PDA

Zobacz pełną wersję : Mamy identyfikatory



Strony : [1] 2

Diodak
16-11-2005, 01:21
Założyłem nowy temat, bo do starego nie wszyscy zainteresowani zaglądali. Mam dobre wieści z drukarni :grin: ... identyfikatory są już wydrukowane i spersonalizowane i dzisiaj po południu (lub najpóźniej jutro rano) miały być wysłane kurierem. Jutro dostanę numer listu przewozowego i w razie czego będę śledził, czy paczka gdzieś nie zginie po drodze ;).

Odnośnie pytania z poprzedniego tematu, to karty zamawiałem nie w Stalowej Woli a w Rudzie Śląskiej bo nie chodziło po prostu o drukarnię offsetową, tylko o wyspecjalizowaną firmę drukującą karty plastikowe. Gdybym mógł te karty wykonać w pierwszej lepszej drukarni to pewnie wybrałbym jedną, ze swojego miasta ;).

Co do wysyłki kart do forumowiczów, prawdopodobnie nie wrócę na ten weekend do domu jak przyjdą karty, dlatego wysłałbym je dopiero za tydzień w piątek. Niestety "wycieczka" do domu kosztuje mnie 45zł, a mój studencki budżet jest ograniczony (już i tak nikt mi nie odda pieniążków za telefony do drukarni chociaż niektórzy twierdzili, że wydawanie na telefony to mój obowiązek skoro się podjąłem zadania). Chyba, że ktoś ma ochotę zrobić mi taki prezent, to pojadę i wyślę identyfikatory w ten piątek ;). Tak czy siak czekam na paczkę ze kartonikami.

Od razu mówię, że nie odpowiadam, jeśli drukarnia coś przeinaczyła w projekcie bo to by było niedorzeczne... niby mówili, że zrobili według projektu, ale wiadomo jak to bywa... oby były fajne ;).

boski
16-11-2005, 02:17
moze daj gdzies na jakis ftp projekt do obadania

Venio
16-11-2005, 02:55
kurna... ruda śląska?? Przeciez to 15 minut odemnie samochodem :/

Vitez
16-11-2005, 05:26
Co do wysyłki kart do forumowiczów, prawdopodobnie nie wrócę na ten weekend do domu jak przyjdą karty, dlatego wysłałbym je dopiero za tydzień w piątek. Niestety "wycieczka" do domu kosztuje mnie 45zł, a mój studencki budżet jest ograniczony

1) A musza ci to slac do domu? Nie moga do miejsca w ktorym aktualnie sie znajdujesz?

2) Jak ja studiowalem to rodzice zwracali mi za podroz w obie strony ze studiow do domu (Warszawa <-> Lublin) + dorzucali jeszcze fure zarcia. No ale to kazdy indywidualnie ze swoimi rodzicami ma rozne stosunki :roll: .

maro25
16-11-2005, 07:31
no to jakaś optymistyczna wiadomość na dzisiejszy dzień :)

arkadyt
16-11-2005, 08:32
Witam.
Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać taki identyfikator?
Pozdrawiam
Arkady

Venio
16-11-2005, 08:36
Witam.
Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać taki identyfikator?
Pozdrawiam
Arkady
haha oplułem sobie monitor :mrgreen:

Polaco
16-11-2005, 08:38
Witam.
Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać taki identyfikator?
Pozdrawiam
Arkady
Warunki:
1. Kandydad na identyfikatora musi byc uzytkownikiem Canona od conajmniej roku.
2. Posiadac conajmniej jedna L'ke.
3. Pojawic sie na 2-ch plenerach.


A tak na seri oto poczekac na nowe wydrukowanie identyfikatorow (musi sie uzbierac jakas tam wieksza grupa).

KuchateK
16-11-2005, 09:02
Podstawa to regularnie przegladac forum zeby nie przegapic ewentualnego watku o nastepnej puli identyfikatorow, potem szybko sie dopisac na liste i zaplacic a nie obudzic sie cztery tygodnie po zamknieciu listy z "ja tez bym chcial" :mrgreen:

arkadyt
16-11-2005, 09:28
Podstawa to regularnie przegladac forum zeby nie przegapic ewentualnego watku o nastepnej puli identyfikatorow, potem szybko sie dopisac na liste i zaplacic a nie obudzic sie cztery tygodnie po zamknieciu listy z "ja tez bym chcial" :mrgreen:
Dzięki za wyjaśnienie.
Nie przegapiłem, tylko posiadaczem Canona jestem od tygodnia i mniej więcej od tego czasu userem tego forum. Tak więc wcześniej nie miałem okazji, ale teraz śledzę na bieżąco bardzo interesujące wątki.
Pozdrawiam.

