PDA

Zobacz pełną wersję : Pilot do S1



rur
10-08-2004, 15:10
W instrukcji canona S1 jest cos o pilocie bezprzewodowym WL DC 100.
Taki sam :roll: :roll: jest chyba w Canonie pro 1.
Co nim mozna robic ? Warto go wykupic - w sklepach nic nie wiedza.
Dzięki za podpowiedź.

Vitez
10-08-2004, 16:52
Co nim mozna robic ? Warto go wykupic - w sklepach nic nie wiedza.
Dzięki za podpowiedź.

Robic zdjecia nie dotykajac spustu, rowniez zoomowanie, rowniez przegladanie zdjec.
Podam ci kilka przykladowych sytuacji:

1. Aparat na statyw/wysoko kladziesz, obracasz wizjer do siebie, bawisz sie pilotem w zoomowanie itp i w ten dosc latwy sposob robisz sobie autoportret.
2. Jakas ladna kolezanka na spotkaniu znajomych w pubie nie chce dac sobie zrobic zdjecia. Kladziesz aparat tak by ja widzial... odrywasz raczki wiec kolezanka nic nie podejrzewa a tymczasem spokojnie pstrykasz fotki pilotem (tylko trzeba pamietac o wylaczeniu wszelkich efektow dziwekowych i siweltnych jak emulacja migawki, beep, podswietlanie AF, lampa blyskowa).
3. podlaczasz aparat do telewizora odpowiednim kabelkiem, kladziesz go przodem do siebie, przelaczasz w tryb przegladania zdjec, sadzasz rodzine dookola i sam wygodnie rozsiadasz sie w fotelu 'przewijajac' zdjecia pilotem a nie siedzac z aparatem w reku lub przy aparacie.
4. Kochasz sie z dziewczyna, aparat grzecznie lezy na poleczce a ty w najciekawszych moemntach tylko naciskasz spust pilota... powod - jak w pkt 2 (niezgoda na zdjecia)

Itp itd :mrgreen:
Czyli jeszcze raz ogolnie: do zdalnego odpalania robienia zdjec i zdalnego sterowania zoomem/przegladaniem zdjec.
Bardzo sobie chwalilem pilota w G3 8)

DAn-design
11-08-2004, 10:13
4. Kochasz sie z dziewczyna, aparat grzecznie lezy na poleczce a ty w najciekawszych moemntach tylko naciskasz spust pilota... powod - jak w pkt 2 (niezgoda na zdjecia)

bardzo ciekawe, ale lepiej niech będzie to za zgodą ;)


Bardzo sobie chwalilem pilota w G3 8)

ja również :)


witam, to mój pierwszy wpis :)

Vitez
11-08-2004, 13:13
4. Kochasz sie z dziewczyna, aparat grzecznie lezy na poleczce a ty w najciekawszych moemntach tylko naciskasz spust pilota... powod - jak w pkt 2 (niezgoda na zdjecia)

bardzo ciekawe, ale lepiej niech będzie to za zgodą ;)


A kto sie dowie? ;)

Btw... musze w koncu kupic wezyk spustowy :roll: .

DAn-design
12-08-2004, 09:59
ona sama ;)

wężyk spustowy do G3??

Vitez
12-08-2004, 15:53
wężyk spustowy do G3??

A spojrzales na moj podpis? :roll:

Napisalem ze pilota do G3 sobie chwalilem .

DAn-design
15-08-2004, 07:44
sorki :) nie pomyslałem, że piszesz do opisu ;)

Vitez
15-08-2004, 19:15
sorki :) nie pomyslałem, że piszesz do opisu ;)

No dokladnie - pisalem o sobie i swojej aktualnej sytuacji vs korzysci posiadania pilota do G3 (ktore wspominam z nostalgia).