PDA

Zobacz pełną wersję : Kolory pod OSX



allxages
24-09-2010, 09:32
Hej,

chciałem zapytać czy ktoś zauważył coś podobnego..
od czasu do czasu kolory na stronach WWW sa troszke inne (odcienie) niz zazwyczaj. Glownie to widac na niebieskim, a co lepiej na CB ramki i na FB.


Bardzo rzadko to wystepuje i nie wiem jeszcze jak zreprodukowac problem, ale mam podejrzenie...
mam Eizo S2433W oprofilowany, do ktorego mam podpietego laptopa na DVI i maca na DisplayPort. Czasami sie przelaczam miedzy nimi i chyba problem widze czasami po powrocie z DVI na DP (czyli na maca).

Nie wiem czy to tylko Safari czy systemowo cos sie krzaczy. Pomaga wylogowanie i ponowne zalogowanie.

Zdarzylo mi sie doslownie 3-4 razy w ciagu kilku miesiecy, a i Maca uzywam raz na kilka dni wiec ciezko mi cos powiedziec wiecej. Ale moze ktos cos mial takiego?

quail
24-09-2010, 09:59
Też używam dwóch komputerów podpiętych do jednego EIZO i nie ma problemów. OSX i Win7.
Jeśli pomaga wylogowanie i zalogowanie do OSX, to wina czegoś po stronie maca. Sprawdź na innej przeglądarce, może w Firefox. Jak w nim będzie ok, to znaczy, że to Safari się chrzani. W przeciwnym wypadku cos głębiej w OSX.

allxages
24-09-2010, 10:21
Muszę najpierw wykminić jak zreprodukować problem. Wtedy będzie łatwo coś diagnozować.