę na fotki i dochodzę do wniosku, że to bardziej złomowisko niż muzeum ;-) Anyway, na jedno wychodzi :mrgreen:

ripek
06-01-2006, 11:35
Pytałem o cene biletu PKP Krakow->Praga tam i powrót. Krzykneli 200zł.
Troche to ponad moje możliwości w tym momencie.

W zwiazku z tym mam pytanie czy ktos bedzei jechal przez śląsk (Katowice?) i ma wolne miejsce.

birez
06-01-2006, 11:49
Hmmm... 200 w jedna czy 200 w obie ? (jak w obie, to taniej niz IC do Warszawy ;) )

Niemniej jednak, skoro dezerterujesz z pociagu - to i ja sie dolaczam do pytania, bo przyznam szczeze ze w podroz w pojedynke uznaje za malo komfortowa.

ripek
06-01-2006, 11:52
W obie strony chyba.

Tak czy inaczej planowałem koszt podróży w granicach max 150zl :/

gonzo44
06-01-2006, 14:54
Za 150~200 to moge jechać. Takze jak cos to mozemy zebrac grupe pociagowa.

birez
06-01-2006, 19:27
Za 150~200 to moge jechać. Takze jak cos to mozemy zebrac grupe pociagowa.
Dla mnie to tez akceptowalna kwota.
Ripek ! Z nami nie pojedziesz ? :twisted:

thorin
06-01-2006, 19:34
Ile ten pociag jedzie ? pytam, bo konkrety bede mial w poniedzialek,a tak moze bym z wami pojechal...

birez
06-01-2006, 19:41
Ile ten pociag jedzie ? pytam, bo konkrety bede mial w poniedzialek,a tak moze bym z wami pojechal...

Jezeli wszyscy mowimy o tym samym, to ponad 8 godzin.
A ja mowie o tym (http://rozklad.pkp.pl/bin/traininfo.exe/pn/233553/205500/460380/152339/4095/ld=pkp&seqnr=3&ident=g1.03084029.1136569110&)

thorin
06-01-2006, 19:55
birez, u r a f*ckin' deamon of hell fire, pasuje mi idealnie, ale to moja ostatnia deska ratunku jakby co...

birez
06-01-2006, 20:06
birez, u r a f*ckin' deamon of hell fire, pasuje mi idealnie, ale to moja ostatnia deska ratunku jakby co... Ktokolwiek deklaruje podwiezienie thorina, niech mu odmowi ! :twisted:
Niech zyje kompania pociagowa ! :twisted:

ripek
07-01-2006, 00:12
Ripek odpada :( 23 w poniedzialek mam egzamin => ;(

gonzo44
07-01-2006, 12:57
A tym mozna by wrócić:
powrót (http://rozklad.pkp.pl/bin/query.exe/pn?ld=pkp&seqnr=6&ident=mc.02712529.1136631218&guiVCtrl_connection_detailsOut_setStatus_C2-0_allHalts=yes&OK#cis_C2-0)

birez
07-01-2006, 13:12
A tym mozna by wrócić:
powrót (http://rozklad.pkp.pl/bin/query.exe/pn?ld=pkp&seqnr=6&ident=mc.02712529.1136631218&guiVCtrl_connection_detailsOut_setStatus_C2-0_allHalts=yes&OK#cis_C2-0) Ano.
Troche bede niewyspany w pracy ale to detal ;)

No i tez jedzie przez Oswiecim - thorin - nie wykrecaj sie tylko jedz pociagiem.
Z nami nie pojedziesz ??? :evil:


EDIT: OT: kurka, jeszcze 300 postow i przestaje pisac :twisted:

mruczek
07-01-2006, 20:59
Też bym pojechał, tylko mam egzamin z komunikacji masowej oraz ze stounków międzynarodowych:( Szkoda

thorin
07-01-2006, 21:30
Aktualizacja, niestety Ripek z nami nie pojedzie :(


Lista "Dam rade - bede"
1. Lemina
2. Muflon
3. Tomasz Goliński
4. Asterix
5. Bonk
6. thorin himself
7. Broncobilly
8. Motorson
9. Marcingreen
10.Birez
11.Pazurek


Lista "chce, ale niewiem czy pochytam" albo "jeszcze sam niewie ze pojedzie, ale go zmusimy" :mrgreen:
1. Gonzo44
2. Czacha
3. Moris
4. MxDanish
5. Mmsza
6. Iza
7. Vitez
8. Kwiatas

EDIT:

Pazurek wskakuje na liste pierwsza, wciaz oczekujemy goraco pana Asterixa i uprzejmie zapytujemy co z noclegami :) ?

birez
07-01-2006, 21:51
Też bym pojechał, tylko mam egzamin z

A moze dalo by sie to podciagnac pod egzamin praktyczny, w koncu:


komunikacji masowej

zlot = masa ludzi z ktorymi trzeba sie komunikowac


oraz ze stounków międzynarodowych:( Szkoda

Praga = Czechy = jak w pysk strzelil miedzynarodowo... a stosunki to juz sie na miejscu obada ;)

mruczek
07-01-2006, 22:28
Nawet mi nie mów! Chciałbym jechać. Niestety jechałem dzisiaj do Rudy Śląskiej i zatarłem silnik w Unie. Na liczniku 52000 a tu taka niwspodziana! Dwie godziny stałem na A4 na wyskości Chorzowa. po tych atrakcjach nie wiem czy będzie mnie stać na bilet miesięczny a co dopiero na wypad zagraniczny.

birez
09-01-2006, 20:22
Reasumujac:

Z Krakowa, w piatek 2006-01-20, pociagiem ku Pradze (http://rozklad.pkp.pl/bin/traininfo.exe/pn/392292/258413/250276/5626/4095/ld=pkp&seqnr=3&ident=3u.0422429.1136830154&) wyjezdza ekipa (kolejnosc alfabetyczna):
- birez
- gonzo44
- Pazurek
- thorin

Wyladowalibysmy okolo 7 na dworcu w Pradze.

