PDA

Zobacz pełną wersję : [mario1275]zdjęcia ślubne



mario1275
01-12-2005, 15:05
na stronie zdjęcia z zakończonej już niestety działalności, jestem ciekaw waszych opinii , bo opinie klientów znam:)
http://studiotrzyczwarte.prv.pl

perqsista
01-12-2005, 16:17
Co do fotek się nie wypowiem, bo nie dałem rady obejrzeć :/
Po kiego grzyba Ci galeria zrealizowana w całości we flashu? W ogóle nie da się po tym rozsadnie nawigować. Na początek dostaje po oczach jakimś flasho-stroboskopem, następnie zostaje zżarte ileś tam zasobów mojego procka i ramu. Nie zrażony wybieram pierwszą galerię i musze cierpiwe czekać na załadowanie wszystkich bez wyjątku miniaturek, po to żeby chociaż jedna powiększyć. Po kliknięciu na wybraną miniaturke musze czekać kolejne kilka sekund na niepotrzebną animację chowającą listę miniaturek. Pomijam fakt, że nie ma szans żeby sobie powiększyć wybraną miniaturkę w osobnym oknie czy panelu. Po obejrzeniu wybranego zdjęcia chcę wrócić do listy miniaturek i co mam...? Wała. Muszę albo oglądać po kolei wszystko albo wrócić do strony głównej i od początku animacja strony głównej->klik->animacja listy miniaturek->klik->animacja zakończenia listy miniaturek itd... Niestety gdzieś po drodze zaczałem się sam animować i zakończyłem wizytę na Twojej stronie. Bardzo Cię proszę przeczytaj sobie http://osiolki.net/faq/flash (szczegnie zwróć uwage na podrozdział "Menu we Flash = BARDZO zły pomysł!")i wyciągnij odpowiednie wnioski. Wtedy będziemy mogli sobie spokojnie podyskutować o Twoich fotografiach.

mario1275
01-12-2005, 23:49
hmm przyjąłem, pomyślę - sam nie robiłem strony - odwiedziłem kilka galerii właśnie we flashu i chodziły ok co do powrotu od zdjęcia do miniaturek - kliknij zdjęcie (wstecz)wróci właśnie do miniaturek

Pikczer
02-12-2005, 10:47
Popieram, iz nawigacja irytuje. Ciezko sie to oglada. A fotki?
Jesli chodzi o utrafienie momentow, czy kadrowanie... poprawne. Jednak nie jest tajemnica z jakich waznych stalych punktow sklada sie slub, a elementow zaskoczenia, to raczej zadnych nie widzialem.
Po drugie - po co parze mlodej zdjecia na tle osiedla domkow jednorodzinnych ???? Nawet jesli tam, to sie wszysko odbywalo, to lepiej bylo na tle kosciola bokiem, niz na tle domkow przodem.
Kolorystyka, kontrast itp. - wybacz, ale jakby troszke sie cofnac (8-10 lat), to bylyby ok. Teraz jednak, to niejeden laik kupujac kompakta za 3000pln zrobilby ladniejsze.
Nie zmienia to jednak faktu, ze najwazniejsze aby klientom sie podobalo :)

muflon
02-12-2005, 11:40
Migający, ruchomy flash i reklamy google. U mnie to oznacza wciśnięcie "X" w prawym górnym rogu w ciagu sekundy :) Ale odzywam się, bo co do tego:

Po drugie - po co parze mlodej zdjecia na tle osiedla domkow jednorodzinnych ???? Nawet jesli tam, to sie wszysko odbywalo, to lepiej bylo na tle kosciola bokiem, niz na tle domkow przodem.
...to sie niekoniecznie zgodzę. Ja mam całkiem fajne zdjęcia właśnie z osiedla, gdy całe towarzystwo pakowało sie do samochodów, do tego przy silnym wietrze - fruwające włosy, krawaty itp. :)

Pikczer
02-12-2005, 12:15
Ja mam całkiem fajne zdjęcia właśnie z osiedla, gdy całe towarzystwo pakowało sie do samochodów, do tego przy silnym wietrze - fruwające włosy, krawaty itp. :)

Tak - jesli zdjecie jest oryginalne, jest na nim pokazane cos ciekawego, jakas nietypowa sytuacja, to i owszem.
Ale w tym wypadku Muflon, to wg mnie jest to bez sensu (jak na profesjonalnego fotografa a nie pana Kazia).

mario1275
02-12-2005, 13:57
hmm.. dzieki za uwagi właszcza jeśli chodzi o działanie strony - postaram się to zmienić ale to troszkę potrwa więc póki co proszę o wyrozumiałość pod tym względem - a jeśli chodzi o krytykę zdjęć to nie oszczędzajcie:)

joshua
02-12-2005, 18:38
hmm.. dzieki za uwagi właszcza jeśli chodzi o działanie strony - postaram się to zmienić ale to troszkę potrwa więc póki co proszę o wyrozumiałość pod tym względem - a jeśli chodzi o krytykę zdjęć to nie oszczędzajcie:)jest mnóstwo "autoprogramów" do robienia galerii, wykorzystaj choćby JAlbum, MG2.