PDA

Zobacz pełną wersję : Cp 400. kolejna odsłona...



mruczek
22-11-2005, 21:11
Niech mi ktoś powie ile kosztują, ale tak naprawde, te wszystkie akcesoria?

We wrześniu kupiłem na Allegro CP 400 za mniej niż 200zł. A kilka dni temu widziałem tą samą drukarkę w Media markt za...

99zł

Nie podejrzewam aby sklep sprzedawał towar poniżej kosztu zakupu biorąc pod uwagę, że na jednej pólce leżały CP 200 za 299zł i jakieś Kodaki za ponad 500zł.

Produkt nie był reklamowany w ulotce, ani nie było błędu z ceną. Wiem bo kupiłem sobie:) Nie mogłem takiej okazji zmarnować:)

Czy świat zwariował?

mirhon
22-11-2005, 21:15
Niech mi ktoś powie ile kosztują, ale tak naprawde, te wszystkie akcesoria?

We wrześniu kupiłem na Allegro CP 400 za mniej niż 200zł. A kilka dni temu widziałem tą samą drukarkę w Media markt za...

99zł

Nie podejrzewam aby sklep sprzedawał towar poniżej kosztu zakupu biorąc pod uwagę, że na jednej pólce leżały CP 200 za 299zł i jakieś Kodaki za ponad 500zł.

Produkt nie był reklamowany w ulotce, ani nie było błędu z ceną. Wiem bo kupiłem sobie:) Nie mogłem takiej okazji zmarnować:)

Czy świat zwariował?

Może miałeś szczęście i kupiłeś ostatni egzemplarz?

mruczek
22-11-2005, 21:28
Nie, owszem kupiłem dwa tygodnie temu, ale jak byłem w poniedziałek rano w drodze na uczelnie to jeszcze stały. I to kilka!!!
Czy ludzie stracili rozum, że tego nie kupili-za takie pieniądze, czy też taki sprzęt jest mało popularny?

mirhon
23-11-2005, 00:01
Nie, owszem kupiłem dwa tygodnie temu, ale jak byłem w poniedziałek rano w drodze na uczelnie to jeszcze stały. I to kilka!!!
Czy ludzie stracili rozum, że tego nie kupili-za takie pieniądze, czy też taki sprzęt jest mało popularny?

Mała popularnosc wynika ze specyfiki - tylko foto i z ekonomi - atrament wychodzi taniej ale jeśli chodzi o jakość drukowanych fotek to inna bajka.
Ja nie drukuje masówki tylko wybrane fotki i wolę to robić w domu mając pełną kontrolę nad wydrukiem (profil) mnie ta drukarka odpowiada w 99%.
Do pełni szczęścia brakuje mi czasem większego formatu. Jak bym przypadkiem zmieniał kiedyś drukarkę to prawie na pewno będzie to znowu termosublimacja z możliwością wydruku A4.

witekt
23-11-2005, 10:57
myrczek, a w którym MM widziałeś te drukarki?
Też chętnie bym kupił.

mruczek
23-11-2005, 12:00
A w Katowicach, w Dolinie Trzech Stawów. Tam kupiłem, ale u mnie jest jeszcze Media Markt w Zabrzu i Czeladzi, ale tam nie byłem:( może też są.

witekt
23-11-2005, 12:22
Hm, w Warszawie są, ale po 399PLN. A za tą cenę to zabawka nie jest warta zakupu.
Swoją drogą ciekawe, że każdy sklep w sieci MM może mieć inne ceny na ten sam towar.

mruczek
23-11-2005, 12:36
Skoro twierdzisz ze tam są za taką kasę to są dwie opcje:
1. Każdy sklep sam ustala cenę
2. Mają wspólne ceny ale promocje są rozrzucone w czasie. Czytaj: za pół roku opuszcza i u Was, w Warszawie:) Albo i nie:(

P.S. pytałem się sprzedacy czemu tak tanio? A on powiedział, że kupili tego sporo a nie sprzedają się wcale. Czy mam wierzyć? nie obchodzi mnie to. Ważne ze przy kasie ujrzałem tą samą cenę co na półce.