PDA

Zobacz pełną wersję : Canon A300 - garść fotek dla nie zdecydowanych



passive
10-08-2004, 03:14
http://www.master.pl/~tetsuo/galeria/index.html

pozdrawiam :wink:

Przemek Białek
10-08-2004, 10:14
http://www.master.pl/~tetsuo/galeria/index.html

pozdrawiam :wink:

chlopaku jak chcesz cos pokazywac publicznie, to wypadalo by posiedziec troche przy tych fotkach, takie tam jak np. poziomy, kolory, czerwone oczy itp.
ta ladna pani wyglada jaki za dlugo sie opalala i te oczy ojej...

Vitez
10-08-2004, 15:49
IMHO raczej nie zacheciles niezdecydowanych do A300 :roll: .

passive
10-08-2004, 17:00
Ta ładna pani tego dnia rzeczywiście była za długo na solarium. Oczy to wierz lub nie, ale naturalny kolor. Co do reszty zdjęć nie widzę tu żadnych uchybień - oczywiście mogłem się pobawić w photoshopie żeby było tak jak ależy dla wszystkich ''speców'' przez duże S! od fotografii ale dla normalnego człowieka chyba takie zdjęcia to nie powód do wstydu. No chyba ,że pomyliłem forum i to jakieś forum sztuki cyfrowej a nie Canon board.
pozdrawiam :wink:

hazan
10-08-2004, 18:47
No chyba ,że pomyliłem forum i to jakieś forum sztuki cyfrowej a nie Canon board.
pozdrawiam

Tu nie chodzi o to - tylko ...nie wiem jak to powiedziec ale tematy tych zdjec dla mnie sa nijakie. Cala sztuka moim zdaniem to zrobic ciekawe ujecie w dobrej jakosci.

Przemek Białek
10-08-2004, 22:29
Ta ładna pani tego dnia rzeczywiście była za długo na solarium. Oczy to wierz lub nie, ale naturalny kolor. Co do reszty zdjęć nie widzę tu żadnych uchybień - oczywiście mogłem się pobawić w photoshopie żeby było tak jak ależy dla wszystkich ''speców'' przez duże S! od fotografii ale dla normalnego człowieka chyba takie zdjęcia to nie powód do wstydu. No chyba ,że pomyliłem forum i to jakieś forum sztuki cyfrowej a nie Canon board.
pozdrawiam

chetnie poznam dziewczyne z naturalnym odcieniem bordo, tak samo na bluzeczke znaczek chyba lekko zafarbowal i tez pasek od torebki - a moze ja z SLD i wszystko widze czerwone

nie mysl ze to plagiat www.fotogalerie.pl/fotka/2436891092168865672
potem to usune! :wink:

MichałJ
10-08-2004, 23:50
Niespecjalne te zdjęcia - Canon robi lepsze - zobacz w podpisie zdjęcia z A80

passive
13-08-2004, 18:43
No chyba ,że pomyliłem forum i to jakieś forum sztuki cyfrowej a nie Canon board.
pozdrawiam

Tu nie chodzi o to - tylko ...nie wiem jak to powiedziec ale tematy tych zdjec dla mnie sa nijakie. Cala sztuka moim zdaniem to zrobic ciekawe ujecie w dobrej jakosci.
Trafne spostrzeżenie - choć ta różnorodność zdjęć ma pokazać, że aparat sprawuje się dobrze w wielu sytuacjach. A to ,że nie są to super zdjęcia - to żadne odkrycie ameryki bo to raczej oczywista sprawa.


nie mysl ze to plagiat www.fotogalerie.pl/fotka/2436891092168865672
potem to usune! :wink:
hmm... no zobaczymy jak długo ten test (- choć nie wiem czego?w końcu to twoja galeria...) potrwa...
Tylko powiedz ,skoro krytykujesz już tak ostro, czemu ta publikacja ma niby służyć?
pozdrawiam 8)

[ Dodano: 13 Sierpień 2004 ]

Niespecjalne te zdjęcia - Canon robi lepsze - zobacz w podpisie zdjęcia z A80
eh... :roll:
Nie porównuj A80 do A300 - to tak jak G5 do A80. Róznica w cenie i w jakości chyba oczywista :?:

pozdrawiam

Przemek Białek
13-08-2004, 19:48
hmm... no zobaczymy jak długo ten test (- choć nie wiem czego?w końcu to twoja galeria...) potrwa...
Tylko powiedz ,skoro krytykujesz już tak ostro, czemu ta publikacja ma niby służyć?
pozdrawiam

w publikacji tej chciaem tylko pokazac to ze jezeli chcesz chwalic dany produkt i pokazywac efekty jego pracy, to przed tym nalezalo by to troche poprawic bo inaczej jesli spojrzy na to ktos poczotkujacy to powie sobie ale ciemne fotki robi ten aparat i juz sobie go napewno nie kupi, jednak inaczej przedstawia sie sprawa z osobami ktore sie co nieco znaja na cyfrowej obrobce obrazu poniewaz one stwierdza ze praca ta jest niedokonczona i wystarczy troche posiedziec przy niej a przedstawic mozna naprwade ciekawie.

powiem ci szczerze ze po wycignieciu szczegolow ta fotka jest naprawde ekstra, a wiec widziesz napewno wiele osob sobie tak pomysli....

P.s fotka juz nieistnieje!

passive
14-08-2004, 14:30
Tak tylko ze przecietny zjadacz chleba taki jak ja nie widzi różnicy w tym zdjęciu.

ps. nie zapominaj że to jak jasne jest zdjęcie może zależęć też od jasności ustawionej na kompie, kontrastu itp itd.
To samo sie tyczy systemu używanego na kompie.
To samo zdjęcie wygląda na róznych monitorach inaczej.

pozdrawiam

eot 8)

satriani
01-10-2004, 14:21
Jeśli to zdjecia testowe odostępnione znajomym to ok. natomiast jeśli mam być szczery to bardzo przepraszam ale nie mają w sobie zupełnie nic.
Lasek który sfotografowałeś jeszcze by się oronił gdyby nie ta poprzeczna bela, a wystarczyło cyknąć z innego miejsca.
Każdy się uczy robiąc zdjęcia i uważam że po jakimś czasie na pewno przedstawisz nam coś lepszego, natomiast jeśli mógłbym coś doradzić, to poćwicz przynajmniej kadrowanie, sprzę to nie wszystko możesz robić piękne zdjęcia , nawet lepsze niż te z 300D, tylko musiz wiedzieć jak je robisz.
Odnoszę wrażenie że większość jeśli nie wszystkie zrobiłeś typowym programem auto.