PDA

Zobacz pełną wersję : Warsztaty: Zarządzanie Barwą



czornyj
01-09-2010, 10:59
http://rcs.home.pl/warsztaty/zarzadzanie_barwa_info.html

Zapraszam na kolejną edycję warsztatów prowadzonych przez moją nieskromną osobę (i nie tylko).

Podczas wykładu koncentruję się na zagadnieniach związanych z cyfrową świetlnią - od rejestracji zdjęć, przez wywoływanie i obróbkę, po przygotowanie do druku i wykonanie odbitek.

Oczywiście idę raczej w praktykę niż w teorię, więc będzie masa kozackiego sprzętu, z którym będzie się można zapoznać - sensory i wzorniki X-Rite i DataColor, monitory do zastosowań o krytycznym znaczeniu barwy NEC i EIZO, oświetlenie GrafiLite i JUST Normlicht, drukarki Epson...

piotrr
01-09-2010, 17:16
Świetny pomysł, szkoda że tak daleko na pewno bym skorzystał.

Tom01
01-09-2010, 17:36
Świetny pomysł, szkoda że tak daleko na pewno bym skorzystał.

Mam nadzieję że P. Marcin się nie obrazi za podpięcie. Warsztaty o podobnej formule są organizowane również w W-wie, kilka razy do roku w siedzibie firmy Alstor, przedstawiciela Eizo. Część "technologiczną" prowadzę ja. Informacje o kolejnych edycjach publikowane są m.in. na moich stronach.

Vitez
01-09-2010, 18:10
Mam nadzieję że P. Marcin się nie obrazi za podpięcie. Warsztaty o podobnej formule są organizowane również w W-wie, kilka razy do roku w siedzibie firmy Alstor, przedstawiciela Eizo. Część "technologiczną" prowadzę ja. Informacje o kolejnych edycjach publikowane są m.in. na moich stronach.

Mógłbyś to info, wraz z updejtowanymi informacjami o kolejnych edycjach, wrzucić do osobnego wątku.

Tom01
01-09-2010, 18:15
Mógłbyś to info, wraz z updejtowanymi informacjami o kolejnych edycjach, wrzucić do osobnego wątku.

Jak będą znane konkrety z datą, kosztami itd, tak zrobię.

Max_im
01-09-2010, 19:28
W Warszawie firma Cortland też organizuje takie szkolenia

basala
01-09-2010, 19:45
Świetny pomysł, szkoda że tak daleko na pewno bym skorzystał. Gdyby tak Czornyj zorganizował takie warsztaty na sesji wyjazdowej np. w Poznaniu... :-D

czornyj
01-09-2010, 20:58
Gdyby tak Czornyj zorganizował takie warsztaty na sesji wyjazdowej np. w Poznaniu... :-D

ZTCW Cortland organizuje też w Poznaniu ;)

Gwoli ścisłości - warsztaty organizuje RCS, zabawki (nie licząc moich prywatnych) dostarcza ColorConfidence, EIZO, NEC, Epson, Apple i Wacom, a ja tylko truję :D

Oczywiście tak czy owak serdecznie zapraszam - pominąwszy część merytoryczną będzie można ze mną bezpośrednio pogadać i potestować sporo topowego sprzętu. Jak się uda, to zgodnie z nową, świecką tradycją postaram się też zrobić małą premierę nowego panelu NEC PA231W.

altowiolistka
07-09-2010, 00:22
będę, będę 11.09
jako ze specjalnie zwalniam sie z pracy mam nadzieje ze bedzie warto :D

piotrr
08-09-2010, 22:26
Gdyby tak Czornyj zorganizował takie warsztaty na sesji wyjazdowej np. w Poznaniu... :-D

No do Poznania to już przyjadę :)

jasnezetak
09-09-2010, 10:32
szkoda że nie na tygodniu te warsztaty ;-/