Jezeli chodzi o powrot, to na razie jest propozycja by ku Polsce wyjechac 2006-01-22, pociagiem do Krakowa (http://rozklad.pkp.pl/bin/traininfo.exe/pn/318579/235003/418844/103229/4095/ld=pkp&seqnr=2&ident=5h.0779229.1136830391&).
(thorin wysiada w Oswiecimiu i leci na zajecia ;) )

Oczywiscie zapraszamy wszsytkich chetnych do przylaczenia sie do naszej wesolej kompanii :twisted:

Pozdro,
Pawel

pazurek
10-01-2006, 19:38
Ha, dobre, nie odezwalem sie slowem w tym watku a widze ze nie dosc ze jestem na liscie to na dodatek awansowalem. Az przegladne wczesniejsze listy i zobacze o czym w ogole tutaj sie rozmawia. :twisted:

A serio to potwierdzam, zbroje sie wlasnie na wyjazd (o czym wiedza ludzie z irc). Na razie bede mial czym swiecic, zobaczymy co dalej. ;)

Kubaman
10-01-2006, 21:36
Na razie bede mial czym swiecic, zobaczymy co dalej. ;)
jedyne co mi przychodzi na myśl, jest niecenzuralne :mrgreen:
Chłopaki, co wy tam będziecie robić :rolleyes:

thorin
10-01-2006, 21:43
jedyne co mi przychodzi na myśl, jest niecenzuralne :mrgreen:
Chłopaki, co wy tam będziecie robić :rolleyes:


jak sie zjawisz to zobaczysz ;) co to za wymowki ze snowboard ? zadnec snowboard, piwko... u tygra ;)

birez
10-01-2006, 21:51
jedyne co mi przychodzi na myśl, jest niecenzuralne :mrgreen:
Chłopaki, co wy tam będziecie robić :rolleyes:
Wyslij Ize, to Ci zda pozniej relacje :mrgreen: :twisted:

Kubaman
10-01-2006, 22:02
a to ona nie jedzie :roll: dziwne.. :D

Cichy
11-01-2006, 20:51
Ja bym się i może dopisał, w sumie raz już byłem i troszkę znam praskie kąty, ale mam pytanko:

1. Spanie załtwiamy na własną rękę, czy jakoś wspólnie ?
2. To ma trwać 2 dni ino?

pS> Jeszcze kwestia techniczna.

Bilet PKP najlepiej kupić do granicy polsko-czeskiej (w moim przypadku do Międzylesia) i potem od granicy do Pragi u konduktora czeskiego. Jak jechałem 2 lata temu to różnica w cenie jednej opcji i drugiej była bodaj 220 zł (kupno biletu w polskiej kasie do samej Pragi) minus 80 zł (bilet kupiony do granicy i potem drugi u konduktora), czyli jakieś 140 zł oszczędności w jedną stronę. Chyba warto kombinować.

birez
11-01-2006, 20:54
Ja bym się i może dopisał, w sumie raz już byłem i troszkę znam praskie kąty, ale mam pytanko:

1. Spanie załtwiamy na własną rękę, czy jakoś wspólnie ?
2. To ma trwać 2 dni ino?
1. IMHO lepiej cos wspolnie, generalnie Asterix zdawal sie byc kompetentny w temacie ale byl zaginal. Ja w kazdym badz razie na niego czekam :)
2. Z tego co widze to coponiektorzy zostaja jeszcze na poniedzialek (muflon ?)
Ja bym i dluzej zostal ale praca niestety...

muflon
11-01-2006, 21:05
Cichy, tu http://www.canon-board.info/showthread.php?t=7782 teoretycznie miał być wątek z konkretnymi zgłoszeniami. Teoretycznie, bo oczywiście niektórzy nie mogli się powstrzymać, żeby sobie nie pogadać :-/

gonzo44
11-01-2006, 21:10
Teoretycznie, bo oczywiście niektórzy nie mogli się powstrzymać, żeby sobie nie pogadać :-/
Tacy już jesteśmy i nikt tego nie zmieni. A tak swoją drogą uważam zakładanie kolejnych wątków organizacyjnych za nie potrzebne mnożenie bytów. Jestem zainteresowany wyjazdem więc czytam na początku ten wątek a nie szukam czy powstał nowy.

