PDA

Zobacz pełną wersję : Xs-drive 2260 FAKE!



Tytus
16-11-2005, 15:25
zadałem firmie na Tajwanie następujące pytanie:

I would like to know some details concerning the differences between the two PSD, namely VP2260 X'S-DRIVE 2 XL and VP2160 X'S-DRIVE II PLUS
Is the VP 2260 a new version of VP 2160 or not?
I am asking because I have seen in some on-line shops the VP2260 for a lower price than VP2160.
If this is the case could you please tell me what are the differences between the two? I am particularly interested in the battery, and whether the VP2260 also has the Fuji battery which is easily available or another type of battery.

w odpowiedzi dostałem ciekawą informację (moje podejrzenia się spełniły bo VP2260 mial wyświetlacz dziwnie podobny do Digimate, i jak się okazuje ma tę sama baterię)


Thanks for your inquiry about our VP2160.
VOSONIC does not produce any fake Xs Drive2XL VP2260 .
The original is Vosonic X's Drive II Plus VP2160. http://www.vosonic.com/index.php?php_mode=spec&php_itemid=29
As we know the fake VP2260 came with a customized battery which is not available in the market, you may need to watch out before you place an order from the vendors.
* Please note Vosonic will decline any customer support on the fake XS Drives.

a teraz odpowiedź jaką dostałem z firmy www.xs-drive.com

As the VP2160 is being discontinued, we recommend the VP2260 which is an improved version with blue lcd backlight

firma www.vosonic.co.uk olała mnie w ogóle...

ergo

jeżeli już kupujta ludziska VP2160!!!

Tytus
19-11-2005, 12:22
jeżeli już kupujta ludziska VP2160!!!

i tak tez zrobiłem, zamówiłem VP2160 z Niemiec, z przesyłką będzie mnie kosztował bez HDD 68.80 euro + ewentualne koszty "european payment" ale chyba jest on darmowy

zamówiłem akurat tę zabawkę, bo
1. ma "firmowe" aku,
2. jest solidnie wykonany,
3. jest duzo mniejszy od e-tank III którego miałem
4. wydaje się być robiony przez firmę, która ma jakąś pozycję na rynku i dba o swoje produkty
5. da się upgradować firmware
6. cena jest ludzka
7. zrzut z prędkością ok 1 GB/7-9min jest do zaakceptowania i tak focę na dwie karty

ciągle zastanawiam się na ile układ urządzenia jest wrażliwy na zasilanie z sieci wiekszym prądem, ma podane ładowanie 5V, ładowarki Nokii są od 5,3 do 5,7V a ten podrabiany VP2260 na jednej stronie miał jako akceroium pokazany batterypack na cztery paluszki AA, wychodzi 6V

byłoby kuszące kupić na Wolumenie uchwyt na 4 AA i w razie czego zasilać go akumulatorkami...

co o tym myślicie?