MarekC
16-11-2005, 09:33
No ale to kazdy indywidualnie ze swoimi rodzicami ma rozne stosunki :roll: .

Vitez, twa pewność siebie powala mnie ;-)
Znam kilka osób, które zawsze miały i mają doskonałe stosunki z rodzicami, ale mimo to chcieli się jak najszybciej usamodzielnić.
Kumpela nawet odmówiła rodzicom mieszkania jakie jej kupili na Ursynowie. Całe studia sama się utrzymywała, co teraz bardzo procentuje w Rzymie, gdzie nie miała "obrzydzenia" pracować najpierw jako pokojówka za 3..4 EUR/godz, a następnie recepcjonistka w jakims hoteliku na Zatybrzu. Teraz z narzeczonym otworzyła własną szkołę językową, stać ją było na kupienie mieszkania w centrum miasta....a zaczęło się jak u Diodaka, że nie miała na pociąg osobowy z Wawy do Radomia

popmart
16-11-2005, 09:48
ojejej jaka piękna historia aż łza sie wyciska

sergi
16-11-2005, 10:57
Jak ja studiowalem to rodzice zwracali mi za podroz w obie strony ze studiow do domu (Warszawa <-> Lublin) + dorzucali jeszcze fure zarcia. No ale to kazdy indywidualnie ze swoimi rodzicami ma rozne stosunki :roll: .

Vitez pomyśl czasem zanim coś nastukasz...
stosunki z rodzicami swoją drogą a to czy rodzice mają z czego placic podroze, studia, cotygodniowy transport do domu czy wyzywienie swoich dzieci to druga sprawa. Nie każdy ma dzianych starych, nie każdy też lubi sępić kase od nich.
Nie pisze tutaj oczywiscie o Diodaku tylko ogólnie zaznaczam ze sytuacja czasami jest ciezka. Nie jedni rodzice poswiecaja wiele aby pozwolic swoim dzieciom ukonczyc szkoły...

pn_
16-11-2005, 11:48
2) Jak ja studiowalem to rodzice zwracali mi za podroz w obie strony ze studiow do domu (Warszawa <-> Lublin) + dorzucali jeszcze fure zarcia. No ale to kazdy indywidualnie ze swoimi rodzicami ma rozne stosunki .

Ja na studiach robilem wszystko, zeby odciazyc rodzicow, poniewaz glupio mi bylo ciagle wyciagac do nich reke jako doroslemu czlowiekowi. Pracowalem wieczorami w skladzie gazety codziennej, pisalem artykuly do PCKuriera, handlowalem ciuchami na rynku, naprawialem komputery, pisalem programy na zamowienie. Mozliwosci sa duze.

GoTo
16-11-2005, 11:51
Założyłem nowy temat, bo do starego nie wszyscy zainteresowani zaglądali. Mam dobre wieści z drukarni :grin: ... identyfikatory są już wydrukowane i spersonalizowane i dzisiaj po południu (lub najpóźniej jutro rano) miały być wysłane kurierem. Jutro dostanę numer listu przewozowego i w razie czego będę śledził, czy paczka gdzieś nie zginie po drodze ;).
I super, o takie właśnie wiadomości chodzi :grin:
Co do zmuszania do wydatków na telefony (bo to pewnie do mnie) - chodziło mi tylko o właściwe i konkretne informowanie na forum o sprawie, podkreślę konkretne, bo z tym były małe problemy.
Ale nie warto do tego wracać - ważne są efekty. I jeśli wiem jaki jest aktualny stan mogę spokojnie i cierpliwie czekać na kolejne kroki.

yasin
16-11-2005, 13:21
Mysle, ze kolejny tydzien nikogo nie zbawi, mnie sie nigdzie nie spieszy :) A jak ktos chce zasponsorowac podroz, to numer konta Diodaka zna :)

@Vitez
To nie kwestia gdzie przyjda plastiki, tylko gdzie sa zaadresowane koperty, jak sie domyslam.

