PDA

Zobacz pełną wersję : Canon PowerShot A510 (Nie Włącza Się)



jakubus3
07-11-2010, 22:15
Witam, mam problem z Aparatem Canon PowerShot A510, a mianowicie nie daje odznak życia , moim zdaniem jest to wina wylanych baterii , które mój ukochany braciszek wsadził (Inteligencja) . A więc co mam zrobić , albo czy wogóle są szanse naprawy ... ?


Pozdrawiam :)

Shingo
07-11-2010, 22:33
kup nowy, innej rady nie mam

Gimli
08-11-2010, 19:17
Jak wylały baterie to ....... marne szanse na uruchomienie.

jakubus3
13-11-2010, 22:32
Moze jednak , ten aparat jest dla mnie bardzo wazny dostałem go od Swietej pamięci babci na 14 urodziny , to jedyna pamiątka którą mam po niej, jest to rzecz sentymentalna, bardzo ważna ... Błagam moze jednak da sie cos zrobic ... ?

Shingo
14-11-2010, 11:54
Moze jednak , ten aparat jest dla mnie bardzo wazny dostałem go od Swietej pamięci babci na 14 urodziny , to jedyna pamiątka którą mam po niej, jest to rzecz sentymentalna, bardzo ważna ... Błagam moze jednak da sie cos zrobic ... ?

postaw go na półkę obok zdjęcia babci, składaj modlitwę 3 razy dziennie , a następnie idz do media markt lub podobnego sklepu wydaj 300 zł i ciesz się nowym aparatem

pan.kolega
14-11-2010, 22:35
Jeżei Ci naprawdę zależy, żeby reanimować ten aparat, a już wyczyściłeś styki i wysuszyłeś i na pewno nie działa, to wyślij do serwisu Canona i pewnie naprawią za opłatą.

Ja mam kompakcika 5 Mpix Sony DSC-F88 jeszcze starszego niż Twój Canon A510 którego lubię, choć mam też nowsze i "lepsze" aparaciki (ale nie w każdym bądż razie :-D - żaden nie ma tak dobrego makro z obracanym obiektywem). Niedawno matryca czy też jej styki mu padły ( co jest znaną wadą tego akurat modelu) . Mimo, że teoretycznie nie warto, wysłałem go do Sony, który grzecznie wymienił matrycę za coś ponad $100. I działa jak nowy.

sebciu
15-11-2010, 23:48
Mozliwe, ze taniej wyjdzie wymienic 'bebechy' z innego, uzywanego aparatu, niz naprawiac go w serwisie.
pan.kolega, dziwne, ze tego DSC-F88 Sony nie naprawilo za darmo??? :shock: Z tego co mi wiadomo, wciaz trwa akcja darmowej wymiany matryc w tym modelu...

pan.kolega
16-11-2010, 06:26
Sony nie chciało naprawić za darmo, bo aparat zepsuł się ze dwa lata za późno. Wyznaczyli sobie termin do 2 października 2007 na darmowe naprawy, a potem już nie. I tak się ucieszyłem, że w ogóle raczyli naprawić.