PDA

Zobacz pełną wersję : Zlot na Slasku



thorin
01-12-2005, 21:20
na to zad*pie? :D

no mieszkac to tam nie mieszkam ale do siebie na piwko do metropoliji zapraszam 8)

Venio
01-12-2005, 21:33
no mieszkac to tam nie mieszkam ale do siebie na piwko do metropoliji zapraszam 8)
o jakiej to metropolii wspominasz? :D

thorin
01-12-2005, 21:34
o ligocie :mrgreen: :twisted: :mrgreen:

Venio
01-12-2005, 21:39
no to dawaj termin :D i robimy mini zlot w stolicy śląska :twisted:
ktos sie pisze jeszcze? :>

Zielony
01-12-2005, 22:04
no to dawaj termin :D i robimy mini zlot w stolicy śląska :twisted:
ktos sie pisze jeszcze? :>

OF KORS!!! dawać termin! dawać!

Venio
01-12-2005, 22:05
Dobra panie admin :D przenies no dyskusje do osobnego watku.
Thorin no :D wypadło na ciebie ;) dawaj termin :D

thorin
01-12-2005, 22:12
Venio posylalem Ci pm :) juz dwa razy Ci cos proponowalem teraz Twoja kolej :mrgreen: z takim zapalem to szybko ten zlot nie nastapi :)

Venio
01-12-2005, 22:15
Venio posylalem Ci pm :) juz dwa razy Ci cos proponowalem teraz Twoja kolej :mrgreen: z takim zapalem to szybko ten zlot nie nastapi :)
chodzi o to ze ja mieszkam w ligocie... wiec ja 5-10 minut i jestem w piotrowicach. Wiec, jak to mówią... mnie to lotto kiedy. Wy macie gorzej bo wy tu musicie przyjezdzać. Wiec ugadajcie sie a ja sie dostosuje i nie bedzie to trudne

thorin
01-12-2005, 22:22
ok Venio, to kiedy masz wolne i mozemy co chlapnac ?

-=Festyk=-
01-12-2005, 22:23
ok Venio, to kiedy masz wolne i mozemy co chlapnac ?
Książkowy przykład OT:mrgreen: ;)

Venio
01-12-2005, 22:26
wiem ze OT dlatego prosiłem w poprzednim poscie o przeniesienie dyskuzji :p


ok Venio, to kiedy masz wolne i mozemy co chlapnac ?
hmm a wiec sobota od 15 ;) niedziela prawie caly dzien, w tygodniu mam lekcje do 15. Jedynie jutro wyjątkowo do 12:30. Tylko ze wieczorem odpada bo ide na 8nastkę ;)

thorin
01-12-2005, 22:27
ja mam sobote i niedziele zawalona... no chyba ze mialbym gdzie kimac bo powrotu w sobote brak...

Zielony
01-12-2005, 22:29
Tylko ze wieczorem odpada bo ide na 8nastkę ;)

ale co tam! powiedz że przyjdziesz z kolegami...

Venio
01-12-2005, 22:30
ale co tam! powiedz że przyjdziesz z kolegami...
wlasnie staram sie załatwic wejsciowki... ale nie wiem czy dam rade...

Robson01
01-12-2005, 22:45
Czyżby zmienił się temat wątku? ;-)

Robson01
01-12-2005, 22:49
Czyżby zmienił się temat wątku? ;-)
O, widzę że się zmienił. Szybka reakcja.:lol:

Venio
01-12-2005, 22:53
hehe dziekuje adminowi :D ktokolwiek to był :>

Tomasz Golinski
01-12-2005, 22:56
to ja! i jestem tylko moderatorem ;)

thorin
01-12-2005, 23:01
dzieki Tomek, to co w koncu chlopcy robimy, bo ja bym sobie zrobil ankiete :mrgreen:

Venio
01-12-2005, 23:04
to ja! i jestem tylko moderatorem ;)
hehe chciałem cie o to prosic ale nie byłeś w pełnej dyspozycji ;)

Venio
01-12-2005, 23:06
ale co tam! powiedz że przyjdziesz z kolegami...
****... nie da rady juz wpisac :( jakies pomysły inne ? :>

Tomasz Golinski
01-12-2005, 23:06
bez windowsa, to nie w pełnej dyspozycji? obawiam się, że się mylisz :mrgreen:

Venio
01-12-2005, 23:12
bez windowsa, to nie w pełnej dyspozycji? obawiam się, że się mylisz :mrgreen:
nie było cie na gg :twisted:

Zielony
01-12-2005, 23:13
****... nie da rady juz wpisac :( jakies pomysły inne ? :>

hmmm, szkoda bo chetnie bym cos zabalował...
obiło mi się o uczy że pewnie mnie będzie pasować w łikend? nie wiem jeszcze...
czekam na info...

