PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy Canonier wita



Parteq
06-08-2004, 21:24
Witam

Jestem dzisiejszym posiadaczem C. A310
To w zupelnosci wystarczy jak na moje podejscie chwilowe do fotografii.
Aby stalo sie bardziej tworcze bede teraz czerpal z wszystkiego co daje ww sprzet.
Czytajac przez ostatnie dni 30 wszytko co net daje na temat A310 i brata jego A300 (prawie totalnego blizniaka) mysle ze jestem w stanie sprostac jego 'wymaganiom' i za jakis czas sie pochwalic.

Moze pozniej zanabede innego canoniera i pokonam nastepne szczeble wtajemniczenia.
Licze na Wasza pomoc, uwage i cierpliwosc. Dokladnie w takiej kolejnosci.

Pozdrawiam,
Parteq

piotrkula
06-08-2004, 21:43
witam,


Licze na Wasza pomoc, uwage i cierpliwosc. Dokladnie w takiej kolejnosci

pomoc juz wezwana, uwag jak na razie brak, a cierpliwosc juz sie konczy :mrgreen:

[ Dodano: 6 Sierpień 2004 ]
a mam male pytanko, wniaskuje z wypowiedzi ze jestes facetem, a znaczek przy avatarze kobiecy, to ma cos znaczyc?

[ Dodano: 6 Sierpień 2004 ]
dobra robota, szybko zmienione, teraz wszystko jasne.

Parteq
06-08-2004, 22:09
....

tak...

pomoc na 5'tke (uznaje stare oceny)
uwaga nader wnikliwa..

Cierpliwosc stoicka..
Gratuluje.
To daje duza doze zaufania.
Bedzie dobrze.

Dzieki.

Parteq

Vitez
08-08-2004, 19:02
Nie rozumiem... mozecie wyjasnic o co z tym wzywaniem pomocy i stoicka cierpliwoscia chodzi?
Macie jakies wlasne slodkie tajemnice a rozkoszujecie sie nimi publicznie :roll: .

piotrkula
08-08-2004, 19:28
Macie jakies wlasne slodkie tajemnice a rozkoszujecie sie nimi publicznie .
Vitez, niczym sie nie roskoszujemy, pojawil sie nowy uzytkownik, wiec go przywitalem (mam nadzieje ze on zrozumial zart odnoszacy sie do systatu), po chwili zworcilem uwage ze ma "kobiecy"znaczek przy nick'u, a wypowiada sie jak facet ot cala tajemnica.

Parteq
08-08-2004, 23:14
Macie jakies wlasne slodkie tajemnice a rozkoszujecie sie nimi publicznie .
Vitez, niczym sie nie roskoszujemy, pojawil sie nowy uzytkownik, wiec go przywitalem (mam nadzieje ze on zrozumial zart odnoszacy sie do systatu), po chwili zworcilem uwage ze ma "kobiecy"znaczek przy nick'u, a wypowiada sie jak facet ot cala tajemnica.

Potwierdzam!

Na Posejdona, jestem hetero!
A dzieki Piotrowi odkrylem w sobie kolejny pierwiastek kobiecy :lol:
Chyba nie bylem mu kula u nogi bo wszystko zalatwilismy sprawnie :wink:

Pozdrawiam,
Parteq

Vitez
09-08-2004, 01:16
Ja po prostu tego zdania nie rozumiem:

"pomoc juz wezwana, uwag jak na razie brak, a cierpliwosc juz sie konczy "

:?
Szczegolnie ze uwaga o zlej plci byla dodana po tym, wiec to zdanie sie nie odnosi do plci wg mojego rozumowania.

Parteq
09-08-2004, 23:45
Szczegolnie ze uwaga o zlej plci byla dodana po tym, wiec to zdanie sie nie odnosi do plci wg mojego rozumowania.

Vitez,

Tak na luzie zapytam, przygotowujesz sie, czy miales ostatnio egzamin z logiki ? :mrgreen:

Pozdrawiam
Parteq

hazan
10-08-2004, 00:20
Szczegolnie ze uwaga o zlej plci byla dodana po tym, wiec to zdanie sie nie odnosi do plci wg mojego rozumowania.

Vitez,

Tak na luzie zapytam, przygotowujesz sie, czy miales ostatnio egzamin z logiki ? :mrgreen:

Pozdrawiam
Parteq

LOL - to było dobre:)

Vitez
10-08-2004, 00:30
Szczegolnie ze uwaga o zlej plci byla dodana po tym, wiec to zdanie sie nie odnosi do plci wg mojego rozumowania.

Vitez,

Tak na luzie zapytam, przygotowujesz sie, czy miales ostatnio egzamin z logiki ? :mrgreen:


Ani to, ani to. Ten typ tak ma.
Nieuleczalny przypadek umyslu scislego, a dodatkowo szczerego.
Jak czegos nie rozumiem to draze az zrozumiem, albo przestana do mnie dane naplywac (np wszyscy mnie zignoruja ;) ).

Poza tym... studiowalem na wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej (dawny Wydzial Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej) - jak komus cos to mowi to wlasnie moze mowic o zawartosci przedmiotow matematyczno-logicznych w programie nauczania 8) .

Przemek Białek
10-08-2004, 10:09
Poza tym... studiowalem na wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej (dawny Wydzial Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej) - jak komus cos to mowi to wlasnie moze mowic o zawartosci przedmiotow matematyczno-logicznych w programie nauczania .

o jej pragne uscisnac ci dlon.... moge, moge, moge....prosze!!!!

Leprekan
10-08-2004, 10:51
Vitez, witamy w gronie Homo Sapiens Technikus :mrgreen:

Vitez
10-08-2004, 16:32
Vitez, witamy w gronie Homo Sapiens Technikus :mrgreen:

Greetings... live long and prosper :mrgreen: . (Powiedzenie moich ideologicznych braci - rasy Wulkanow ze Star Treka... ci to dopiero maja scisly, logiczny umysl ;) ) .