To już pewnie jade w ostatnim wagonie miejscówka obok kibelka.... ;-) :P

Cichy
11-01-2006, 21:36
Nie można jechać do Pragi bez załatwionego noclegu kurde.. :| A nie chcę się dopisywać do listy dopóki nie będę znał wszystkich szczegółów.

muflon
11-01-2006, 21:51
Nie można jechać do Pragi bez załatwionego noclegu kurde..
No właśni ponoć można :) bo o tej porze tam w hotelach pustki. Oczywiście nie żebym polecał, ja już mam wszystko zapięte na ostatni guzik :mrgreen:

thorin
11-01-2006, 23:39
Tacy już jesteśmy i nikt tego nie zmieni. A tak swoją drogą uważam zakładanie kolejnych wątków organizacyjnych za nie potrzebne mnożenie bytów. Jestem zainteresowany wyjazdem więc czytam na początku ten wątek a nie szukam czy powstał nowy.

To już pewnie jade w ostatnim wagonie miejscówka obok kibelka.... ;-) :P


Spoko Gonzo, kazdy z nas ma za uszami, a tamten watek potrzebny byl, bo mozna dzieki niemu oddzielic zgloszenia od ustalania miejsc... na krakowskim zlocie to bardzo dobrze dzialalo, trzymajmy sie sprawdzonych sposobow :) co do miejscowki Gonzo, to smok wawelski bedzie nam rozdzielal miejscowki :mrgreen: Cichy, zajrzyj na IRC-a Asterix powinien tam juz byc cholera od wczoraj i wszyscy wypatrujemy go z otwartymi ramionami i niecierpliwoscia :mrgreen:

Cichy
11-01-2006, 23:44
co to jest IRC ?

Zielony
11-01-2006, 23:49
co to jest IRC ?

www.ircnet.pl

po lewej >>> WWW -> IRC

w pierwsze miejsce wpiszujesz nicka wybierasz serwer (poznań) i connect

tam są, że tak powiem kulisy tego co się tutaj dzieje :mrgreen:

Tomasz Golinski
11-01-2006, 23:52
http://canon-board.info/showthread.php?t=4636

Gdybym powiedział, żę to takie archaiczne GG, to bym zginął niechybnie.

pazurek
12-01-2006, 00:04
Oo Cichy, jedziesz? Tak sie zastanawialismy ostatnio na IRC, moze byc zabral ze soba zgrzewke Tamronow, wrocilbys bez jednego (za to z gotowka). :twisted: ;)

Cichy
12-01-2006, 00:43
No dla mnie to nie problem, tylko przydałoby się jakoś coś ustalić.. Moze ktoś by jechał z Poznania albo Wroclawia ???

thorin
12-01-2006, 01:07
No dla mnie to nie problem, tylko przydałoby się jakoś coś ustalić.. Moze ktoś by jechał z Poznania albo Wroclawia ???


Z Legnicy jedzie Asterix, powinien miec jedno miejsce zaklepane dla mnie, ale ja jade z grupa pod wezwaniem smoka wawelskiego, wiec bedzie wolne jesli chcesz...

muflon
15-01-2006, 21:53
Ważna informacja dla tych, którzy będą jechać samochodami: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60935,3110627.html

asterix
15-01-2006, 21:58
Lista "Dam rade - bede"
1. Lemina
2. Muflon
3. Tomasz Goliński
4. Asterix
5. Bonk
6. thorin himself
7. Broncobilly
8. Motorson
9. Marcingreen
10.Birez
11.Pazurek

pytanie zasadnicze - prosze o preferencje mieszkaniowe..
glownie to jest tak.. pokoje z lazienkami infywidualnymi sa znacznie drozsze i czesto siegaja okolo 100zl doba i wiecej..

prosze o wypisanie czy ktos ma cos przeciw np 4 osobowym pokojom z lazienka :) ogolne nastawienie do pokoju bez lazienki.. itp

asterix
15-01-2006, 21:59
zaraz dodam linki z propozycjami

Cichy
15-01-2006, 22:02
Dam radę, będę (Jak Asterix odbierze mnie z PKP Wrocław) :-)

asterix
15-01-2006, 22:04
http://www.praga.opcom.pl/oferta_wiecej.php?id=258 praga 2 (10 min do centrum)
http://www.praga.opcom.pl/oferta_wiecej.php?id=263 (10 min do centrum)

http://www.praga.opcom.pl/oferta_wiecej.php?id=269 praga 1 w centrum

asterix
15-01-2006, 22:05
Dam radę, będę (Jak Asterix odbierze mnie z PKP Wrocław) :-)
luz.. bonk tylko cos zanikl.. ale tak czy tak Cie zabiore :)

Kubaman
15-01-2006, 22:07
a tak a propos rad dla zmotoryzowanych - pamiętajcie o obowiązkowej kamizelce odblaskowej, można za to niezły mandat zabulić.

asterix
15-01-2006, 22:08
zawsze mam 2 sztuki.. pomaranczowa i zielona.. w paru krajach trzeba taka a w drugich inna

thorin
15-01-2006, 22:34
Asterix male sprostowanie, skreslam z listy siebie, birez mnie straszy banem a TomaszG. wyzywa od smierdzieli :mrgreen: ale niestety nie moge pojechac...

