PDA

Zobacz pełną wersję : PhotoShop 7.0 CE



teo5ooD
09-11-2010, 12:51
Witam

Mam pytanie może ktoś z was mi pomoże.

Potrzebuję zrobić napis do okoła postaci/człowieka. Chodzi mi o napis który idzie zgodnie z kształtem człowieka/przedmiotu. Nie wiem czy dobrze wam to wytłumaczyłem o co mi chodzi.

Przykład:

Jak położycie dłoń i ja sfotografujecie, zgracie na kompa i chcieli byście dać jakiś txt który będzie szedł tak jak byście sobie tą rękę chcieli odrysować :)

SebaWolf
09-11-2010, 12:59
Narzędzie Pen Tool rysujesz ścieżkę, narzędzie tekst najazd na ściężkę i piszesz tak to działa w nowszych wersjach, raczej w tej kwestii nic się nie zmieniło i 7.0. CE powinno być tak samo.

teo5ooD
09-11-2010, 13:03
Narzędzie Pen Tool rysujesz ścieżkę, narzędzie tekst najazd na ściężkę i piszesz tak to działa w nowszych wersjach, raczej w tej kwestii nic się nie zmieniło i 7.0. CE powinno być tak samo.

Jak Pen Toolem obrysuje postać, daje T i nie pisze zgodnie z linbia narysowana PT ;/

teo5ooD
09-11-2010, 15:57
Jak Pen Toolem obrysuje postać, daje T i nie pisze zgodnie z linbia narysowana PT ;/

Niestety w 7.0 tego nie ma już znalazłem. W PS CS5 działa. Ale co zrobić by tekst się pisał na gorze ścieżki a nie na dole?