Venio
01-12-2005, 23:14
czekamy na decyzje thorina :P bo ja juz mówiłem kiedy mam wolne :>

Kubaman
01-12-2005, 23:17
panowie, pomysł fajny, tylko co my tam bedziemy focić ?
Może jakaś stara zrujnowana kopalnia, albo spalona huta czy cuś ;)

Zielony
01-12-2005, 23:17
dżizz...
już się obawiam, że z przyczyn techniczno-terminowo-materialnych nie będzie mnie...:(

łaaaaaaaaaa :cry:

Venio
01-12-2005, 23:18
panowie, pomysł fajny, tylko co my tam bedziemy focić ?
Może jakaś stara zrujnowana kopalnia, albo spalona huta czy cuś ;)
pomysł pierwotny raczej ograniczał sie do samego picia :D ale jak ty Kubusiu masz zamiar przyjechac to trza cos pomyśleć. Ja proponuje Siemianowice. Jest tam duzo takich starych budynków :p tylko sam to ja sie tam nie odwarze chodzic z aparatem :D

Zielony
01-12-2005, 23:18
panowie, pomysł fajny, tylko co my tam bedziemy focić ?


yy, kto mówił o foceniu? ;)

Venio
01-12-2005, 23:21
dżizz...
już się obawiam, że z przyczyn techniczno-terminowo-materialnych nie będzie mnie...:(

łaaaaaaaaaa :cry:
sprzedaj jakis gadżet ze stopki i juz masz jak przyjechac ;)

thorin
01-12-2005, 23:28
panowie, pomysł fajny, tylko co my tam bedziemy focić ?
Może jakaś stara zrujnowana kopalnia, albo spalona huta czy cuś ;)

Kuba sluchaj, skoro Ty prtzyjezdzasz to oczywiscie ze cos organizujemy, kopalni hut hal i wszystkiego w klimacie ndustrialnym oczywiscie opuszczonych i zniszczonych mamy dzieki uprzejmosci rzadu mnostwo :) jutro poytam i dam tu info, oj robi sie powaznie :)

Mxdanish ? Tomek ? Gawryl ? Pazurek ? Birez ? Mmsza ? Canis ? Gonzo ? co wy na to ? wszystkich nie pomieszcze ale jesli to ma byc cos powazniejszego to mam jakies miejsce na kanapie i wolny pokoj dla goscia ;)

Zielony
02-12-2005, 00:23
sprzedaj jakis gadżet ze stopki i juz masz jak przyjechac ;)

nie, nie chodzi nawet o kesz, ale o to ze w weekendy mam school wiec nie wiem czy wyrobie zeby zjechac z W-wy na Slask a pozatym musielibyscie mnie gdzies przekimac bo nie mam zamiaru wypity spowrotem znienawidzonym PKP sie tłuc...

bonk
02-12-2005, 00:37
super
ja wiedzialem ze sie tak zmówicie zebym nie przyjechal na zlot
super

thorin
02-12-2005, 00:41
Bonk no le my bardzo chetnie zapraszamy !mamy doswiadczenie :) Venio juz raz sie zlotowal, ja zlotowalem sie az dwa razy hyhy :) cos z tego powinno byc ;)

bonk
02-12-2005, 00:44
pieknie tylko ja w przyszly piatek jade do szwecji
a z tego co zrozumialem zlot bedze wtedy kiedy mnie nie bedzie
:(

thorin
02-12-2005, 00:45
a kiedy wracasz ? bo nam zorganizowanie takiego wiekszego zlotu zajmie okolo dwoch tygodni zeby wszystich zgrac, jesli to naprawde ma byc cos powaznego...

bonk
02-12-2005, 00:49
no jak dwa tygodnie to by bylo miodzio
akurat bym wrócił

EDIT: dokladnie jeszcze nie wiem ile mi tam zejdzie

thorin
02-12-2005, 00:51
ok czyli wstepny termin tydzien przed swietami 17-18 grudnia, kto za ? kto przeciw ? :)

Zielony
02-12-2005, 00:57
ok czyli wstepny termin tydzien przed swietami 17-18 grudnia, kto za ? kto przeciw ? :)


bierzecie pod uwagę dwudniowy meeting? mnie pasuje 18.12. bo 17 mam zajecia...

thorin
02-12-2005, 00:59
jesli to ma byc tak jak w krakowie to mogloby i byc dwa dni... narazie ubieramy to w jakies ramy Zielony, za tydzien sie wykrystalizuje...

