PDA

Zobacz pełną wersję : fotoartfestival



jharv
21-11-2005, 13:08
A co sądzicie o tym konkursie ?
www.fotoartfestival.art.pl

Czy ktoś brał udział ?
Ktoś był na wystawie jakie wrażenia?
Troszeczkę czasu już mineło od zakończenia, ale może warto powspominać ? :)

jharv
21-11-2005, 22:17
Widzę, że chyba nikt nie brał udziału w tak zacnej imprezie !!!

Vitez
24-11-2005, 09:08
Wszyscy wstydza sie przyznac ;)

jharv
24-11-2005, 09:38
Wszyscy wstydza sie przyznac ;)


Nie sądzę, żeby bioracy udział w tej imprezie z nagrodą główną 8 tyś wstydzili się przyznać do uczestnictwa. Po prostu nikt z forumowiczów nie brał w niej udziału :!:

przemo_21
24-11-2005, 11:09
Ja byłem jeden dzień na prezentacjach autorskich. Bardzo fajne założenie. Poszczególni twórcy opowiadali o swoich zdjęciach. Po wyjaśnieniach calkiem inaczej patrzy sie na fotki danego autora. Kontakt z danym twórcą był bardzo fajny bo nie stał za mównicą i cos mówił tylko, siedział razem z gośćmi i opowiadał o swoich pracach. Były pokazy mulimedialne, albumy z fotografiami danych twórców, autografy. Po całym dniu głowa mnie zabolała od wrażeń i nowych idei fotografii. Ogólnie polecam.

jharv
24-11-2005, 13:12
Ja byłem jeden dzień na prezentacjach autorskich. Bardzo fajne założenie. Poszczególni twórcy opowiadali o swoich zdjęciach. Po wyjaśnieniach calkiem inaczej patrzy sie na fotki danego autora. Kontakt z danym twórcą był bardzo fajny bo nie stał za mównicą i cos mówił tylko, siedział razem z gośćmi i opowiadał o swoich pracach. Były pokazy mulimedialne, albumy z fotografiami danych twórców, autografy. Po całym dniu głowa mnie zabolała od wrażeń i nowych idei fotografii. Ogólnie polecam.


Interesuje mnie sam wystawa, czy byłeś na niej ? Ja bardzo chciałem ją zobaczyć, ale odległość nie pozwoliła :sad: Widziałem tylko kilka nagrodzonych fotek, ale co zresztą, czy były piękniejsze :?: a może brzydsze niż te nagrodzone. Jak odebrałeś samą wystawę jeśli oczywiście na niej byłeś ?
Pozdrawiam