PDA

Zobacz pełną wersję : [Tequil] kilka fotek z zabawy w plenerze...



Tequil
18-08-2004, 18:30
LOOK (http://www.pbase.com/tequil_pebe/inbox)

Arkan
18-08-2004, 19:01
Zdjęcia OK, ładne modelki 8) , tylko strasznie skompresowałeś te jpegi - w wersji "oryginal" nie dają się oglądać.

Arkan

Vitez
18-08-2004, 21:32
Pierwsze wrazenie: za duzo - czasem po 4 zdjecia prawie identycznej pozy.
Modelka calkiem calkiem tylko niektore pozy zbyt sztuczne i na niektorych oryginalach czasem widac pewne niedokladnosci (np cienie pod oczami - do poprawienia makijazem).
O drugiej modelce ciezko sie wypowiedziec ;)
Kompresja oryginalow rzeczywiscie fatalna - lepiej zamieszczac mniejsze ale lepszej jakosci.
Kadry standardowe i w wiekszosci centralne :? , niektore niezbyt ciekawe ale kilka znajdzie sie fajnych... znalazlem tez kilka zdjec w ktorych zbyt mala GO przeszkadza nieco.

Ogolnie OK ale... jaki miales pomysl na sesje? Co te zdjecia maja ukazywac lub po co byly robione?

Tequil
18-08-2004, 23:11
ojjj to sa zdjecia bez rzadnego glebszego przemyslenia... kadry sa FUCKtycznie centralne gdzieniegdzie glowka w mocnym puknciem ,tudziez foty trzeba dokadrowac aby bylo OK... znajomy zadzwonil ze robia sesje na piaskowni i wzialem aparat i tak lightowo porobilem sobie fotki ( a w sobote impreza do domu wrocilem o 12 w poludnie a na piaskowni bylem o 13 ) ;)
nie myslcie ze sie tlumacze .... kilka fotek sie wybierze...;)
Modelki do tych fotek nie były przygotowywane co widac... po prstu byla wolna to bralem ;)

aha!!! no wlasnie, ktore Wam sie w miare "widza"...

Vitez
19-08-2004, 13:07
tak lightowo porobilem sobie fotki
I to widac (moje z Bialegostoku tez lightowo :) ).


kilka fotek sie wybierze...;)
No wlasnie :)


Modelki do tych fotek nie były przygotowywane co widac
No wlasnie... widac...


aha!!! no wlasnie, ktore Wam sie w miare "widza"...

Tu czy prywatnie? :>

Tequil
19-08-2004, 14:46
tu pisz , nie krepuj sie ;)

Vitez
19-08-2004, 22:10
tu pisz , nie krepuj sie ;)

Jutro... dziewczyna mnie pilnuje i nie lubi jak ogladam (i smiem oceniac) inne kobiety ;)

Tequil
20-08-2004, 14:40
:wink: :mrgreen: no tak i na dodatek czarnulke z Wawy hihi

Vitez
20-08-2004, 15:40
Ktore sie "widza" :


- IMG_4055web.jpg calkiem fajny kadr i GO, gorzej z mina modelki (pozuje na profesjonalistke a wg mnie nie jest profesjonalistka... mina pomiedzy "proboje byc grozna i tajemnicza" - oczy, a "jestem skrzywdzona, niewinna nastolatka" - usta ;) ).

- IMG_4059web.jpg - troche za duzo dolu ale dosc ciekawa poza... modelka moglaby zamknac usta :?

- IMG_4061web.jpg - bez zarzutu, fajna kompozycja, tlo, fajna mina

Pozy w czarnej sukience - sztuczne, wymuszone, jesli juz pokazac jakos ta ladna, dluga noge to jakos naturalniej (np jak w tej sukni stawialaby noge na jakims sopniu/glazie nieco powyzej ... sukienka sama odslonilaby noge).

- IMG_4133web.jpg - figure calkiem fajnie widac + rozwianie sukienki ale kadr nudny i powinienes trzymac obiektyw nieco nizej (w zdjeciach sylwetkowych - na poziomie kobiecego łona, w portretach/reportazach czy slubach - na poziomie oczu kobiety :) ).

