PDA

Zobacz pełną wersję : O Canonie bardzo dużo...



Bangi
04-01-2011, 09:08
o Canonie napisali bardzo dużo, tak jakby był tylko 1 model na topie...
http://technowinki.onet.pl/artykuly/testy/7-lustrzanek-godnych-zainteresowania-amatorow,1,4092768,artykul.html

Tezet-gdynia
04-01-2011, 09:27
D7000... ...oraz możliwość filmowania w opcji Full-HD (1080p) z pełnym zakresem zoom...
A niby ktora nie ma :P ? Zoom sie raptem ogranicza ? Taki 18-55 raptem magicznie zacina sie na stale i nie ma krecenia ? :P


Żeby poprawić dźwięk można użyć zewnętrznego mikrofonu
Mikrofon sluzy do lepszego przechwytywania dzieku, a nie poprawiania :|


Nikon D3100 to dla odmiany lustrzanka przewidziana dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z aparatami wyposażonymi w lustra.
Juz widze ten wysyp lustrzanek w rekach posiadaczek-robicielek słit foć. Jak ma lustra to biore...


Dla niedoświadczonych użytkowników przygotowano Przewodnik, który w trakcie pracy podpowiada, co fotograf powinien zrobić aby uzyskać jak najlepsze parametry zdjęcia.
To chyba jakas opcja dla producentow, skoro aparat podpowiada jak uzyskac parametry :|


Canon... ...60D... ...Niestety obudowa aparatu wykonana została z plastyku...
Moj platykowy trabant az trzeszczy ze smiechu. Myslalem ze Plastyk – osoba zajmująca się twórczością w zakresie sztuk plastycznych :|


Sony α55... ...Naszą uwagę bardziej przykuł ten pierwszy model, głównie dlatego, że ma większą matrycę (16,2 mln pikseli)...
Nie mam wiecej pytan. Czas na jakis aparat Canona, ktory bedzie mial 4mpix i wbudowana interpolacje do 200mpix - sukces murowany na onecie!

Dalej juz mi sie nie chce, poniewaz poziom tego artykulu, znajomosc autora na ten temat i styl wypowiedzi budzi we mnie skrajnie mieszane uczucia - smutku i smiechu. Nie pierwszy raz kiedy artykul jest ponizej krytyki i mozna przyczepic sie do kazdego zdania. Jak sie na czyms czlowiek nie zna, to powinien tego nie wykonywac. Jakby chirurg zamontowal nerke zamiast watroby, to by juz nie byl chirurgiem. Szkoda ze inne dziedziny zycia nie sa tak konsekwentne. Moze bylby wyzszy poziom tego co sie czyta :|

Bangi
04-01-2011, 10:37
No niestey chyba w większosci przypadków na tego typu serwisach są pdobne jakościowo artykuły.

Merde
04-01-2011, 10:56
Dalej juz mi sie nie chce, poniewaz poziom tego artykulu, znajomosc autora na ten temat i styl wypowiedzi budzi we mnie skrajnie mieszane uczucia - smutku i smiechu.

Nie ma się co bulwersować - jaki odbiorca, taki artykuł.

MM-architekci
04-01-2011, 11:26
taaa super portal

i jakie świetne artykÓły

http://technowinki.onet.pl/multimedia/sekret-piekna-megan-fox,4020363,0,foto-male.html

sando
04-01-2011, 14:12
Natomiast o Olympusie E-5 napisali: "Trudno nim na przykład wykonać zdjęcie obiektywem o krótkiej ogniskowej". Nie wiem nawet jak to skomentować. Widać, że autor jest zwykłym głąbem.

