PDA

Zobacz pełną wersję : A60 gdzie?/tanio



sKO^dGr
16-08-2004, 19:07
witam od pewnego czasu nosze sie z zamiarem w miare dobrej i funkcjonalnej cyfrowki - w oko wpadl mi Canon A60 nie drogi ale jak za ta cene funkcjonalny jestem zwyklym zjadaczem chleba ktory niemoze sobie pozwolic na nic drozszego zauwazylem w ktorym z tematow iz jeden z uzytkownikow napisal iz "produkcja A60 zostala juz zakonczona i resztki magazynowe sa sprzedawane po 600zl z groszem " - chcialbym sie dowiedziec czy w internecie (wykluczajac allegro) mozna nabyc w tej cenie ten aparacik byl bym bardzo wdzieczny z gory thx :)

kilazz
18-08-2004, 00:05
Jezeli wykluczasz allegro to nie znajdziesz. Ceny na allegro sa duzo nizsze niz w sklepach internetowych (jezeli firma ma i sklep internetowy i sprzedaje na allegro, to w 90% wypadkow ceny na allegro sa nizsze od tych podanych w sklepie internetowym) - konkurencja robi swoje, allegro to wielki rynek tak wiec oplaci sie sprzedac taniej ale wiecej.

sKO^dGr
18-08-2004, 18:15
wlasnie przejzalem allegro - 1 oferta jest do zaakceptowania w granicach 650 zł bez karty pamieci oraz powystawowy wiec nie wiem czy oplaca sie go kupic... ?:/ wiekszosc nie poleca aparatow po wystawowych bo wiadomo jak klienci testuja i wogole te aparaty (no chyba ze lezy za szyba caly czas)

kilazz
18-08-2004, 18:21
Kup sobie zestaw za 750 z karta pamieci 128mb, sprzedaj karte za 100zl i bedziesz mial nie-powystawowego za 650

yosif
18-08-2004, 21:36
Kupilem Canona A60 z allegro tyle mialem dobrze ze pojechalem osobiscie po niego (30 km) dostalem caly komplet bez karty pamieci bo to powystawowy byl Canonik troche poobdzierany byl ale ogolnie OK, po jednym dniu robienia fotek na zdjeciach zobaczylem ze jest jeden HOT PIXEL ( gwarancje mam na 6 miechow ) zadzwonilem do Pana co mi go sprzedal to w tym samym dniu zostal aparacik wymieniony na noweczke (ani jednej ryski folia nienaruszona na LCD ) !!! narazie tydzien minal jak go mam i sprawuje sie na 6 !!! Ten pan z allegro ma sklep internetowy www.aparaciki.pl naprawde nie ma sie co obawiac, sprzedal on juz bardzo duzo aparatow i caly czas ma ciekawe propozycje aparacikow. takze sKO^dGr kupuj bez obaw !!! :-))

[ Dodano: 18-08-2004 ]
Aha Canona A60 kupilem za 630 zl :))) takze zadzwon do gostka i zagadaj z nim :-) Napewno sprzeda ci za taka sama cene :-))

[ Dodano: 18-08-2004 ]
Mysle ze to jest okazja !! http://www.allegro.pl/show_item.php?item=29843685

sKO^dGr
19-08-2004, 08:35
w sumie to teraz zastanawiam sie czy nie kupic lepiej tak jak radzil twoj poprzednik kupic A60-tki za 760 z 128mb bo w sumie na to samo wyjdzie i mam gwarancje ze nie jest porysany i wgole :) tymczasem czekam na kase z pzu :) thx 4 all

kilazz
19-08-2004, 09:47
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=29843900 wystarczy pilnowac aukcji tej pani, ostatnio raz na dzien lub co kilka dni pojawia sie u niej taki zestaw, jezeli nie skonczyly sie jej zapasy, to moze jeszcze trafisz.

sKO^dGr
19-08-2004, 13:10
heh dzieki za namiary na www.aparaciki.pl tam gdzie podal kolega wyzej tez mozna nabyc za 760 z 128 mb wiem ze to forum canon`a ale jaki aparat zblizony do klasy canona (mniej wiecej ta sama cena)moglibyscie polecic ? zauwazylem gdzies firmy media tech ? mzoe ktos sie wypowiedziec na temat tej firmy ? jakie robi aparaty ?? bo na akcesoria do komp nie narzekam nie wiem jak ma sie to z aparatami (konrketnie chodzi o model mt 415)

Vitez
19-08-2004, 13:53
wiem ze to forum canon`a ale jaki aparat zblizony do klasy canona (mniej wiecej ta sama cena)moglibyscie polecic ?
W tej klasie i w tej cenie nie znajdziesz lepszego jakosciowo od A60 - archiwum grupy dyskusyjnej pl.rec.foto.cyfrowa to potwierdzi :P


zauwazylem gdzies firmy media tech ? mzoe ktos sie wypowiedziec na temat tej firmy ? jakie robi aparaty ?? bo na akcesoria do komp nie narzekam nie wiem jak ma sie to z aparatami (konrketnie chodzi o model mt 415)