- IMG_4157web.jpg - wyciac z tego sam portret z wlosami, powiedzmy tuz nad biustem, wyklonowanie paskow od sukienki i bedzie super :) - spojrzenie bardzo fajne.

Ogolnie zadnych portretowych ujec - a modelka sie do tego swietnie nadaje o ile nie zrobi niepewnej czy nieciekawej miny ;)

Ujecia "od gory" (4170 i kilka nastepnych) - jakis to pomysl moze jest ale... nie do tego stroju, nie do tej modelki. Jednym z jej atutow to nogi - niszczysz je takim ujeciem. Piersi to tez atut ale przy takim ujeciu bylyby wyeksponowane w bluze/sukni z dekoltem a nie takiej - takie ujecie moze byc fajne np do katalogu z bizuteria (naszyjnik na ladnych piersiach widziany nieco od gory).

- IMG_4181web.jpg - o ... widzisz... to o czym pisalem wyzej o pozach w czarnej sukience - tu jest bardziej naturalna, noga "normalnie" ukazana a nie na sile postawiona obok. Bardzo fajne, nie liczac centralnego kadru i ucietej stopy ;)

- IMG_4197web.jpg - poza i kadr fajny ale... o wiele bardziej intrygujace by bylo gdyby byla... bez sukienki a zaslonieta tym glazem - dzialanie na wyobraznie (za glazem moglaby byc ubrana, np w stroj kapielowy, ale zza glazu widac tylko jej nieubrane fragmenty :> ).

- IMG_4242web.jpg - ujecie takie sobie ale wrzucam je tutaj by zwrocic uwage na tatuaz. Moze nie lubisz tatuazy... ja lubie i uwazam ze i modelka zasluguje na to by jakos ciekawie wyeksponowac ten tatuaz. W calej swojej sesji moze dwa czy trzy razy go w ogole pokazales nie poswiecajac mu praktycznie wcale uwagi...

- IMG_4245web.jpg - fajne, tylko ciachnij do kwadratu od pasa w gore (udo grubo wyszlo). A wlasciwie nie, bo w IMG_4247web.jpg juz to zrobiles :) , tylko na 4245 mina fajniejsza...

- IMG_4266web.jpg - calkiem fajne, caichnij do kwadratu moze... troche przeszkadza wyjscie reki poza GO.


Mam nadzieje ze pomoglem wybrac kilka najlepszych :)

JaW
20-08-2004, 20:01
Modelka świetna, z tej sesji wybrałbym tylko 4 zdjęcia, które po obróbce byłyby OK. (nie każ mi wymieniac numerow, bo juz mi się nie chce drugi raz przeglądac całości :) ) Polecam jakąs koncepcję, troche czasu, mniej pstrykania a wiecej fotografowania, a coś mi sie wydaje, ze bede dobre efekty....

PS: numer telefonu modelki wyslij mi w mailu... 8)

Tequil
23-08-2004, 17:23
Modelka świetna, z tej sesji wybrałbym tylko 4 zdjęcia, które po obróbce byłyby OK. (nie każ mi wymieniac numerow, bo juz mi się nie chce drugi raz przeglądac całości :) ) Polecam jakąs koncepcję, troche czasu, mniej pstrykania a wiecej fotografowania, a coś mi sie wydaje, ze bede dobre efekty....

PS: numer telefonu modelki wyslij mi w mailu... 8)
^
||
hehe

te fotki były robione bez zanego zamyslu, projektu po prstu wpadlem na sesje, uzyczono mi trzech modelek i tak polazlem nie za daleko... i po popstrykalem kilka fotek ... a i pogoda byla nie ciekapa (ostre tylne slonce, pozniej pochmurno...) wiem dobrze ze to nie jest usprawiedlwienie

[ Dodano: 23-08-2004 ]
VITEZ spoko! o to chodzilo... forum dzieki takim subiektywnym opiniom zyskuje...

[ Dodano: 31-08-2004 ]
VITEZ masz oko :wink:
nr 4055 wybral Roman Ziaja z SPP MODELS
Czarnulka wciaz za gruba :wink: