PDA

Zobacz pełną wersję : FE lock i dlaczego preflash nie dziala (Rebel XT)



m.r
11-12-2005, 15:48
Dlaczego FE lock uzywany zgodnie z instrukcja nie dziala? tzn. nie daje żadnych wynikow. nie dostaje wynikow prawidlowej expozycji. probuje na Av Tv i M.
Po co wogle jest ten preflash??? Czy moze po prosty preflash nie dziala z wbudowana lampa? Czy lampa strzela zawsze z taka sama sila we wszystkich trybach? Jesli tak to skad mam wiedziec jaka dobrac expozycje pod M (myslalem ze pre flash mi podpowie a tu guzik... po co wiec on...)
Aparat to Rebel xt czyli po naszemu 350tka ;)
Gdzie mozna o tym wszystkim poczytac? instrukcje zdaje sie mam juz opanowana... :(


pozdrawiam
m.r

tomosj
11-12-2005, 16:00
Dlaczego FE lock uzywany zgodnie z instrukcja nie dziala? tzn. nie daje żadnych wynikow. nie dostaje wynikow prawidlowej expozycji. probuje na Av Tv i M.
Po co wogle jest ten preflash??? Czy moze po prosty preflash nie dziala z wbudowana lampa? Czy lampa strzela zawsze z taka sama sila we wszystkich trybach? Jesli tak to skad mam wiedziec jaka dobrac expozycje pod M (myslalem ze pre flash mi podpowie a tu guzik... po co wiec on...)
Aparat to Rebel xt czyli po naszemu 350tka ;)
Gdzie mozna o tym wszystkim poczytac? instrukcje zdaje sie mam juz opanowana... :(


Nie jestem adminem tego forum, ale nie mogę już czytać ciągle tych samych pytań.
Wystarczyło przeczytać choćby wczorajsze posty:
http://canon-board.info/showthread.php?t=6845

m.r
11-12-2005, 16:05
Nie jestem adminem tego forum, ale nie mogę już czytać ciągle tych samych pytań.
Wystarczyło przeczytać choćby wczorajsze posty:
http://canon-board.info/showthread.php?t=6845

moze dlatego ze tam nie pada odpowiedz na moje pytanie...

Kubaman
11-12-2005, 19:25
moze dlatego ze tam nie pada odpowiedz na moje pytanie...
Jest tam dokładna odpowiedź na twoje pytania, jeśli chodzi o problem. Jeśli chodzi o pytanie "gdzie można o tym przeczytać" to dostałes odpowiedź w poście mojego przedmówcy. Nie wspominając, że na forum jest FAQ dotyczący lamp błyskowych, dokładny jak mało gdzie - tylko trzeba dobrej woli.

Raff
11-12-2005, 20:23
poświęć "chwile" na zabawe z FEL a pewnie wreszcie zaskoczysz!