PDA

Zobacz pełną wersję : Digital IXUS II - padnięta matryca ?



mateo383
17-09-2010, 15:29
Witam, to mój pierwszy post. Zaznaczam ze nie jestem fotografem itp. po prostu mam ten aparacik i dobrze służył dopóki nie zaczęły pojawiać się fioletowa paski na zdjęciach. Jak chwilę "pochodził" to było ok ale teraz wszystko zgasło i jest ciemność. Z tego co czytałem to padła matryca ccd. Czy istnieje możliwość jej wymiany, jakiś serwis ?

pozdrawiam Mateusz

Adlatus
17-09-2010, 16:45
Czy istnieje możliwość jej wymiany, jakiś serwis ?
Zadzwoń do serwisu na Żytniej w Warszawie tel. (22) 379 20 90 i zapytaj czy ten model kwalifikuje się do bezpłatnej (na koszt producenta) wymiany matrycy. Mój PowerShot A60 (rocznik 2004) dzisiaj wrócił z serwisu i działa jak nówka (prawie). Naprawa na koszt producenta - wada fabryczna. Objawy uszkodzenia takie jak w twoim aparacie.

Wejdź na http://www.e-csi.pl/pl/wysylka.html i poczytaj jak dostarczyć sprzęt do serwisu (numerem seryjnym nie przejmuj się).

gietrzy
17-09-2010, 21:08
fioletowa paski na zdjęciach.

Padnięta matryca Sony. Wyślij do serwisu na adres z poprzedniego postu - powinieneś dostać nowszego Ixusa (niestety). Mi dwa razy przysłali Ixus70.

bob_
17-09-2010, 21:25
Ja akurat wymieniałem 2 lata temu takim modelu jak autor wątku opisuje. Przysłali aparat z wymienioną matrycą. Działa do dziś. Sprawdź na Żytniej!

mateo383
18-09-2010, 09:14
Super, dzięki za informacje :)

mateo383
26-09-2010, 13:36
Padnięta matryca Sony. Wyślij do serwisu na adres z poprzedniego postu - powinieneś dostać nowszego Ixusa (niestety). Mi dwa razy przysłali Ixus70.

Wysłałem i z tego co piszą to wymienią przetwornicę matrycy i dostanę z powrotem swój aparat. A dlaczego piszesz że niestety ?