PDA

Zobacz pełną wersję : BRIDGE otwieranie programu



lukadegroot2
17-04-2011, 20:05
Mam pytanie odnośnie foldera, z którym otwiera sie program. Czy mozna zmienic w jakikolwiek sposob folder, ktory jest otwierany po otwarciu BRIDGe'a?

dinderi
17-04-2011, 20:24
można

lukadegroot2
17-04-2011, 23:25
jak to zrobic?

Mikol
18-04-2011, 10:46
a Br nie otwiera się po prostu na ostatnio zamkniętym folderze?

dziobolek
18-04-2011, 14:47
a Br nie otwiera się po prostu na ostatnio zamkniętym folderze?

Zgadza się, tak jest i u mnie.

Ale tu chyba chodziło o to, by otwierał się zawsze w tym samym folderze "domyślnym",
niezależnie od tego, gdzie skończyłeś pracę i zamknąłeś Bridga.

Dlatego z niecierpliwością czekam, co powie dalej dinderi.

Pozdrówka!

dziobolek
22-04-2011, 11:55
można


jak to zrobic?

No i...???

Napiszesz nam jak to zrobić??? :roll:

Pozdrówka!

dinderi
22-04-2011, 17:28
Mam pytanie odnośnie foldera, z którym otwiera sie program. Czy mozna zmienic w jakikolwiek sposob folder, ktory jest otwierany po otwarciu BRIDGe'a?

Ja to rozumiem tak jak jest napisane. Mozna zmienic folder, ktory jest otwierany po otwarciu Bridge. Mozna dodawac i usuwac pliki, czyli go zmieniac. Mozna rowniez po otwarciu Bridge zmienic/przelaczyc na inny folder.
To o czym piszecie dalej, zupelnie nie wynikalo dla mnie z tresci tego co napisal zalozyciel watku. Na to postaram sie odpowiedziec, jak juz wroce od tesciowej i wlacze komputer.
Wesolych Swiat

dinderi
26-04-2011, 00:05
Przekopałem program wzdłuż i w szerz. Nie znalazłem funkcji określenia katalogu domyślnego więc zapewne trzeba korzystać z dobrodziejstwa, możliwości dodania skrótu do konkretnego katalogu, do listy ulubionych.

dziobolek
26-04-2011, 00:32
Przekopałem program wzdłuż i w szerz. Nie znalazłem funkcji określenia katalogu domyślnego...

Ja też dawno, dawno temu i również nie znalazłem... :roll:
Miałem nadzieję że znasz jakiś "trick".

Pozdrówka

Grzesiek_PL
26-04-2011, 00:52
Może dodać do ulubionych do zakładki po lewo ?
Jeden klik i w folderze :)