PDA

Zobacz pełną wersję : I co ja mam z tym zrobić?



oskarkowy
16-12-2005, 13:44
Mam jedyną i niepowtarzalną szansę na wywinięcie naprawdę ciekawego numeru: otóż w wyjątkowo pokrętny i zdecydowanie nieetyczny sposób uzyskałem prawa admina na forum nikona :mrgreen:
Podeślijcie proszę jakiś pomysł na naprawdę śmieszny numer.
Jeśli nie będzie chamski i nieetyczny, to możemy sobie pożartować.
Tadzik, wybacz NMSP :mrgreen:

DoMiNiQuE
16-12-2005, 13:47
Mam jedyną i niepowtarzalną szansę na wywinięcie naprawdę ciekawego numeru: otóż w wyjątkowo pokrętny i zdecydowanie nieetyczny sposób uzyskałem prawa admina na forum nikona :mrgreen:
Podeślijcie proszę jakiś pomysł na naprawdę śmieszny numer.
Jeśli nie będzie chamski i nieetyczny, to możemy sobie pożartować.
Tadzik, wybacz NMSP :mrgreen:

Moze na poczatek zmien im logo na Canona :mrgreen:
Obawiam sie, ze koledzy z forum obok nas czytaja ...wiec pospiesz sie z tym 'numerem' ;)

oskarkowy
16-12-2005, 13:49
Najbardziej mi się podobają krzyżyki z podpisem: skasuj ten post i ikonki "edytuj" ;)
Parę osób mnie tam nie lubi i odnosi się do mnie niezbyt przynajźnie.. Może jakieś małe deklaracje?

adamek
16-12-2005, 13:50
Podmień logo jeśli możesz. :D

oskarkowy
16-12-2005, 13:51
no niestety, tego nie mogę :(

oskarkowy
16-12-2005, 13:52
Panel Kontrolny Moderacji
Korzystając z poniższego formularza możesz wykonywać masowe operacje moderowania na tym forum. Możesz zamknąć, otworzyć, prznieść lub scalić dowolną liczbę tematów.
Kusi. Ale chyba nie chcę tego robić..

tpop
16-12-2005, 13:56
Ale chyba nie chcę tego robić..nie no z tematami to moze nie.
Jaka szkoda ze nie mozesz zmienic logo :(

Angmar
16-12-2005, 13:59
Mam jedyną i niepowtarzalną szansę na wywinięcie naprawdę ciekawego numeru
Ja bym raczej powiedział, że mocno infantylnego... ale jeśli cię to bawi :roll:

Domini-Q
16-12-2005, 13:59
Ludzie opanujcie się, a chcielibyście żeby wam jakiś Nikonowiec w postach grzebał?! Takie numery są powalone i żal mi was bardzo, to chyba jedna z najgłupszych form kozystania z internetu. W takich sytuacjach przykro mi że jestem Canonowcem.

tpop
16-12-2005, 14:01
Ja bym raczej powiedział, że mocno infantylnego... ale jeśli cię to bawi :roll:sztywniak :-P . Nie mow nawet ze bys sie nie posmial jakby na forum nikona zawislo nasze logo :D

oskarkowy
16-12-2005, 14:03
Ludzie opanujcie się, a chcielibyście żeby wam jakiś Nikonowiec w postach grzebał?! Takie numery są powalone i żal mi was bardzo, to chyba jedna z najgłupszych form kozystania z internetu. W takich sytuacjach przykro mi że jestem Canonowcem.
Czy Ty czytałeś, co ja wyżej napisałem, czy tylko chciałeś coś sobie dopisać?
Nie zrobię czegoś tak żałosnego.
Gdyby można było zrobić coś tak błyskotliwego jak podmianka logo to ok, ale nie będę sie bawił w zmienianie treści.
Oni i tak nie mają teraz za wesoło. Parę osób już ma nowe d200, a tylko jeden z nich zechciał pokazać cokolwiek. Od wczoraj wszyscy inni tłumaczą sie ładowaniem baterii. Boję się, że im w końcu eksplodują..

mjastrzebski
16-12-2005, 14:04
Mam jedyną i niepowtarzalną szansę na wywinięcie naprawdę ciekawego numeru: otóż w wyjątkowo pokrętny i zdecydowanie nieetyczny sposób uzyskałem prawa admina na forum nikona :mrgreen:
Podeślijcie proszę jakiś pomysł na naprawdę śmieszny numer.
Jeśli nie będzie chamski i nieetyczny, to możemy sobie pożartować.
Tadzik, wybacz NMSP :mrgreen:

