PDA

Zobacz pełną wersję : lightroom 3.2 - no camera detected ;///



dolph
10-11-2010, 11:44
Witam

mam problem z wykryciem aparatu przez LR3.2 :( (canon 5d m II)

pod win 7 x64

na laptopie mam viste x86 i tam dziala bez problemu

czy ktos moze cos poradzi? canon eos util - widzi aparat i mozna normalnie robic zdiecia, wiec to nie wina kabla

nie mam juz pomyslow ;///

pozdrawiam
dolph

MariuszJ
10-11-2010, 12:06
Witam

mam problem z wykryciem aparatu przez LR3.2 :( (canon 5d m II)

pod win 7 x64

na laptopie mam viste x86 i tam dziala bez problemu

czy ktos moze cos poradzi? canon eos util - widzi aparat i mozna normalnie robic zdiecia, wiec to nie wina kabla

nie mam juz pomyslow ;///

pozdrawiam
dolph
Ja nawet nie wiedziałem, że LR można podłączać bezpośrednio do aparatu na USB... naprawdę Ci na tym zależy? To ma prawie same wady w porównaniu z czytnikiem w cenie paczki fajek.

dolph
10-11-2010, 12:26
> Shoot Tethered

zalezy mi na robieniu fot bezposrodnio z LR a nie via EOS Util

robieniu fot .... nie zgrywaniu z apatatu

marekb
10-11-2010, 14:34
sprawdziłem, u mnie win7 64, 5D2 i działa - swoją drogą fajnie by było gdyby LV na monitorze się ukazywało bo tak to tylko jako wężyk spustowy i to po kablu

dolph
10-11-2010, 15:28
oooo nie ma live view w LR ? :/

ja nadal walcze i nic... LR nie widzi aparatu jako aparatu, na liscie uzadzen do importu fot - jest

ale jesli nie ma LV... to pewnie zostane przy EOS util + mozna wtedy w LR nastawic autoimport z katalogu w ktorym zapisuje EOS Util

marekb
10-11-2010, 19:38
oooo nie ma live view w LR ? :/

ja nadal walcze i nic... LR nie widzi aparatu jako aparatu, na liscie uzadzen do importu fot - jest

ale jesli nie ma LV... to pewnie zostane przy EOS util + mozna wtedy w LR nastawic autoimport z katalogu w ktorym zapisuje EOS Utilchyba że gdzieś niedopatrzyłem