PDA

Zobacz pełną wersję : Warn



pn_
24-12-2005, 10:21
Czemu mam warn 20%?!? Przeciez odkad Hazan podal info, o zainstalowaniu warnow, kompletnie nic nie napisalem co by podpadalo pod warna. Bede bardzo wdzieczny za wyzerowanie, tak zaliczkowo, na kredyt zaufania, poniewaz wlasnie zaczynam nowe forumowe zycie.

Venio
24-12-2005, 10:43
oni juz ci poprostu na zapas dali :D bo wiedzieli ze cos zmalujesz ;)

Kubaman
24-12-2005, 14:49
to są chyba te próbne "warn'y", które mają zniknąć same za jakiś czas. Loozik.

-=Festyk=-
24-12-2005, 16:16
Nowe forumowe życie?:shock:
Z okazji świąt wszystkiego najlepszego i powodzenia na nowej drodze życia:mrgreen:

GaGacek
24-12-2005, 16:21
z okazji swiata kazdy dostaje jeden gratis od firmy

gazwx
24-12-2005, 16:44
pn_ za bardzo się podlizywałeś, ja o dziwo mam 0%

Grzdyll
24-12-2005, 17:08
Jak liczba warnów się musi zgadzać to dajcie mi ten od pn_ i tak jestem chyba za grzeczny i na swój chyba prędko nie zarobię a bez pn_ byłoby nudno... jak trolluje to chociaż na poziomie i na temat :-D

Pozdrowienia świąteczne dla wszystkich fotumowiczów, dla tych trollujących również, a co! :)

KuchateK
24-12-2005, 19:43
Czemu mam warn 20%?!?
To chyba wygrales w kategorii "za caloksztalt tworczosci" :mrgreen:

Vitez
27-12-2005, 02:09
to są chyba te próbne "warn'y", które mają zniknąć same za jakiś czas. Loozik.

Nie. To nie jest probny.

Pn_ - a probowales kliknac w te procenty przy warnie? Tam powinno byc info od kogo oraz opcja 'review post' - pokazujaca za jaki post. Jesli nie masz tej opcji to zapraszam na priva po wyjasnienia.

Nastepne tego typu zazalenia prosze zglasza poprzez PM do Hazana (ostrzezenia sa zglaszane na podforum moderatorskim zeby wszyscy mdoeratorzy+Hazan mieli orientacje) - to jest kwestia dotyczaca "pracy moderatorow" = pkt 3 Zasad porzadkowych ( http://canon-board.info/announcement.php?f=27&a=3 ) sie klania.

Nie bedzie kolejnych publicznych dyskusji i wieszania psow na moderatorach jacy to oni sa niedobrzy :?