1. Lemina
2. Muflon
3. Tomasz Goliński
4. Asterix
5. Bonk
6. Pazurek
7. Broncobilly
8. Motorson
9. Marcingreen
10.Birez

Zielony
15-01-2006, 22:43
Asterix male sprostowanie, skreslam z listy siebie, birez mnie straszy banem a TomaszG. wyzywa od smierdzieli :mrgreen: ale niestety nie moge pojechac...


widze że się towarzycho sypie...
ja w sumie też nie jestem wciąż na liście BĘDĘ, bo nasz deadline minął w środe...
Coś czuję, że BONK jest zawalony robotą, u mnie krucho z kasą...


Wydaje mi się, że po prostu wielu ludziom się to najzwyczajniej nie kalkuluje...

thorin
15-01-2006, 22:49
widze że się towarzycho sypie...
ja w sumie też nie jestem wciąż na liście BĘDĘ, bo nasz deadline minął w środe...
Coś czuję, że BONK jest zawalony robotą, u mnie krucho z kasą...


Wydaje mi się, że po prostu wielu ludziom się to najzwyczajniej nie kalkuluje...

mi sie kalkuluje i to bardzo... nie kalkuluje mi sie natomiast moj egzamin...

asterix
15-01-2006, 22:54
nie no jakas nie pozytywna fala mysleniowa :)
to marcin bedziesz ? bos tak napisal ze nie qmam :)

asterix
15-01-2006, 22:54
btw Cichy jedzie i Bonk tez

Zielony
15-01-2006, 22:57
mi sie kalkuluje i to bardzo... nie kalkuluje mi sie natomiast moj egzamin...

ja też starałem się wyczarować kase, egzamin z historii filmu też staram się przełożyć, ale coś czuję, że ta krauza nie chyci... (przyp. red "słoik nie chwyci" :mrgreen: )

także, **** blada powoli...

PS. pisałem, że w środe BONK miał dać znać czy jedzie samochodziszem a dziś już jest niedziela :|
nie żebym się zmierZował (przyp. red "marudził" :mrgreen:), ale w innej sytuacji nie jade...
do końca też nie wiadomo co załatwie z egzamem, BTW, najwyżej będzie spotkanie na szczycie; muflon - tomaszg :mrgreen:

asterix
15-01-2006, 22:58
ty tu nie kabinuj! nie kabinuj :) nastaw sie ze jedziesz i tyle..
jesli Bonx bedzie autem jechac to nie masz nic do stracenia :)

birez
15-01-2006, 23:38
pytanie zasadnicze - prosze o preferencje mieszkaniowe..
glownie to jest tak.. pokoje z lazienkami infywidualnymi sa znacznie drozsze i czesto siegaja okolo 100zl doba i wiecej..

prosze o wypisanie czy ktos ma cos przeciw np 4 osobowym pokojom z lazienka :) ogolne nastawienie do pokoju bez lazienki.. itp

Mi generalnie jest wsio ryba :)
Wazne tylko, zeby mozna bety spokojnie zostawic a i nie bac sie ze rano sie obudzisz goly i wesoly :)


@thorin: nie wiem co piszesz, bo juz Cie mam na liscie ignorowanych :twisted:

thorin
16-01-2006, 00:22
@thorin: nie wiem co piszesz, bo juz Cie mam na liscie ignorowanych :twisted:


to moge sobie potrollowac, nie mam stary humoru na zarty, ja niestety nie moge sobie zrobic sesji poprawkowej, nie na pierwszym semestrze, wlasnie wylazlem z ciemni po kilku godzinach i wszedzie czuje smrod formaliny... za 4 h musze plamkowac i ukladac plan do wykonanych zadan, nie zebym sie skarzyl ale po prostu nie mam czasu ani ochoty sobie pozartowac, cholernie mi zalezalo na tym zlocie, wiec mnie po prostu nie denerwuj... zycze wam wielu udanych fot jak najlepszego swiatla, bo o atmosfere i trunki pewnie sami zadbacie ;) Asterix niech nie wciska kitow ze nie pije ;) udanego zlotu Panie i Panowie...

asterix
16-01-2006, 00:27
e tam nie pije :) jak nie pije.. jasne ze pije :)

Cichy
16-01-2006, 00:55
http://www.apart-vysehrad.cz/ tu mi polecają nocleg, dorzucam do weryfikacji.

borkomar
16-01-2006, 04:28
jesli sa panowie ktorzy nie chca placic za *** **** ***** Hotel to mam namiar na miejsce w ktorym bylem w wakacje.
5-7min od starowki na nogach - wszedzie blisko i niegrogo ( chyba w sezonie placilem od glowy po 60zl za noc.Warunki jak dla mnie mogly byc - czysto i kojo bylo a jako, ze nocami tam bywalem to mi stykalo.Prysznic Lodowka ITD.Koles - wlasciciel bardzo wpozadku.W tym tylko jednym miejscu ma kilka pokoi wiec sporo osob wejdzie,noi z tego co mowil ma kilka takich miejsc w pradze.Stronka cosik nie chodzi dobrze - ale jesli ktos chce namiary to na priv podam telefonik.No chyba, ze szlachte tylko ****Hilton czy inne sheratony intersuja :D .
Koles troche spika i po polsku tez co nieco gada wiec smialo mozna sie dogadac.Jak macie mapke Pragi to jest to kolo Stacji metra FLORENC ulica sokolovska

bonk
16-01-2006, 12:14
w sobotę sytuacja z moją podróżą autem sie wyjasnila pozytywnie
ale w poniedzialek rano dostalem kilka telefonów które koszmarnie pokrzyżowały caly mój wyjazd
(niestety nie tylko mój, bo kilka osób bylo zależnych od mojego wyjazdu)

totalny odbyt :(

Zielony
16-01-2006, 12:24
totalny odbyt :(

no trudno Bonk, wypijemy ;) gdzieś na Skybotach....

