PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z A75



walgula
18-08-2004, 08:31
Witam, zdarzylo mi sie ze dwa razy ze moja 75 po wlaczeniu jakby wrocila do ustawin fabrycznych czy cos takiego. Juz wyjasniam, wlaczam aparacik, a tu w menu troszke poprzestawiane np. glosnosci dzwiekow, obrazek powitalny inny, a aparatu nikt oprocz mnie nie dotykal. Mam pytanie, czy to normalna sprawa i czy czekaja mnie odwiedziny serwisu. Pozdrawiam.

Kostek
18-08-2004, 21:27
Też mi się raz taka sytuacja zdarzyła. Ale na razie nic z tym nie robię. Jeśli wystąpi to jeszcze raz to skontaktuję się z serwisem.
Swoją drogą efekt jest dość ciekawy. Wygląda to tak, jakby ktoś wykonał całkowity reset aparatu.

edek
19-08-2004, 11:50
Nie zauważyłem powyższej przypadłoœci w moim aparacie :roll: , ale bym się troszkę wkurzył jakby mi się aparacik zresetował :evil:

bobek997
03-03-2005, 17:22
U mnie sie takie cos zdarzyło. Nie przejmuje sie tym. Poustawialem tak jak bylo. Co się bede rozczulal:D:D Trzeba sie cieszyc z tego CUDA!!! :lol: :P

Wisozup
03-03-2005, 17:35
hmmm...nie chce palnac czegos glupiego ale moze to bateria podtrzymujaca nawala?

Kostek
03-03-2005, 23:03
Raczej nie. To jest jakiś problem przy uruchamianiu aparatu (wtedy zawsze się zdarza). Wystąpiło to u mnie niedawno po raz drugi.

Wisozup
04-03-2005, 01:00
moznaby sprobowac pojsc do serwisu i popytac sie.Jezeli to jest wada seryjna aparatu to powinni za darmoche zrobic(no chyba ze nie wiedza jak sie pozbyc tej "choroby"). Moze nie jest to bardzo uciazliwe ale pewnie zawsze troche przeszkadza...POZDRAWIAM