Venio
02-12-2005, 01:00
pieknie tylko ja w przyszly piatek jade do szwecji
a z tego co zrozumialem zlot bedze wtedy kiedy mnie nie bedzie
:(
przeciez nikt nic nie mówił o terminie zlotu :p to co mialo byc w ten weekend to mialo byc male spotkanie przy browarku :D lecz chyba **** z tego bedzie bo panowie stydenci nie moga w weekendy :>

Co do tego spania to u mnie nie ma takiej mozliwosci raczej :/

Venio
02-12-2005, 01:03
ok czyli wstepny termin tydzien przed swietami 17-18 grudnia, kto za ? kto przeciw ? :)
kurna ciężko bedzie :P 16 ide na jedną 8nastke... a 17 ide na drugą 8nastke :D ale... na tą druga mozna załatwic wejscia jesli chcecie :D ale tam raczej nie bedzie duzo miejsca by usiąść i pogadac o świetlistosci canona :mrgreen:

[info dla mijescowych: impreza jest w kwadratach :p]

birez
02-12-2005, 01:04
Bonk no le my bardzo chetnie zapraszamy !mamy doswiadczenie :) Venio juz raz sie zlotowal, ja zlotowalem sie az dwa razy hyhy :) cos z tego powinno byc ;)
No pierwszy zlot byl po byku liczny ;)

A do meritum i wpraszania sie gdzie mnie nie chca :twisted: - 17 byc moze bede mogl na zaprzyjazniony slunsk na piwko podskoczyc ;) byle nie w jakichs ugorach nie wiadomo ile od Katowic :P
Ale raczej nie na dlugo, bo wieczorem juz musialbym byc w Kraku :-/

Zielony
02-12-2005, 01:16
okazuje się Venio że nocleg w Katosach bym se załatwił więc bez obaw...
nie wejde Ci na chate :D

bonk
02-12-2005, 01:16
no dla mnie czym później tym lepiej
teraz mam maly zapieprz

@thorin dołączyłeś do świetlistej gromady

Venio
02-12-2005, 01:25
okazuje się Venio że nocleg w Katosach bym se załatwił więc bez obaw...
nie wejde Ci na chate :D
hehe nie o to chodzi. Chodzi o to ze nie pomiescilibysmy sie. Bo jeszcze w te noc do mnie moja baba przychodzi ;) i juz miejsce na łózku zajęte... ewentualnie mozesz jeszcze pod biurkiem spac :D

thorin
02-12-2005, 08:33
przeciez nikt nic nie mówił o terminie zlotu :p to co mialo byc w ten weekend to mialo byc male spotkanie przy browarku :D lecz chyba **** z tego bedzie bo panowie stydenci nie moga w weekendy :>

no Venio, nie chcesz sie spotkac z Birezem ? Wiem ze on Ci dokucza ale to w gruncie rzeczy mily chlopak jest :)


No pierwszy zlot byl po byku liczny ;)
A do meritum i wpraszania sie gdzie mnie nie chca :twisted: - 17 byc moze bede mogl na zaprzyjazniony slunsk na piwko podskoczyc ;) byle nie w jakichs ugorach nie wiadomo ile od Katowic :P
Ale raczej nie na dlugo, bo wieczorem juz musialbym byc w Kraku :-/

Spoko Birez damy rade, i tak focic mozemy do 16 w plenerku bo pozniej zimno i **** :mrgreen:


no dla mnie czym później tym lepiej
teraz mam maly zapieprz
@thorin dołączyłeś do świetlistej gromady

Bonk, mysle ze uda sie to dograc tak zeby jak najwiecej osob bylo, BTW, dzieki za Wallace'a po prostu spadlem z krzesla pozdro :mrgreen:

birez
02-12-2005, 12:00
no Venio, nie chcesz sie spotkac z Birezem ? Wiem ze on Ci dokucza ale to w gruncie rzeczy mily chlopak jest :)
Przy blizszym poznaniu wiele trace :twisted:




Spoko Birez damy rade, i tak focic mozemy do 16 w plenerku bo pozniej zimno i **** :mrgreen:
**** powiadasz... moze byc interesujaco :mrgreen:



Bonk, mysle ze uda sie to dograc tak zeby jak najwiecej osob bylo, BTW, dzieki za Wallace'a po prostu spadlem z krzesla pozdro :mrgreen:

Tez uwazam ze do twarzy Ci w kiecce :twisted:

mruczek
02-12-2005, 18:04
przyglądam się Waszej gadce i ręce mi opadają. Zachowujecie sie jak stare baby! jednemu to nie pasuje, drugiemu tamto. Ja się chętnie wproszę na takie piwko i nawet zaoferuję transport dworzec PKP-wybrana knajpa. Niektórzy są z Krakowa, to mogę Was odebrać z Mysłowic- zaoszczędzicie na bilecie:)- bedę miał po drodze. Też jestem studentem, wiem, że jest nauka i takie tam ale piwko i rozmowa o Canonie i innych ważkich sprawach wydaje się brać górę nad wszystkim innym...

