PDA

Zobacz pełną wersję : Grip do 350D za 250 zł nowka na Allegro



speed555
24-11-2005, 13:10
Co o tym myslicie?

http://allegro.pl/show_item.php?item=74047713

GoTo
24-11-2005, 13:13
Tanio.

aptur
24-11-2005, 13:15
Tanio.


No proszę. Chciałem już kupować za 330 ale teraz to się chyba wstrzymam. Ktoś brał coś od tego sprzedawcy?

gwozdzt
24-11-2005, 13:44
Grip do 350D za 250 zł nowka na Allegro
Co o tym myslicie?

Przed zakupem należałoby sprawdzić aktualne promocje w FotoJokerze :-)

yogi-bear
24-11-2005, 14:09
hoho! :) to teraz tylko czekać na obniżkę cen u innych allegrowiczów ;) Kurde.. kupiłem 430EX i strasznie sie trzyma bez gripa :/ Muszę kupic jak najszybciej bo już nie dam rady ;)

TOKIN
24-11-2005, 15:04
Szczerze mówiąc od tego sprzedawcy nie kupiłabym nic za co trzeba by wpłacić pieniądze przed wysyłką towaru. Ale ponieważ sama zastanawiam się nad zakupem gripa - zapytam.
A jaka jest "promocja" w FJ?
TOKIN

gwozdzt
24-11-2005, 15:29
... Ale ponieważ sama zastanawiam się nad zakupem gripa - zapytam. A jaka jest "promocja" w FJ?
Nie wiem, to tylko przypuszczenia oparte na niedawnej sytuacji z gripami do 300D.
Potaniały nagle na Allegro gdzieś tak do 200zł, a potem wyszło na jaw, że w FotoJokerze jest promocja po 149zł.
Po prostu zastanawiam się czy tym razem nie jest podobnie?
Jeden z moderatorów mógłby się wypowiedzieć :-)

TOKIN
24-11-2005, 15:38
Jakieś dwa tygodnie temu ktoś tutaj głośno krzyczał o niebywałej okazji w FJ (też chodziło o gripy:) zadzwoniłam sprawdzić no i.... ta niebywała promocja to było 379zł. Może dziś jest inaczej ale może tym razem ktoś inny zadzwoni...;)
Taka szokująca cena u tego sprzedawcy mnie jakoś specjalnie nie dziwi - ale spróbujcie u niego coś faktycznie kupić... zaczynają się schody juz na etapie telefonu. Mówię to z własnego doświadczenia - niedawno chciałam tam kupic obiektyw ... no i kupiłam u ...Cichego:)
TOKIN

Tomasz1972
24-11-2005, 15:42
Ostatnio dowiedziałem że Canon szykuje jakoś promocję dotyczącą zetawu :
350D KIT + grip gratis . Jeżeli to prawda to ceny gripów jeszcze spadną .

pletwal
24-11-2005, 16:38
Taka szokująca cena u tego sprzedawcy mnie jakoś specjalnie nie dziwi - ale spróbujcie u niego coś faktycznie kupić... zaczynają się schody juz na etapie telefonu. Mówię to z własnego doświadczenia - niedawno chciałam tam kupic obiektyw ... no i kupiłam u ...Cichego:)
TOKIN

Wydaje mi sie ze koles kryje sie pod kilkoma nickami na allegro: canon_pl, canon-optyka, FOTOMEDIA_Polska, fotomedia !!! kurde fascynujace ... :???:

aptur
24-11-2005, 16:46
Wydaje mi sie ze koles kryje sie pod kilkoma nickami na allegro: canon_pl, canon-optyka, FOTOMEDIA_Polska, fotomedia !!! kurde fascynujace ... :???:


Ja również naliczyłem cztery nicki. Jakoś mnie to nie przekonuje do kupna.

speed555
24-11-2005, 16:47
dzwonilem do nich i mozna wziasc za pobraniem

ps. wielu sprzedawcow na allegro ma po kilka nickow i nawet ceny tych samych rzeczy maja rozne - taka strategia :)

pletwal
24-11-2005, 17:58
dzwonilem do nich i mozna wziasc za pobraniem

ps. wielu sprzedawcow na allegro ma po kilka nickow i nawet ceny tych samych rzeczy maja rozne - taka strategia :)
niedawno tez to zauwazylem ... kurde konkurencja sama w sobie :???:

mario1275
24-11-2005, 19:12
taki hłyt maketingowy;)

gwozdzt
25-11-2005, 10:41
Jakieś dwa tygodnie temu ktoś tutaj głośno krzyczał o niebywałej okazji w FJ (też chodziło o gripy:) zadzwoniłam sprawdzić no i.... ta niebywała promocja to było 379zł...
Zacznij rozróżniać grip BG-E1 do 300D od gripa BG-E3 do 350D...

