PDA

Zobacz pełną wersję : Picasa 2



mruczek
02-12-2005, 17:49
Do aparatu dostałem oryginalny soft, szajs nieprzeciętny
Do drukarki CP-400 też dostałem soft, tez szajs do potęgi!!

Zacząłem szukac jakiejś alternatywy i znalazłem Picasę. Wszystko inne może się przy niej schować, w tym Adobe Album.
Jedyną wadą tego programu jest kiepski system ukrywania i chronienia hasłem plików. Po założeniu hasła na zbiór dalej można wejść do katalogu:(

Nie używam żadnego innego softu poza picasa,

A jakie są Wasze doświadczenia z tym programikiem?

lukasz_mar
03-12-2005, 20:55
Ja używam Fast stone Image i Irfana. Do picassa jakoś się nie przekonałem.

Skrzebowa
04-02-2006, 22:32
Do aparatu dostałem oryginalny soft, szajs nieprzeciętny
Do drukarki CP-400 też dostałem soft, tez szajs do potęgi!!

Zacząłem szukac jakiejś alternatywy i znalazłem Picasę. Wszystko inne może się przy niej schować, w tym Adobe Album.
Jedyną wadą tego programu jest kiepski system ukrywania i chronienia hasłem plików. Po założeniu hasła na zbiór dalej można wejść do katalogu:(

Nie używam żadnego innego softu poza picasa,

A jakie są Wasze doświadczenia z tym programikiem?

Program świetny. Czy jest gdzieś do niego pomoc po polsku?
Mam pytanie do użytkowników: czy foldery po lewej stronie można zobaczyć w strukturze drzewiastej, tak jak na dysku, a nie wg alfabetu czy dat utworzenia. Zdjęcia mam w ok. 400 folderach i za nic nie mogę się połapać.

kane
04-02-2006, 23:02
wersja polska
http://picasa.google.com/intl/pl/

mruczek
05-02-2006, 00:37
Niestety, nie da się zobaczyć drzewka. Poruszasz się między katalogami w pewnym oderwaniu od rzeczywistości. Program nie pokazu, gdzie się znajduje plik, tylko miniaturki.
Więcej dowiesz się z pomocy z linku powyżej.

Miłej zabawy, szybko się przyzwyczaisz do tego programu.

Pretender
07-03-2006, 04:26
próbowałem, ale szybko zmieniłem zdanie i wybrałem Iview Mediapro. W tym programie tworzy on sobie miniaturki i zapisuje to wszystko w pliku. I tak np dla 700 mb fotek plik (album) zajmuje 4 mb. Poza tym można zdjęcia przyporzadkować do wielu kategorii i słów kluczowych. Ale to jest moje zdanie. Ile programów tyle zdań. I o to przecież chodzi. gdyby wszyscy używali tego samego .... lipa