PDA

Zobacz pełną wersję : [Arkan] Windsurfing



Arkan
17-08-2004, 19:04
W zasadzie to poszedłem z rodziną na plażę w Dębkach, bo mi się małżonka uparła, że bedzie tam o 17.00 grupowo jogę uprawiać. Myślałem sobie "Wezmę tele i popstrykam - może być całkiem zabawnie" :twisted: . Wyobraziłem sobie grupkę szaleńców starających się w temp. +30 C i pełnym słońcu doprowadzic do ciężkich uszkodzeń stawów biodrowych, kolanowych itd., itp. I już miałem zacząć uwieczniać moją ukochaną (a jest co uwieczniać, ooo! tak 8) w pozach przy których autor Kamasutry wdaje się pozbawionym wyobrazni dresiarzem, kiedy zauważyłem coś bardziej interesującego - grupa chłopaków na deskach dawała niezły popis. No to podkasałem spodenki i wlazłem do wody (bo mi te 210 na długim końcu, to z brzegu nie starczało). Efekty mojego sterczenia w zimnym Bałtyku zamieszczam w poniższym linku:

http://arkan.net.pl/Galeria/Windsurfing/HTML/index.html

ISO 200, TV 1250-1600 (co dawało f.5,6-6,3), JPEG.

Arkan

santiblue
17-08-2004, 19:33
Fajne fotki.Szczegolnie te zblizenia.
Ale teraz pokaz jakies zony z plazy ;)

Arkan
17-08-2004, 19:43
Ale teraz pokaz jakies zony z plazy

Takie coś to mogę zrobić w Maju, albo w Czerwcu - noce wtedy ciepłe i można sie przekimać na ławce w parku przez parę dni :wink: . Teraz to zdecydowanie zbyt ryzykowne (nawet się pytałem żonki, ale nie mogę zacytować odpowiedzi, bo się boję, że dostanę ostrzeżenie za słownictwo :mrgreen: )

Arkan

santiblue
17-08-2004, 21:14
Na pewno którys forumowicz z Wawy Cie przygarnie na kilka dni ;) zawsze mozesz do Kraka przyjechac jak juz bedzie brzytwa. Przyjme Cie z otwartymi ramionami ;)

Vitez
18-08-2004, 07:47
http://arkan.net.pl/upload/HTML/index.html


Kolejny dowod na to jakie fajne mamy obiektywy :mrgreen:

Arkan
18-08-2004, 13:26
mozesz do Kraka przyjechac jak juz bedzie brzytwa. Przyjme Cie z otwartymi ramionami

Dzięki Santinblue, być może kiedyś przyjdzie mi użyć Twej gościnności (jak żona się zaorientuje że nie zbieram na nasze wakacje tylko na 100-400 L IS :mrgreen: ) - rewanż w Warszawie jak burza minie :wink: .


Kolejny dowod na to jakie fajne mamy obiektywy

Vitez, obiektyw very gut (długi, czarny i podoba się dziewczynom 8) ), ale brakowało mi zasięgu , oj brakowało - chyba będzie 100-400 IS :)

Arkan

Vitez
18-08-2004, 15:12
Vitez, obiektyw very gut (długi, czarny i podoba się dziewczynom 8) ), ale brakowało mi zasięgu , oj brakowało - chyba będzie 100-400 IS :)


A u mnie Sigma 70-200 2.8 EX z TC 2x . Zasiegu owszem - czasem brakuje, ale na tyle rzadko ze mozna go "dorobic" TC a swiatlo 2.8 (i krotkie czasy i dobra jakosc przy 2.8 ) potrzebne mi czesciej niz zasieg.
Co nie zmienia faktu ze na tyle lubie tego Canona ze wcale sie nie spiesze do tej Sigmy - spokojnie pozbieram pieniazki zamiast ladowac sie w kolejne kredyty ;)

Arkan
18-08-2004, 15:28
A u mnie Sigma 70-200 2.8 EX z TC 2x

Też się zastanawiam nad Sigmą z TC, ale nie mogę nigdzie trafić porządnych sampli z TC 2x. Widziałem z TC 1.4x (bardzo OK), ale to dla mnie może być ciut za krótko. Jakbyś miał jakiś link do stronki z TC 2x to bym chętnie obejrzał.

Arkan

Vitez
18-08-2004, 21:02
Jakbyś miał jakiś link do stronki z TC 2x to bym chętnie obejrzał.

Nie mam, sam zrobie kiedys bo jestem zdecydowany :)

santiblue
18-08-2004, 22:02
A ja zrobie niedługo bo juz do mnie jedzie :) zdecydowalem sie w konu i ladna cene ( chyba ) wynegocjowalem. Od jutr bede sie tym zestawem juz bawil.