A moze jakies oficjalne ogloszenie?? Oni tam maja takie np o tych wadliwych bateriach itp. To podrzuc im takie podobne, cos ze ich nowe babe D200 wybucha, wiesza sie, o rany nie wiem, generlanie model dzien po premierze zalicza jakas totalna wtope. Oooo, np, ze wsztrzymano producje a we wszystkim co juz zrobiono wszystkie matryce sa do wymiany. Tylko nie przegnij, zeby wiarygodnie wygladalo ;-) :D


Marcin

Angmar
16-12-2005, 14:05
sztywniak :-P . Nie mow nawet ze bys sie nie posmial jakby na forum nikona zawislo nasze logo :D
Dziecinada i tyle. Ale jak już wcześniej napisałem - jeśli kogoś to rajcuje, to pozostaje mi życzyć miłej zabawy.

oskarkowy
16-12-2005, 14:05
Buuu.. I po ptokach.. :( Mam nadzieję, że docenią, że nic nie ruszyłem. Ciekaw tylko jestem, jak to obrócą na swoją korzyść i jaką ksywę teraz dostanę..

Kubaman
16-12-2005, 14:06
moim zdaniem będzie to kolejny przyczynek do wzajemnej nieżyczliwości.
Chyba że coś naprawdę smiesznego z przymrużeniem oka i w dobrym stylu. I tylko jeden raz. Cho obawiam się, że nie będziemy tu mieli takich pomysłów.

BTW:
dlaczego ten post nie jest w Hydeparku ?

oskarkowy
16-12-2005, 14:07
BTW:
dlaczego ten post nie jest w Hydeparku ?
Ups.. sorry..
Wywal go w ogóle bo już po wszystkim.

mjastrzebski
16-12-2005, 14:08
Oni i tak nie mają teraz za wesoło. Parę osób już ma nowe d200, a tylko jeden z nich zechciał pokazać cokolwiek. Od wczoraj wszyscy inni tłumaczą sie ładowaniem baterii. Boję się, że im w końcu eksplodują..
Jesli to prawda to jest dokladnie tak jak myslem. Body jest wypasione, ma mnostwo ficzerow i bajerow, ale tylko jako przeciwwaga do gorszej jakosci zdjec. Haslo na grudzien 2005 dla zoltych: To czlowiek nie aparat robi zdjecia!! ;-)


Marcin

oskarkowy
16-12-2005, 14:11
Jesli to prawda to jest dokladnie tak jak myslem. Body jest wypasione, ma mnostwo ficzerow i bajerow, ale tylko jako przeciwwaga do gorszej jakosci zdjec. Haslo na grudzien 2005 dla zoltych: To czlowiek nie aparat robi zdjecia!! ;-)


Marcin
Mam na dysku trochę zdjęć z iso 800.
20D dawał lepsze obrazy, choć nikoniarze twierdzą swoje.
Zaraz podeślę jakiś link.
www.grabek.pl/d200/
oba pliki iso 800. Jeden z Japonii, jeden z dziś.

pn_
16-12-2005, 14:13
Mam jedyną i niepowtarzalną szansę na wywinięcie naprawdę ciekawego numeru: otóż w wyjątkowo pokrętny i zdecydowanie nieetyczny sposób uzyskałem prawa admina na forum nikona :mrgreen:
Podeślijcie proszę jakiś pomysł na naprawdę śmieszny numer.
Jeśli nie będzie chamski i nieetyczny, to możemy sobie pożartować.
Tadzik, wybacz NMSP :mrgreen:

Dziecko.

pn_
16-12-2005, 14:15
Oni i tak nie mają teraz za wesoło. Parę osób już ma nowe d200, a tylko jeden z nich zechciał pokazać cokolwiek. Od wczoraj wszyscy inni tłumaczą sie ładowaniem baterii. Boję się, że im w końcu eksplodują..

Ale za to ile ludzi stac na D200! Ilu z nich tam juz kupilo. A 5D? Jakos cicho. Ten, czy ow, kupi, a reszta tutaj sie oblizuje i marzy o wygranej w totka.

pn_
16-12-2005, 14:17
Haslo na grudzien 2005 dla zoltych: To czlowiek nie aparat robi zdjecia!!

