PDA

Zobacz pełną wersję : I co ja mam z tym zrobić:cdn



hekselman
16-12-2005, 19:21
Tak na wszelki wypadek: gdyby komukolwiek coś podobnego - ja bym IM napisał: "Canon kupił Nikona!"...choroba...taka okazja...

Jac
16-12-2005, 19:31
po co kontynujesz zamkniety watek???... zarejestruj sie na forum nikona i im napisz, co za problem?
EOT

hekselman
16-12-2005, 19:37
Tylko dlatego że - moim zdaniem - wątek w tamtym przypadku został ciut zmarnowany.To mógł być świetny dowcip - zamienił się w....czytałeś?

Kubaman
16-12-2005, 20:02
jeśli moderator uznał dyskusję za niewłaściwą, to łamiesz regulamin otwierajc temat ponownie...

hekselman
16-12-2005, 20:27
Dobra: TRZECIE POWAŻNE OSTRZEŻENIE...ale mam prawo się bronić - uważam że moderator zamknął temat bo zaczął odbiegać od tematu - stąd mój remake.Całą debatę w w/w temcie uznałem za zmarnowaną szansę - no cóż - uważam że zycie jest wystarczająco męczące by w gronie "podobnie upośledzonych" można było sobie pozwolić na ciut luzu...NIE MOŻNA .Teraz wiem.

Kubaman
16-12-2005, 20:44
chyba chodzi o to, że nie można łamać przyjętych zasad. To co najmniej nieładnie :roll: Zapodaj jakiś fajny temat, to się wszyscy razem wyluzujemy.

muflon
16-12-2005, 23:19
Powiedzmy że póki co przeniosę do Hydeparku... aczkolwiek naprawdę nie widzę o czym tu można dyskutować. Przynajmniej do momentu, gdy w wątku pojawi się wiadomy forumowicz, bo wtedy można p^H"dyskutować" długo... :?