bonk
16-01-2006, 12:28
tobie nie tak trudno jak mi :(

birez
16-01-2006, 12:29
w sobotę sytuacja z moją podróżą autem sie wyjasnila pozytywnie
ale w poniedzialek rano dostalem kilka telefonów które koszmarnie pokrzyżowały caly mój wyjazd
(niestety nie tylko mój, bo kilka osób bylo zależnych od mojego wyjazdu)

totalny odbyt :(
Ale jedziesz ?
Bo chcialem sie pochwalic torba fotograficzna, ulozenie sprzetu w modelu "szybki plener"


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img347.imageshack.us/img347/4647/tamrac30gi.jpg)

:twisted:

Tomasz Golinski
16-01-2006, 12:44
Birez, ty drzewo do lasu wozisz?

birez
16-01-2006, 12:48
Birez, ty drzewo do lasu wozisz?
Oj Tomku, to tylko ogolna konfiguracja, nie konkretnie pod Prage zarezerwowana. Poza tym jest jeszcze 8 godzin pociagu :twisted:

Cichy
16-01-2006, 21:10
Targacie Statywy ?

Tomasz Golinski
16-01-2006, 21:15
Owszem. Ale ja mam taki, który można nosić, nie trzeba targać ;)

Vitez
17-01-2006, 01:04
Ja mimo ze zasilek dostalem to jednak i tak sie nie wyrobie finansowo... nie w tym miesiacu :? .
Tak wiec definitywnie (i Iza) odpadamy.

asterix
17-01-2006, 02:17
hehe a i tak trzon imprezy jest wiec :) czekamy na tych co sa jeszcze chetni hehe

bonk
17-01-2006, 02:19
asterix jaki trzon mnie nie bedzie to co to za trzon??

:mrgreen:

asterix
17-01-2006, 03:01
no dobra.. TRZONEK ino jedzie :)

muflon
17-01-2006, 11:03
To tym razem ja sprobuje uaktualnic liste :)
1. Lemina
2. Muflon
3. Tomasz Goliński
4. Asterix
6. Pazurek
7. Broncobilly
8. Motorson
9. Birez

10. Marcingreen? (nie wiadomo jak to wyglada jesli Bonk nie jedzie)

Spoko, 9 osob to ciagle OK - elyta :mrgreen: Jak moc spadnie do 3 to sie zaczniemy martwic :)

Tomasz Golinski
17-01-2006, 11:32
[QUOTE=muflonJak moc spadnie do 3 to sie zaczniemy martwic :)[/QUOTE]
Po co martwić? Źle nam było w Payerne? To chyba był pierwszy zlot CB ;)

Zielony
17-01-2006, 11:34
10. Marcingreen? (nie wiadomo jak to wyglada jesli Bonk nie jedzie)


no wygląda to tak, że nie jade...

lemina
17-01-2006, 11:46
Po co martwić? Źle nam było w Payerne? To chyba był pierwszy zlot CB ;)
Payerne... A żle było nad brzegiem jeziora ;) Tylko dwa pstrykacze i jedna współ :twisted:

Tomasz Golinski
17-01-2006, 11:52
A żle było nad brzegiem jeziora ;)
Ciii, bo Muflon się dowie ;) :twisted:

Cichy
17-01-2006, 12:19
A mnie to nikt już nie policzył :|

lemina
17-01-2006, 12:26
Ciii, bo Muflon się dowie ;) :twisted:
Przecież on wie. Ja tam nie mam prawie nic do ukrycia :) A muszę przyznać, że ciągle jestem pod wrażeniem, że dostaliśmy ulotki w języku polskim w Chateau de Chillon ;)


A mnie to nikt już nie policzył :|

Bo Ty jesteś za cichy, Cichy ;)

asterix
17-01-2006, 15:32
1. Lemina
2. Muflon
3. Tomasz Goliński
4. Asterix
6. Pazurek
7. Broncobilly
8. Motorson
9. Birez
10. Cichy

muflon
19-01-2006, 03:40
Wstępny plan, uzgodniony (w sensie że ja pisałem, Tomek z Asterixem potakiwali, a Cichy wyśmiewał ;-) ) na ircu:

Piątek
- Zjeżdżamy się koło południa, załatwiamy hotele, walutę, co tam kto ma
- Spotykamy się po południu (16-17) na "lewym" brzegu rzeki. Konkretnie, my tam będziemy :) szli sobie powoli od mostu Paleckeho na północ w stronę mostu Karola.
- Przy moście coś jemy (ok. 18-19)
- idziemy dalej, na Letenske Sady - tam jest punkt widokowy na starówkę
- wracamy opstrykiwać most Karola wieczorem ze wszystkich stron