No to haslo akurat jak ulal pasuje na to forum. Tutaj poza sprzetem niewiele sie liczy...

oskarkowy
16-12-2005, 14:21
Ale za to ile ludzi stac na D200! Ilu z nich tam juz kupilo. A 5D? Jakos cicho. Ten, czy ow, kupi, a reszta tutaj sie oblizuje i marzy o wygranej w totka.
Wymienianie 5D w przypadku dyskusji o d200 to jak rozmawianie o sznurze w domu wisielca. 20D wystarczy, parę osób go tu ma.
5d zdaje się, również nie jest niczym egzotycznym.

pn_
16-12-2005, 14:25
Wymienianie 5D w przypadku dyskusji o d200 to jak rozmawianie o sznurze w domu wisielca.

Ja tego nie neguje, matryca maloobrazkowa w 5D daje bardzo dobre jakosciowo fotki, mowie tylko o tym, ze prawie nikogo z Kolegow na ten aparat nie stac, wiec i jakby go nie bylo...

oskarkowy
16-12-2005, 14:27
Ja tego nie neguje, matryca maloobrazkowa w 5D daje bardzo dobre jakosciowo fotki, mowie tylko o tym, ze prawie nikogo z Kolegow na ten aparat nie stac, wiec i jakby go nie bylo...
Ja mam, paru innych też. To chyba jakby jest.
"Jakby nie ma" to matrycy ff w nikonach. Choć już mi paru próbowało udowadniać coś innego..

pn_
16-12-2005, 14:33
Ja mam, paru innych też. To chyba jakby jest.
"Jakby nie ma" to matrycy ff w nikonach. Choć już mi paru próbowało udowadniać coś innego..

Jest, czy nie ma, nie zmienia to faktu, ze najlepsze jakosciowo fotki produkuje D2X. Bylo nawet w jakims watku na tym forum, z odpowiednimi linkami.

Nawet pare osob zdziwilo sie mocno, ze D2X mniej szumi niz 1Ds...

Polaco
16-12-2005, 14:34
No to haslo akurat jak ulal pasuje na to forum. Tutaj poza sprzetem niewiele sie liczy...
Moze dlatego ze to jest forum sprzetowe a nie fotograficzne ? ;)

tpop
16-12-2005, 14:40
No to haslo akurat jak ulal pasuje na to forum. Tutaj poza sprzetem niewiele sie liczy...

Moze dlatego ze to jest forum sprzetowe a nie fotograficzne ? ;)no i co tacy zdziwieni? Chyba jasno i wyraznie jest napisane "Forum użytkowników aparatów marki Canon".

perian
16-12-2005, 14:49
Tutaj poza sprzetem niewiele sie liczy...

Zmień płytę, bo to co piszesz, to wszyscy od dawna już wiedzą.

tonyfoto
16-12-2005, 15:04
http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=17503

tpop
16-12-2005, 15:10
kapuś! :evil:

DoMiNiQuE
16-12-2005, 15:32
WAZNE! Nie wiem, czy to prawda, ale po tych dzieciakach wszystkiego sie mozna spodziewac!
:o
pn_, jestes sztywny jakby Ci kij od miotly w d**pe wsadzili ...wez wyluzuj troche :-x

FOTOGRAF
16-12-2005, 16:19
jak mozna tak wuormowac kumpli?? nie ladnie:P

Auwo
16-12-2005, 16:29
pn_ - nie myślałem, że posuniesz się do czegoś tak obrzydliwego jak donosicielstwo . Gdybym mógł przyznawać rangi na forum dostał byś ode mnie miano : HiperTrollaDonosiciela :D

Polaco
16-12-2005, 16:34
http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=17503
No tak, dzieciak musial sie podlizac...

iczek
16-12-2005, 17:03
Juz mnie meczy to gadanie na kogos tam... Panowie wezcie sobie zabanujcie tego tam "pn_" czy cos tam i pozamiatane. Szkoda czytac kolejne utyskiwania na goscia. On dla mnie nie istnieje, a stale przewalam watki o nim...:(

muflon
16-12-2005, 17:34
Skoro sprawa nieaktualna (od początku podejrzewałem, że to żart). Niestety niektórzy nawet z żartu zrobią wojnę... zamykam :(