Diodak
17-11-2005, 05:19
Vitez, trochę się zapędziłeś :o. Układy z rodzicami mam dobre, co nie zmienia faktu (jak koledzy zauważyli), ze można nie mieć tylu pieniędzy żeby opłacić prywatną uczelnię, mieszkanie z opłatami, kupować czasem jedzenie i jeszcze jeździć sobie co tydzień do domu za ponad 40 zeta bo przecież "mama musi dać".

Diodak
17-11-2005, 05:30
A jak ktos chce zasponsorowac podroz, to numer konta Diodaka zna :).
Nie będę miał nic na przeciwko ;)


To nie kwestia gdzie przyjda plastiki, tylko gdzie sa zaadresowane koperty, jak sie domyslam.
Dokładnie tak - koperty leżą u mnie w domu więc i karty musza przyjść do domu.


Co do zmuszania do wydatków na telefony (bo to pewnie do mnie) - chodziło mi tylko o właściwe i konkretne informowanie na forum o sprawie, podkreślę konkretne, bo z tym były małe problemy.
Ale nie warto do tego wracać - ważne są efekty. I jeśli wiem jaki jest aktualny stan mogę spokojnie i cierpliwie czekać na kolejne kroki.
Mam nadzieję, że pozostali też zakopią topory wojenne/monopody/etc i spokojnie doczekamy do finału.

kocis
17-11-2005, 09:10
Dobrze jest. Ważne że sprawa finalizuje się.
Ale mojego monopoda nie będę zakopywał. Szkoda mi go.

JasiuPstryk
17-11-2005, 11:31
2) Jak ja studiowalem to rodzice zwracali mi za podroz w obie strony ze studiow do domu (Warszawa <-> Lublin) + dorzucali jeszcze fure zarcia. No ale to kazdy indywidualnie ze swoimi rodzicami ma rozne stosunki :roll: .
Vitez....jedno wielkie RATUNKU:)...chłopie co Ci się tam koci we łbie...a furę Porsche Ci nie dorzucili???

mxdanish
17-11-2005, 12:20
Vitez jesteś może jedynakiem?
Bo czasem twoje zachowanie na to wskazuje (nie obrażając innych jedynaków ;))

Zielony
17-11-2005, 15:43
identyfikatory są już wydrukowane...

alleluja, alleluja :D

Zielony
17-11-2005, 15:47
aha, odnośnie podróży PKP i kosztów...
to faktycznie jest to uciążliwe...
a za bilety też się uzbiera...
ogólenie każdy ma ten sam problem, brak gotówki :D hura
dodam, że też zrezygnowałem z kasy od rodziców...
nadal się upierają, ale ja też dalej swoje ;)

akurat dziś znowu się tłukłem blisko 6h w 'pośmiesznym'...
tyle że fajne studentki były w przedziale :D ;)

dentharg
17-11-2005, 16:27
Ja co tydzień, w każdy wekend, tłukę się w osobowym, "przyspieszonym" i "prześmiesznym" 20h (9 w jedną, 11 w drugą). Bilet turystyczny podrożał, a jeszcze mają ponoć zamiar go likwidować. Do **** z taką "transportacją"..

Moris
17-11-2005, 16:35
akurat dziś znowu się tłukłem blisko 6h w 'pośmiesznym'...
tyle że fajne studentki były w przedziale :D ;)

... czyli była mała sesyjka "przedziałowa" ;) ??

Vitez
17-11-2005, 20:05
Vitez jesteś może jedynakiem?
Bo czasem twoje zachowanie na to wskazuje (nie obrażając innych jedynaków ;))

Nie. Gdybys uwazniej czytal moje posty zauwazylbys ze bardzo czesto pisalem o 350D mojej siostry :roll: . I nie mam bogatych rodzicow (stopke kupilem za cholernie wysoki kredyt na szczescie na cholernie niskim oprocentowaniu preferencyjnym). I nie bede kontynuowal tego offtopa. A tego typu pytania ladniej wygladaja zadane na PM. EOT.

Zielony
17-11-2005, 22:59
... czyli była mała sesyjka "przedziałowa" ;) ??

powiem, że...było przyjemnie :D

Khazad
21-11-2005, 20:49
I co znowu ucichło z identyfikatorami?

