PDA

Zobacz pełną wersję : Take 6 & Soyka w kosciele...



Pikczer
16-12-2005, 16:16
Witam, w ta niedziele w kosciele Sw. Anny w Warszawie o 17.oo jest wystep zespolu Take 6 i naszego Soyki. Ma byc swiateczne muzykowanie.
Ktos idzie?

Pozdrawiam
pikczer

Oakhallow
16-12-2005, 16:28
A wiadomo ile wejście??

Oakhallow

Pikczer
16-12-2005, 16:53
A wiadomo ile wejście??

Oakhallow

Niestety... bilety byly darmowe i oglaszali w Radio Jazz, ze kazdy kto sie po nie zglosi, dostanie je za darmo - ale do wyczerpania zapasow.

ps
juz ich nie ma :( mnie sie udalo :razz:

Pikczer
18-12-2005, 22:28
A bylo tak...

Pikczer
18-12-2005, 22:29
I tak...

Pikczer
18-12-2005, 22:30
I tak, tez bylo :)

Pikczer
18-12-2005, 22:31
I jeszcze czarni :-P

Pikczer
18-12-2005, 22:32
inaczej...

Pikczer
18-12-2005, 22:33
az klekali :shock:

nastier
19-12-2005, 16:35
pierwsze 2 z soyka podobaja mi sie najbardziej. fajne swiatlo tam miales ;)

Pikczer
19-12-2005, 16:38
pierwsze 2 z soyka podobaja mi sie najbardziej. fajne swiatlo tam miales ;)

Nooo... fajne. Piekne miejsce a do tego jeszcze bajecznie oswietlone.

Jurek Plieth
19-12-2005, 23:43
az klekali :shock:
Szkoda, że nie udało Ci się samego Soyki bliżej podejść, bo to on chyba był jednak gwiazdą #1. Nie wiem, czy światło było lepsze, czy doświadczenie większe, ale moim zdaniem te zdjęcia są dużo lepsze niż z koncertu Richarda Bona. Tzn. precyzując, one są po prostu dobre, tylko Soyki mi brakuje :(

Pikczer
20-12-2005, 00:00
Szkoda, że nie udało Ci się samego Soyki bliżej podejść, bo to on chyba był jednak gwiazdą #1. Nie wiem, czy światło było lepsze, czy doświadczenie większe, ale moim zdaniem te zdjęcia są dużo lepsze niż z koncertu Richarda Bona. Tzn. precyzując, one są po prostu dobre, tylko Soyki mi brakuje :(

Soyka (o ironio) byl tylko support'em i wierz mi.... byl tylko support'em.
To, jak ci goscie zaspiewali na glosy jedne z najpiekniejszych na swiecie koled, moglo zwalic na kolana. Tyle ile u nich radosci, poczucia rytmu, i jakie barwy glosow... zreszta ja tam lubie takie jazzowo-gospelowe spiewanie.
A co do Soyki, bardzo lubie i cenie sobie tego pana, ale niestety, byl taki tlum, ze to i tak byla najlepsza miejscowka :sad:
A ze zdjeciami chyba jest tak - czasem lepsze swiatlo, czasem miejsce, czasem doswiadczenie, czasem wszystko razem a czasem nic. Nie umiem tego teraz ocenic. Mnie sie bardziej podobaja z Richarda, ale moze dlatego, ze koncert byl wspanialy :confused:
Jesli zas chodzi o doswiadczenie, to jeszcze duuuuzo przede mna, ale uczyc sie zamierzam dlatego dziekuje za kazde slowo mile badz krytyczne.

Pozdrawiam
pikczer

MateuszZ.
20-12-2005, 00:24
pierwsze 2 z soyka podobaja mi sie najbardziej. fajne swiatlo tam miales ;)

Dokładnie ! Szkoda że Sojka choć trochę ryjka nie obrócił :(

Jurek Plieth
20-12-2005, 00:59
Soyka (o ironio) byl tylko support'em i wierz mi.... byl tylko support'em.
To, jak ci goscie zaspiewali na glosy jedne z najpiekniejszych na swiecie koled, moglo zwalic na kolana. Tyle ile u nich radosci, poczucia rytmu, i jakie barwy glosow...
Rozumiem Cię doskonale!!! Kolega przysłał mi kilka miesięcy temu płytkę DVD z koncertu gospel. Koncert odbył się w USA, zespół taki bardziej typu "big band", dość, że dlugo nie mogłem się dać namówić na słuchanie/ oglądanie. W końcu jednak ta chwila nastąpiła. Szczęka opadła mi jak to mówią "do ziemi". Słuchaliśmy z J. do samego końca, aby natychmiast zacząć znowu od początku.
Gwoli formalności, to była słynna płyta "The Rebirth of Kirk Franklin".

Kubaman
20-12-2005, 14:37
mnie również bardzo podobają się dwie pierwsze fotki.
Niestety, cyfra pokazała swoją słabość na pierwszym, bo ci przepaliło niebieski kanał miejscami. Znam ten ból ;)

Pikczer
20-12-2005, 15:10
Niestety, cyfra pokazała swoją słabość na pierwszym, bo ci przepaliło niebieski kanał miejscami. Znam ten ból ;)

Moze kiedys chlopaki to naprawia :razz:

hekselman
20-12-2005, 16:37
Piękne foty!Klimat - oddany powalająco!Czym robiłeś i jak - no napisz "cóś" o szczegółach technicznych!

Pikczer
20-12-2005, 16:49
Piękne foty!Klimat - oddany powalająco!Czym robiłeś i jak - no napisz "cóś" o szczegółach technicznych!

Dzieki, a technicznie, to:

Canon 350D & EF-24-70L f2.8 no flash - tylko swiatlo zastane.
Pomiar swiatla punktowy, ISO 800, Av -1, auto ABW i oczywiscie w RAW-ach.
Zdjecia na koncertach robie seryjnie (w seriach 3-4).

hekselman
21-12-2005, 00:22
Fantastycznie wyszły te kolory i światła - soczyste takie! - z przyjemnością widzę że ten DIGIC II faktycznie lepiej się sprawuje.Gratuluję.No i co się dziwić że Iczek tak objechał te testowe foty gdzies tu obok, na forum - jak to niebo i piekło.

bebop
21-12-2005, 11:39
pierwsze dwa pierwsze kolorki. take'rów pociąłeś trochę po kończynach :-)

Pikczer
21-12-2005, 12:01
pierwsze dwa pierwsze kolorki. take'rów pociąłeś trochę po kończynach :-)

Niestety, do tego sie juz przyznalem Jurkowi - to moje pierwsze kroki (co mnie nie calkiem tlumaczy oczywiscie) na koncertach i te ciecia troszke mi ciaza, ale czas, praktyka i cenne uwagi, moze wplyna pozytywnie na dalsze moje koncertowe galerie :rolleyes:

bebop
21-12-2005, 12:03
to mając zooma zostawiaj trochę oddechu a docinaj w domu - po paru cropach będziesz już wiedział co chcesz ciąć na żywca :-)

Pikczer
21-12-2005, 12:06
to mając zooma zostawiaj trochę oddechu a docinaj w domu - po paru cropach będziesz już wiedział co chcesz ciąć na żywca :-)

oki, dzieki, bede walczyc :p