Bangi
04-01-2011, 14:42
Natomiast o Olympusie E-5 napisali: "Trudno nim na przykład wykonać zdjęcie obiektywem o krótkiej ogniskowej". Nie wiem nawet jak to skomentować. Widać, że autor jest zwykłym głąbem.
może autorowi chodziło o trudność skonstruowania obiektywu o krótkiej ogniskowanej dla systemu 4/3, co pojawiało sie w komentarzach do testów obiektywów "którkogoniskowych" na Optycznych :)

Kolekcjoner
04-01-2011, 14:51
Wygląda jak reklama jedynie słusznej firmy ;):).

oxydum
04-01-2011, 15:36
Prosty wniosek. Canon produkuje zbyt dobre lustrzanki by dawać je do rąk amatorom.

mc_iek
04-01-2011, 15:58
Jako amator uprzejmie proszę o niemylnie amatora z ignorantem. A jak mawiają moi muzyczni znajomi - lepiej profesjonalnie odstawiać amatorkę, niż amatorsko silić się na profesjonalizm!

oxydum
04-01-2011, 16:45
Jako amator uprzejmie proszę o niemylnie amatora z ignorantem. A jak mawiają moi muzyczni znajomi - lepiej profesjonalnie odstawiać amatorkę, niż amatorsko silić się na profesjonalizm!

Masz rację, tekst pisany przez ignoranta dla ignorantów. Autor amatorsko "silił się na profesionalizm", wczoraj pewnie pisał klonowaniu owiec, jutro napisze o najnowszym dlugopisie testowanym w kosmosie ;).
Nie zmienia to faktu, że Canon robi dobre lustrzanki a jakiś onetowy pismak robi ludziom wodę z mózgu.

kemyszek
04-01-2011, 19:53
skoro mowa o długopisach to przypomniało mi się coś. NAS(R)A wydała grube miliony na wynalezienie długopisu "działającego" w kosmosie ,a rosjanie zabierali ze sobą ołówki. ^^. Jak coś przekręciłem to proszę o pouczenie internetowych wyjadaczy. :D ArtykÓł to dno i tyle.
Pozdrawiam!

fotopawkas
04-01-2011, 19:57
o Canonie napisali bardzo dużo, tak jakby był tylko 1 model na topie...
http://technowinki.onet.pl/artykuly/testy/7-lustrzanek-godnych-zainteresowania-amatorow,1,4092768,artykul.html

tak, ale z tego co pamiętam, to link "na głównej" tego portalu była zatytułowany "7 najlepszych lustrzanek dla amatorów w 2010", więc nie rozumiem o co cały rumor??
.

ARN
05-01-2011, 01:25
Cały ten artykuł to faktycznie kiszka, ale:



Moj platykowy trabant az trzeszczy ze smiechu. Myslalem ze Plastyk – osoba zajmująca się twórczością w zakresie sztuk plastycznych :|
:|

plastyk, to osoba zajmująca się twórczością sztuk plastycznych oraz potoczne określenie TWORZYWA SZTUCZNEGO.
Natomiast plastik, to materiał wybuchowy. :cool:

SergioM
05-01-2011, 01:30
Ten artykuł to naprawdę slaby, ale te komentarzu fanboyow i "profesjonalistów" to jeszcze gorsze

Kolekcjoner
05-01-2011, 01:48
Ten artykuł to naprawdę slaby, ale te komentarzu fanboyow i "profesjonalistów" to jeszcze gorsze
A ja uważam że z tego wszystkiego to jeszcze najlepsze. Przynajmniej pośmiać się można :).

oxydum
05-01-2011, 02:23
komentarze faktycznie przednie, nawet wątek ślubny się objawił

niejaka jola:
"Kiedyś trzeba było dać 1000zł za zrobienie zwykłego ślubu, przecież to był rozbój w biały dzień i cwaniactwo. Teraz każdy może zrobić perfekcyjne zdjęcie i w końcu ceny za fotki są normalne."

Kolekcjoner
06-01-2011, 04:06
Poczyściłem. Panowie bardzo proszę o nie kontynuowanie tematów: materiałów wybuchowych, tworzyw sztucznych, zagadnień lingwistycznych itd. ;)