PDA

Zobacz pełną wersję : TRÓJMIASTO gdzie wywolać fotki?



belbik
30-05-2011, 10:42
Jak w temacie, gdzie dobra jakość + szybko i względnie tanio wywołujecie?

iREM
30-05-2011, 15:23
Jak w temacie, gdzie dobra jakość + szybko i względnie tanio wywołujecie?

Kiedyś w ankarze, obecnie tylko vertis.pl Wysyłam foty w poniedziałek do 12tej i we środę przed południem są u mnie w skrzynce. Tylko tam (wg moich subiektywnych wymagań) kolory są "constance". Pełne oprofilowanie i jeszcze kupa innych interesujących usług. Wiem, brzmi jak reklama, ale to tak jak z iphonem, jak coś jest wg mnie najlepsze na rynku, to lubię się dzielić takim przekazem. Do wyboru pełny asortyment papierów, błysk, półmat (polecam), mat jedwabisty, perlisty i wszystkie trzymają kolor, a fota czarno-biała jest czarnobiała a nie zielona jak niestety u innych, których oczywiście nie wymienię.

nonsense
30-05-2011, 17:29
Ja również miałem okazję korzystać z usług vertis.pl i podzielam opinię @iREM. Nigdy żadnych problemów nie było, zawsze wszystko zgodnie z wymaganiami. Polecam

fil91
30-05-2011, 20:15
Ankara (http://ankaralab.com/?id=aboutus) dobre ceny i jakość, dla mnie najważniejsze jest to że udostępniają własny profil.

iREM
30-05-2011, 20:24
Ankara (http://ankaralab.com/?id=aboutus) dobre ceny i jakość, dla mnie najważniejsze jest to że udostępniają własny profil.

a jak obecnie czarno-białe?

model
30-05-2011, 20:27
Ja ostatnio robiłem czarno białe mat 20x30 i wyszło bardzo dobrze.

fil91
30-05-2011, 20:49
a jak obecnie czarno-białe?

Ja również nie miałem problemu z BW , jedyne co mi w Ankarze "nie pasuje" to tylko dwa rodzaje papieru błysk i mat ... nic pomiędzy

oszy
30-05-2011, 21:25
w ankarze jest mat jedwabisty, ale o tym niechętnie mówią. jest cienki i o zgrozo błyszczący. trudno się te ich "matowe" zdjęcia ogląda.
jedno zdjęcie na 50 ma jakieś przekłamania.
Teraz wolę robic fotki w Fotoferst.pl

iREM
31-05-2011, 07:22
Ja również nie miałem problemu z BW , jedyne co mi w Ankarze "nie pasuje" to tylko dwa rodzaje papieru błysk i mat ... nic pomiędzy

Problem jest w tym że mat jedwabisty "pochłania" więcej światła, więc powinno się go stosować do odbitek co najmniej 15x21, do mniejszych lepszy półmat o strukturze drobnych wypustek, niczym raster stochastyczny :-)
A co do odbitek b/w dla mnie muszą być idealnie bez zielonego, kruczego czy różowego zafarbu, bw to bw. Jeśli faktycznie poprawili to super. Ale z tego co rozmawiałem z wieloma osobami, to bw to nie lada wyzwanie dla dzisiejszych labów :-)

fil91
04-07-2011, 18:42
Pozwolę sobie poprawić swoją opinię , właśnie odebrałem odbitki z Ankary ... masakra , oprofilowali tak sprzęt że zdjęcia wychodzą o 1ev jaśniejsze niż materiał źródłowy(profil chyba z d*py:twisted: ). Dostosowali się do masówki i klientów którzy obrabiają swoje odbitki na super bajeranckich mega wypaśnych i hiper jasnych panelach ledowych , z kontrastem i jasnością ustawioną na maksa:-D
Odradzam!!!
Vertis.pl witaj;-)