Sobota
- komu się chce - o wczesnym poranku (7?) zbiórka przy moście (od starówki), focenie mostu zanim zejda sie ludzie
- potem jakies sniadanie :-)
- przed 10 ruszamy na Hrad
- tam 2-3-4 godziny (kupujemy bilety na zwiedzanie wnetrz)
- jedzonko (chyba ze nie bedzie chetnych)
- Petrin - klasztor i wieża widokowa
- ok. 16-17 zjeżdżamy z Petrin i ruszamy na starówkę
- Na początku (na trzeźwo) wchodzimy na obydwie wieże (ratusz i kościół NMP)
- potem - spacerek po starówce przeplatany piwem :) dokąd kto wytrzyma

Niedziela
- Dla desperatów - spotkanie o wczesnym poranku na Złotej Uliczce
- a dalej to zależy kto kiedy wyjeżdża... ja planuję jeszcze:

- Jindriska vez (to takie coś niedaleko głównego dworca)
- Prasna brama
- bardziej po południu (17+) vaclavske namesti
- wieczorem znowu Hradcany

a w poniedziałek jeszcze chcę wyskoczyć na wieżę telewizyjną


Niestety jak można przeczytać tu: http://www.militarymuseum.cz/cz/cz/muzeum_openhours.php?id=3 - v zimní sezoně je muzeum uzavřeno :( Także z muzeum lotnictwa chyba nici.

thorin
19-01-2006, 08:54
muflon to moze zajrzec do tego muzeum - http://www.ntm.cz/ tam jest wszystkiego po trochu ale jest i parowoz, i fotografia, i samoloty, zreszta zajrzyj na stronke sam...

muflon
19-01-2006, 09:52
muflon to moze zajrzec do tego muzeum - http://www.ntm.cz/ tam jest wszystkiego po trochu ale jest i parowoz, i fotografia, i samoloty, zreszta zajrzyj na stronke sam...
Eee, nieee, mi raczej o ściśle wojskowe chodziło :( Choć w sumie, jest tam też: "Fotografická a filmová technika" ;-) Może zatem grupą?

Vitez
19-01-2006, 15:33
Qrde fajny plan ... juz wam zazdroszcze :(

bonk
19-01-2006, 15:45
vitez daj spokój. nie czytaj tego.
mnie totalnie szlag trafia ze nie jade.

a mialo byc tak fajnie. :(

Jac
19-01-2006, 16:56
vitez daj spokój. nie czytaj tego.
mnie totalnie szlag trafia ze nie jade.

a mialo byc tak fajnie. :(

spoko napewno bedzie fajnie :mrgreen: ... ja tez niestety ni dalem rady ale co tam... ryjem do przodu, next time

Vitez
19-01-2006, 17:56
vitez daj spokój. nie czytaj tego.
mnie totalnie szlag trafia ze nie jade.

a mialo byc tak fajnie. :(


I tu klania sie brak opcji na forum do ignorowania danego watku :?

Jac
19-01-2006, 18:19
Ty tu nie rozpaczaj tylko szykuj grube kalesony na sobotę :twisted:

czyzbym o czyms nie wiedzial? :twisted:

asterix
20-01-2006, 01:17
Tomasz juz w drodze, Muflon z Lepsza Polowa ( :) ) tez, my (ja i Cichy) jedziemy o 11 z Legnicy, Birez and Pazurek w sobote rano beda w Pradze

Dla tych co maja zamiar dojechac jeszcze SMS na +48 606 756 123 i podamy gdzie jestesmy. 4 z nas bedzie spac w hotelu na ul Nosticova 2, Praga centrum (tani i dobry hotelik)

asterix
22-01-2006, 13:37
Cze!
z Ploretariackim pozdrowieniem z Pragi z ulicy Viteznej przesylamy my! czyli birez, asterix, pazurek, cichy.

W zalaczniku mega fotens.

Thorin dzieki za podpowiedzi w sprawach zakupu biletow i dogadania sie z konduktorem (przyp. Pazurek and birez) :)
Ripek dobrze sie bawimy - mroz jak pierun ale widoki sa cool.

Muflon, Lemina and Tomek wlasnie marzna na Petrin (mamy tu -7 a pewnie oni z -15)

asterix
22-01-2006, 13:40
Ok, spadamy w gore.. spicniejemy ale za to landszafty beda na wypasie

Kubaman??? dlaczego cie dzis o 7 nie bylo ??? :)

Vitez
22-01-2006, 15:15
Cze!
z Ploretariackim pozdrowieniem z Pragi z ulicy Viteznej


:mrgreen: Jak bedzie cieplo to tam jade... musi powitaja mnie jak bohatera ;)

Silent Planet
22-01-2006, 17:47
Albo mieli bardzo szeroki kąt, albo to strasznie brzydkie chłopaki.

:mrgreen:

thorin
22-01-2006, 18:10
Albo mieli bardzo szeroki kąt, albo to strasznie brzydkie chłopaki.

:mrgreen:


Silent, w Krakowie jestes spalony :mrgreen:

ripek
22-01-2006, 18:21
Ripek dobrze sie bawimy - mroz jak pierun ale widoki sa cool.