Coufi
25-11-2005, 19:40
Nie wszyscy to jedna osoba, przypatrzcie sie dokladniej. Ja sie dlugo zastnawial nie bede, tylko biore od tego najbardziej zaufanego (czytaj najwiecej pozytywow).

ps dzis sie licytowalem z gosciem o tego gripa i na szczescie przegralem, bo musialbym zaplacic 300zl ... mordka mi sie usmiechnela jak zobaczylem ze sa nowe aukcje z cena 250zl. Takze szukac przed kupnem lepszych ofert.

TOKIN
25-11-2005, 23:31
Zacznij rozróżniać grip BG-E1 do 300D od gripa BG-E3 do 350D...
A jesteś pewien, że nie rozróżniam??? Nawiasem mówiąc te gripy do 300D nadal zalegają w FJ z ceną 149zł a na allegro widuję ceny w okolicach 300zł i zapewniam Cię, że wiem o którym gripie mówię.

Po prostu masz na myśli inny wątek...:D

PS Nie jestem blondynką:)
TOKIN

gwozdzt
26-11-2005, 16:02
A jesteś pewien, że nie rozróżniam???
Nie, tylko tak przypuszczalem :-)


Po prostu masz na myśli inny wątek...:D
Najwidoczniej, bo głośno bylo na forum o tych gripach po 149.


PS Nie jestem blondynką:)
Skąd miałem wiedzieć :-)
dawaj Avatar ;-)

no_kya
27-11-2005, 23:35
Nie wszyscy to jedna osoba, przypatrzcie sie dokladniej. Ja sie dlugo zastnawial nie bede, tylko biore od tego najbardziej zaufanego (czytaj najwiecej pozytywow).

ps dzis sie licytowalem z gosciem o tego gripa i na szczescie przegralem, bo musialbym zaplacic 300zl ... mordka mi sie usmiechnela jak zobaczylem ze sa nowe aukcje z cena 250zl. Takze szukac przed kupnem lepszych ofert.

eeee...nie lubie czytać że sprzęt, na który wydałem swego czasu sporo kasy jest za jakiś czas sporo tańszy... :)
a poważnie, to ciekaw jestem waszych obserwacji na temat battery magazine (zarówno na baterie litowe jak i na paluszki): ja kupiłem sobie jakiś czas temu zestaw: 350 + grip + 18-50 + 50-200; w moim gripie obydwa magazynki po włożeniu i zablokowaniu minimalnie się ruszają wewnątrz gripa; strasznie to denerwujące, nie mówiąc już o tym że nawet nie sprawia wrażenia szczelności...czy u Was (zwracam się do posiadaczy gripa BG-E3) jest to samo?

no_kya

speed555
28-11-2005, 13:00
Dzis przyszedł do mnie ten grip o którym mowa w temacie. Kase wplacalem z gory na konto i nie było zadnych problemów. Mi magazynki wewnatrz gripa nie ruszaja sie po potrzęsieniu aparatu.

no_kya
28-11-2005, 21:50
Dzis przyszedł do mnie ten grip o którym mowa w temacie. Kase wplacalem z gory na konto i nie było zadnych problemów. Mi magazynki wewnatrz gripa nie ruszaja sie po potrzęsieniu aparatu.

a nie, nie jak nie miałem na myśli poruszania się magazynków wewnątrz gripa przy potrząsaniu aparatem; ja mówiłem o drobnych ale wyczuwalnych ruchach zewętrznej ściany magazynku, w której znajduje się blokada otwierana przed lub zamykana po włożeniu magazunku do gripa; ruch jest naprawdę minimalny; to jest po prostu wrażenie jakby te elementy (magazynek i komora gripa) nie były ze sobą idealnie spasowane...przyjrzyj się czy masz to samo

no_kya

asterix
29-11-2005, 15:22
fotojoker dalej ma po 379 dzwonilem dzis