PDA

Zobacz pełną wersję : 50d - Oświetlenie wspomagające Af - nie działa



Adramelech88
28-09-2010, 23:53
Witam. Mam mały problem a dokładnie pomimo włączonej opcji oświetlenia (w C.Fn III Autofocus/Migawka) wspomagającego AF doświetlenie to nie działa. Nie wiem czy ja coś źle ustawiam czy robie ale poprostu nie świeci się ta lampka. Dodam, że przy podniesionej wew. lampie 'wspomagacz' też nie działa tylko lampa daje normalnie serie błysków żeby złapać punkt. Co mogę z tym fantem zrobić?

MariuszJ
28-09-2010, 23:55
Witam. Mam mały problem a dokładnie pomimo włączonej opcji oświetlenia (w C.Fn III Autofocus/Migawka) wspomagającego AF doświetlenie to nie działa. Nie wiem czy ja coś źle ustawiam czy robie ale poprostu nie świeci się ta lampka. Dodam, że przy podniesionej wew. lampie 'wspomagacz' też nie działa tylko lampa daje normalnie serie błysków żeby złapać punkt. Co mogę z tym fantem zrobić?
Zadam głupie pytanie, wybacz... masz lampę zewnętrzną? Albo Nikona?

Adramelech88
28-09-2010, 23:57
Czyli mam rozumieć, że działa ona tylko z lampą zewnętrzną?

MariuszJ
28-09-2010, 23:58
Czyli mam rozumieć, że działa ona tylko z lampą zewnętrzną?
Działa Z LAMPY ZEWNĘTRZNEJ :)

Adramelech88
29-09-2010, 00:05
A sorry. Myslalem ze ta mala lampka to wbudowany wspomagacz af a to tylko reduktor czerwonych oczu. W analogu w tym miejscu mialem wspomagacz. Dzieki.
Temat do zamkniecia

MariuszJ
29-09-2010, 00:09
A sorry. Myslalem ze ta mala lampka to wbudowany wspomagacz af a to tylko reduktor czerwonych oczu. W analogu w tym miejscu mialem wspomagacz. Dzieki.
Temat do zamkniecia
To nawet nie reduktor czerwonych oczu... wyprodukowali za dużo diodek do jakiegoś faksu i kazali zużyć nadwyżkę działowi DSLR... no to wsadzili w korpus jako kontrolkę samowyzwalacza...

arturs
29-09-2010, 00:51
a jak już kupisz lampę to zwróć uwagę że jak masz autofocus na Servo to wspomaganie nie działa

marecky
29-09-2010, 00:55
Czyli mam rozumieć, że działa ona tylko z lampą zewnętrzną?

Działa z zewnętrzną i wewnętrzna lampą, ta "spawarka" to nic innego jak wspomaganie AF.