Juz myslalem ze smsy do Czech nie dochodzą ;D

Silent Planet
22-01-2006, 18:34
Silent, w Krakowie jestes spalony :mrgreen:
A dziękuję, wybieram się, owszem-owszem... :mrgreen:

Kubaman
22-01-2006, 20:34
Życzę im tylko, żeby gdzieś tory nie pękły po drodze do domu. Mamy dzisiaj mieć -26 stopni w nocy w Krakowie, a już w dzień pod Warszawą podobno pękły z zimna tory i ludzie stali kilka godzin w pociągu.

gietrzy
22-01-2006, 20:53
Życzę im tylko, żeby gdzieś tory nie pękły po drodze do domu.

Nie kraaacz :mrgreen:

asterix
22-01-2006, 23:07
Albo mieli bardzo szeroki kąt, albo to strasznie brzydkie chłopaki.

:mrgreen:

hehe 16-35mm :)

Ja chyba jako pierwszy jestem w domu.. pomijajac Tomka, ktorego zawiezlismy pod granice (ma tam wyklady)

Cichego dopiero co na pociag odprowadzilem..
Birez z Pazurkiem o 21 wyjechali z Pragi, a Muflon z Lemina jada dopiero jutro.

Ogolnie ci co nie byli stracili wiele :) dziesiatki kilometrow marszu z aparatami w zgranej grupie, gigabajty landszaftow i wiele smiesznych sytuacji (pszczola macro, ktora zaprezentujemy niebawem)

Focilismy praktycznie non stop i w dzien i w nocy... na mrozach i deszczu...
Ci co twierdza, ze 300-setki, 350d i 20d sa malo szczelne grubo sie myla.. zreszta sami zobaczycie jak wygladaly nasze aparaty :)

Wytrzymywaly spokojnie mocno ujemne termperatury i dlugie deszcze, ktore zazwyczaj zlewaly nas po 23 przy foceniu nocnych panoram. Jednak warunki atmosweryczne zdawaly sie byc przez nas niezauwazane.. w koncu bylo co focic i bylo z kim focic..

pozdrawiam.. ide sie najesc i ogrzac (jadac przez gory notowalismy ~25 na minusie o godz 20-21 :) 0

Jac
22-01-2006, 23:10
Asterix dawaj fotki men, nie kaz nam czekac!


ps. to sie bonk chyba zabije po takim opisie... ;-)

asterix
23-01-2006, 00:47
Praga noca.. mam malo fot bo wiekszosc jest u Pazurka na databanku..

asterix
23-01-2006, 00:51
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.daminet.pl/~michalp/x2.jpg)

Tomek ma nowy dyfuzor.. nadaje piekny zafarb i minimalizuje cienie


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.daminet.pl/~michalp/x5.jpg)

"achh ten wyswietlacz Muflona..." chwila zadumy :)

ripek
23-01-2006, 01:31
Już żałuje że mnie nie było :( Asterix : w Katowicach mini zlot sie szykuje ;) około 16.02 ;)

borkomar
23-01-2006, 02:02
Praga noca..

Cyknalem podobny kadr w wakacje - ale wtedy to bylem beginner na maxa ( i tylko JPG min):(.Chetnie tam wroce z obecnie nagromadzona (skromna) ale znacznie szersza wiedza8)

mxw
23-01-2006, 02:21
Albo mieli bardzo szeroki kąt, albo to strasznie brzydkie chłopaki.
Silent, co do portretów z szerokim kątem to się nie oddzywaj, tej :mrgreen:

swoją drogą Cichy ma super twarzowy berecik. serio serio :wink:
(ciekawe, czy buty były czerwone?)

no i qrde Cichy, dopiero teraz tu zajrzałem, było dać cynka, że jedziesz, to by się pomyślało coś nad tym, no qrde, no... :cry:

asterix
23-01-2006, 03:27
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.daminet.pl/~michalp/x8.jpg)
sigma 70-200@70 f11 13sec kilka klatek polaczonych

Most Karola
a to panoramka (oryginal 12,5tys px w poziomie :) )

borkomar
23-01-2006, 03:38
Most Karola
a to panoramka (oryginal 12,5tys px w poziomie )

Niom wiem, ze to most Karola 8) - supcio panorama - ktorym szklem cyknieta:?: Kurde fajna sprawa - chyba sie naumiec musze - mozesz dac jakies wskazowki na PM.
Widze, iz masz wiecej szczegolow - no chyba, ze softem ostro dzialales( u mnie to tylko crop i minimalnie Levelsy).
Na moim Cropie jakos bardziej to wszystko swieci :( .
Zly pomiar i ustawienia ?? - jak wczesniej wspominalem kupilem Dslr w przed dzien wyjazdu - co chyba wsio tlumaczy

Cichy
23-01-2006, 03:48
Vratilem :-) Proponuję, żeby wątek ze zdjęciami rzucić w galerii, czy jakoś tak, to się podepnę:)

.

OK, zdjęcia wrzucajcie TUTAJ http://canon-board.info/showthread.php?p=127421

.

pazurek
23-01-2006, 11:25
Zglaszam sie, dojechalem! :) Dobra wiadomosc dla asterixa i bireza: foty z databanku daly sie odczytac bez najmniejszych problemow. :D

Jak na razie komp generuje thumbnails-y w Picasie, zaraz bede przegladal co i jak wyszlo. :)

ripek
23-01-2006, 12:26
Dajeeesz na WWW dajeeesz :D

Jakieś fajne południowe sąsiadki uwiecznione ? ;D

Cichy
23-01-2006, 13:14
ja już swoje foty (prócz festiwalu euro-karnawał) wrzuciłem na stronę.