Reasumując, ustalcie między sobą termin (te Wasze osiemnastki, wycieczki zagraniczne i studia) i dajcie mi znać. (zaproście mnie:) ) a transport po Katowicach macie zapewniony.

P.S. Dla tych z Krakowa, jest u nas tematów do fotografowania za trzęsienie. Od industialnych tematów, przez przyrodę i punkty historyczne. Ja osobiście zapraszam do punktu trzech cesarzy, gdzie się stykała granica trzech zaborów. A dla tych co czytali lub czytają "Ludzi bezdomnych" Żeromskiego, chetnie pokażę Sosnowiec. Naprawdę piękne miasto:)

thorin
02-12-2005, 19:37
ok wrzucilem ankiete, wypowiadac sie bo za 3 dni zmienie ja na ankiete kiedy termin :)

ripek
02-12-2005, 22:25
Ja jestem za ale grudzien to srednio dobry termin - ja bym proponowal cos w polowie stycznia :)

Zielony
02-12-2005, 22:31
Ja jestem za ale grudzien to srednio dobry termin - ja bym proponowal cos w polowie stycznia :)


mnie też się po cichu wydaje, że tak bezpośrednio przed świętami nikomu się nie będzie chciało, ale nie wiem...

ripek chyba dobrze sugeruje, nie żebym marudził...

Venio
03-12-2005, 02:34
mnie też się po cichu wydaje, że tak bezpośrednio przed świętami nikomu się nie będzie chciało, ale nie wiem...

ripek chyba dobrze sugeruje, nie żebym marudził...
tez o tym myślałem ale nie chciałem sie narazac wam jak byliscie tak napaleni na ten zlot :p a wiec tak... imho po nowym roku bedzie to dobry termin. Po drugie primo... teraz troche głupio robic taki zlot bo praktycznie ciezko o dobrą pogode to raz, a dwa od 15 juz mozna zaczac pic bo sie ciemno robi :P wiec proponuje odczekac z miesiąc? 1,5?
A w ankiecie nie bede zabierał głosu poniewaz mnie to lotto ile bedzie to trwało :)

gonzo44
03-12-2005, 20:52
Ja tez wolalbym w styczniu, teraz przed swietami to i czasu malo i z kasa krucho . No i oczywiscie czym dluzej tym lepiej wiec glosuje za dwudniowym zlotem.

thorin
03-12-2005, 21:18
ok, styczen to bedzie kolorowy zawrot glowy bo mi sie egzaminy zaczynaja :???: ale pod koniec mam tez ferie... dobra planujemy wiec wsio na styczen, skoro taka wola wiekszosci, dwa dni tak to mi jak najbardziej odpowiada :) wolimy tematy industrialne ? bawienie sie w fotoreportaze ? zbieram wzorem Kuby jakies propozycje na plenerki juz teraz... pozdro...

canis_lupus
04-12-2005, 01:15
Ja niestety z przyczyn finansowych nie jestem w stanie się pojawić. Moze jak bedzie cos blizej wakacji to rusze tyłek z Krakowa.

asterix
06-12-2005, 20:03
a ja chetnie kiedykolwiek i moze byc nawet na 3 dni :) jak juz cos ustalicie to dajcie znak..

gonzo44
06-12-2005, 21:18
To co, może zaczniemy coś wstepnie ustalać? Ankiete, albo tak od razu ze dwie jeszcze zamieścić? Termin ustalić, skład, noclego, pogode zamówić itp. No zresztą niektórzy mają już sporo praktyki w takim organizowaniu.

thorin
07-12-2005, 01:46
Gonzo z tego co widze, to nikomu na slask nie chce sie przed swietami tylka ruszac, wstrzymajmy sie jeszcze z tydzien lub dwa, wtedy wrzuce ankiety ze styczniowymi terminami, oczywiscie i Twoim jak i Asterixa (wreszcie, Michal wreszcie ;) ) totwarzystwem bedziemy zaszczyceni pozdro...

Tomasz Golinski
07-12-2005, 01:55
Panowie, ja pod koniec stycznia będę przez Wrocław przejeżdżał. Może mógłbym rykoszet zaliczyć ;)