Aparat to glownie optyka, zadna firma komputerowa nie da ci dobrej optyki, nawet taki HP . Chcesz jakosc? Kup aparat firmy zwiazanej z rynkiem foto.
Chcesz zabawke ktora sie szybko zepsuje i zrobi kiczowe zdjecia (przebarwione, nieostre) - kupuj mediatechy, trusty, premiery, HP itp komputerowe aparaciki :?

egzor
19-08-2004, 13:55
Odpowiedź jest prosta: Żaden Inny ! Za tą kasę to lepszego nie kupisz ! Nie jest ważna tylko wielkość matrycy ale i kompresja fotek, optyka. Myślę iż zwykły "zjadacz chleba" nie powinien tracić kasy na zakup chłamu, tym bardziej za tą samą kasę.

p.s. kiedyś miałem podobny dylemat ale posłuchałem ludzi z forum i nie żałuję !

sKO^dGr
19-08-2004, 14:17
heh dzieki chcialem sie tylko upewnic :) bo jestem kompeltnym lajkiem wiec nieznam sie na tyle co wy :) po to jest forum zeby sie dowiedziec ;-) thx

kilazz
19-08-2004, 14:20
odnosnie aparaciki.pl to jest to wlasnie sklep ktory na allegro sprzedaje te wszystkie tanie powystawowe a60

sKO^dGr
19-08-2004, 14:49
heh wiem wiem... wyslalem maila do wlasciciela dowiedzialem sie ze sa to nowki nei uzywane i udzielana na nie jest 1 roczna gwarancja

kilazz
19-08-2004, 14:56
Powystawowy poznasz po czarno-bialym kartonie oraz braku fabrycznej karty cf.

sKO^dGr
19-08-2004, 18:50
czyli jesli niema w tym zeswtauwe 16 mb pamieci - standardowej to mozliwe iz jest to powystawowy ?

Vitez
19-08-2004, 22:20
czyli jesli niema w tym zeswtauwe 16 mb pamieci - standardowej to mozliwe iz jest to powystawowy ?

Albo powystawowy albo uzywany albo kradziony ;) .

egzor
20-08-2004, 12:58
Większość forumowiczów chwali sobie zakupy przez internet i na Allegro, ale...
Ja próbowałem kupić aparat w sklepie internetowym (polecanym na tym forum - e-cyfrowe) i transakcja do skutku nie doszła (...?...), ale kartę kupiłem na Allegro i wszystko w największym porządku !

satriani
31-08-2004, 14:47
W fotojokerze jest za 899 z ładowarką i 4 akumulatorkami 1800 mAh
a tak w ogóle to już jest problem z jego zakupem w sklepach .
Mimo to jest bardzo popularny w sieci na wszelkiego rodzaju aukcjach i giełdach.

Tomeekh
20-09-2004, 16:10
Jesli ktos przypadkiem smiga po Niemczech, to mozna go zanlezc w sklepach Karstadt. Cena - obecnie juz niestety niezbyt konkruencyjna - tzn.: 149E.

patnet
10-11-2004, 17:07
Kupilem Canona A60 z allegro tyle mialem dobrze ze pojechalem osobiscie po niego (30 km) dostalem caly komplet bez karty pamieci bo to powystawowy byl Canonik troche poobdzierany byl ale ogolnie OK, po jednym dniu robienia fotek na zdjeciach zobaczylem ze jest jeden HOT PIXEL ( gwarancje mam na 6 miechow ) zadzwonilem do Pana co mi go sprzedal to w tym samym dniu zostal aparacik wymieniony na noweczke (ani jednej ryski folia nienaruszona na LCD ) !!! narazie tydzien minal jak go mam i sprawuje sie na 6 !!! Ten pan z allegro ma sklep internetowy www.aparaciki.pl naprawde nie ma sie co obawiac, sprzedal on juz bardzo duzo aparatow i caly czas ma ciekawe propozycje aparacikow. takze sKO^dGr kupuj bez obaw !!! :-))


a ja mam pytanko troszke z innej beczki mam tez canona a60 kupionego od tego wlasnie allegrowicza i cos zaczelo wyskakiwac na zdjeciach ajkies poziome linie i coraz slabiej lapie ostrosc aparat jest na gwarancji dzisiaj odeslalem go do tego allegrowicza jak myslicie czy nie bedzie problemu z wymiana???

taki bylem zadowolony z tego canona :(

dominick
25-11-2004, 11:32
Kupiłem tutaj -> http://www.allegro.pl/show_item.php?item=33785291 ten aparat z lepszą ładowarką, kartą 256MB i 4 akumulatorkami z kosztami przesyłki 718zł - zaznaczam że nowy nie żaden powystawowy - używam miesiąc i jestem zadowolony - polecam może ten osobnik posiada jeszcze te aparaty.

satriani
29-11-2004, 00:44
przepraszam bardzo ale osłupiałem jak parę dni temu (dzisiaj 28.11.04) w hipermarkecie tesco w tychach zobaczyłem że a60 kosztuje 1200 pln a obok stoi a75 za 1000pln zapytałem aż sprzedawcę a on mi na to że drogo kupili i drogo muszą sprzedać, uwierzycie co za pacany?