Zielony
23-01-2006, 13:28
****de, BONK - nic tylko żałować że nas nie było...:? :cry:

gietrzy
23-01-2006, 13:30
Pokaże ktoś wreszcie portrecik lepszej połowy muflona? :evil: :mrgreen:

Cichy
23-01-2006, 13:39
Pokaże ktoś wreszcie portrecik lepszej połowy muflona? :evil: :mrgreen:

A lepsza połowa to prawa czy lewa :P Z prawej to tak kiepsko..

gietrzy
23-01-2006, 13:45
A lepsza połowa to prawa czy lewa :P Z prawej to tak kiepsko..
Widzę, że ostro się bawiliście :mrgreen:
Tylko musiałbym mieć kogoś kto samochodzik pod domek przyprowadzi...
Po ile teraz w CZ piwko? 40 Koron czy więcej. Radegaast może?

muflon
24-01-2006, 13:44
Zgłaszam, że dojechalismy i my :) 9:40 w domu, torba z laptopem w dłoń i sio do roboty (czytaj: nadrabiać fora, usenet itp :-D). Fotki... będą później, nawet jeszcze nie zgrałem z databanka :) Ale w poniedziałek pojechaliśmy gdzieś w okolice Wyszehradu i przeżyłem szok: przy zgrywaniu jednej karty na zupełne świeżutkich bateriach, przez kilka minut pracy databanka zjechały z pojemnością praktycznie do minimum! brrr....

A, spotkał nas kolejny fuks na tej wyprawie :-) Przypomnę po kolei:

nasza "pension" miała jakiś problem z wodą - przenieśli nas do czterogwiazdkowego hotelu (w tej samej cenie)
Milena była u dentysty (prywatna klinika, w wypasionym biurowcu, teoretycznie ~100EUR za otwarcie ust) - dentystka stwierdziła, że w zasadzie wszystko OK, skontrolowała resztę i.. stwierdziła, że w sumie to możemy nie płacić. Aż mi się głupio zrobiło, że my szwajcarskie sknery przyjechalismy do Pragi, a tu takie buty...
W niedzielę wróciliśmy z Tomkiem do tej samej fajnej knajpki koło Hradcan, w której byliśmy poprzedniego dnia. Zjedliśmy, zapłaciliśmy, już się zbieramy do wyjścia... a tu szef wyjeżdża z tacą: 3x50ml Smirnoffa, "taki mały prezent od firmy" :-)
Wczoraj wieczorem po załadowaniu się do pociągu, okazało się, że w wagonie jest problem z prądem, ogrzewaniem itp. Po krótkiej naradzie zostaliśmy przeniesieni... do sąsiedniego wagonu hotelowego (3 łózka w przedziale, własna umywalka, dobry zamek)


Siuuuper :mrgreen:

Aaaa, i mam koszulkę z Krecikiem :-D

Robson01
24-01-2006, 14:02
Nic tylko się przenieść z tej "badziewnej" Szwajcarii do Czech. :-)

lemina
24-01-2006, 15:19
Pokaże ktoś wreszcie portrecik lepszej połowy muflona? :evil: :mrgreen:
A to małe zdjęcie obok moich postów nie wystarcza? :shock:

gietrzy
24-01-2006, 15:22
A to małe zdjęcie obok moich postów nie wystarcza? :shock:
Przy 1600x1200 nie za bardzo ;-)

lemina
24-01-2006, 15:30
Przy 1600x1200 nie za bardzo ;-)
To widać nie oglądałeś galerii muflona - tam jestem większa 8)

gietrzy
24-01-2006, 15:34
To widać nie oglądałeś galerii muflona - tam jestem większa 8)
A fakt, dzięki. Ładniutkie.

asterix
24-01-2006, 15:57
ejj.. ja tez chce koszulke z krecikiem! wspomnialem nawet o tym ze jak bym ja zobaczyl to bym kupil :)

BTW WELCOME !

lemina
24-01-2006, 16:45
ejj.. ja tez chce koszulke z krecikiem! wspomnialem nawet o tym ze jak bym ja zobaczyl to bym kupil :)

BTW WELCOME !

Trzeba było się przypomnieć :) 290 koron kosztowała największa koszulka. :) A muzeum maszyn erotycznych kosztowało 250. Koszulkę mamy, muzeum nie zwiedziliśmy... :mrgreen:

asterix
24-01-2006, 16:55
damn :) mi zostalo 2000 koron bym sobie krecikow kupil ze 6 :) hehe

lemina
24-01-2006, 17:19
damn :) mi zostalo 2000 koron bym sobie krecikow kupil ze 6 :) hehe
Jakbyś dołożył 30 koron, to miałbyś 7 :D Aczkolwiek może w Twoim rozmiarze byłyby tańsze, to może wyszłoby 8 :-D

KuchateK
24-01-2006, 17:57
Pewnie by wzial piec i ze dwie wizyty w muzeum :mrgreen:

lemina
24-01-2006, 18:39
Pewnie by wzial piec i ze dwie wizyty w muzeum :mrgreen:
Jakby się komuś to przydało... http://www.sexmachinesmuseum.com/