Tomasz Golinski
21-11-2005, 20:53
Przecież w pierwszym poscie jest wyraźnie napisane :roll:

KORD/EPKK
22-11-2005, 04:20
Dodalbym ze w temacie samym juz wszystko wiadomo... (slowo "mamy"...)

Diodak
22-11-2005, 04:30
Dzisiaj (w końcu) dotarł kurier z przesyłką. Swoją drogą fajny to kurier co wiezie przesyłkę 4 dni !!! Jeszcze osobiście nie widziałem jak wyszły, ale ponoć są OK :D. W piątek jak wrócę do domu zapakuję w koperty i wyślę do wszystkich.

Osoby, które chcą otrzymać identyfikatorek w drugiej turze mogą zacząć przysyłać prywatne wiadomości ze swoim forumowym ID, nickiem, imieniem i nazwiskiem oraz dokładnym adresem pocztowym. Dane będę dodawał do listy i co jakiś czas dam info ile jest osób. Jak zostanie przekroczona setka to będzie można zlecić zrobienie drugiej serii.

Polaco
22-11-2005, 07:25
Kurcze, ale smaczku narobiles, szkoda ze nie wiesz jak wyszly bo to tez chyba wazne :)

EDIT: Jeszcze jedno (bo sie troche pogubilem), bedziesz wysylal zwykla poczta czy polecona a moze priorytet ?

gonzo44
22-11-2005, 08:24
EDIT: Jeszcze jedno (bo sie troche pogubilem), bedziesz wysylal zwykla poczta czy polecona a moze priorytet ?
A co to za roznica teraz 1 dzien czy 3 dni?

Venio
22-11-2005, 08:33
byle bym miał ten ID na święta :D

maro25
22-11-2005, 08:37
A co to za roznica teraz 1 dzien czy 3 dni?

Kumpel pracuje na poczcie i czasem opowiada w jak to wyszukany sposób „podają” sobie paczki nie priorytetowe :) dlatego on zawsze mi radzi żebym wysyłał priorytetem :)

Diodak
24-11-2005, 23:00
I wróciłem do domu, właśnie oglądam karty ;). Wyszły fajnie, chociaż personalizacji nie napisali czcionką którą dołączyłem tylko jakąś standardową, ale to jest mało istotne. Troszeczkę, dali za dużo żółtego i szary stał się bardziej ciepły, ale tego też specjalnie nie widać ;).

Zaczynam pakować karty i łańcuszki do kopert, a w międzyczasie pstryknę fotę jak to wygląda :)

Jac
24-11-2005, 23:05
cool :cool:

Silent Planet
24-11-2005, 23:05
Tylko napisz czym cyknąłeś i na jakich nastawach... :mrgreen:

Jac
24-11-2005, 23:06
najpierw pstryknij fotw w nocy bedziesz pakowal :mrgreen:

DoMiNiQuE
24-11-2005, 23:07
Troszeczkę, dali za dużo żółtego
Prowokacja! :mrgreen:

mxdanish
24-11-2005, 23:08
w międzyczasie pstryknę fotę jak to wygląda :)
Jakiś nowy teścik? :mrgreen:
Focenie kart.....identyfikatorów :lol:

Zielony
24-11-2005, 23:11
Wyszły fajnie, chociaż personalizacji nie napisali czcionką którą dołączyłem tylko jakąś standardową, ale to jest mało istotne.

mam nadzieję, że nie Times'em :roll:

Diodak
24-11-2005, 23:12
']Prowokacja! :mrgreen:
hehe, czuję, że tam ktoś z przeciwnego obozu musiał farbę nakładać :mrgreen: .


mam nadzieję, że nie Times'em :roll:
Coś blisko Ariala... zobaczycie za parę chwil ;).

Tomasz Golinski
24-11-2005, 23:16
Jakiś nowy teścik? :mrgreen:
Focenie kart.....identyfikatorów :lol:
Przynajmniej wszyscy będą mieli punkt wspólny odniesienia.

Zielony
24-11-2005, 23:19
zobaczycie za parę chwil ;).

zrób fotkę mojego !!! prosze prosze prosze.... :D

Diodak
24-11-2005, 23:46
Karty wygladają mniej więcej tak:


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img484.imageshack.us/img484/4144/identyfikatorycanonboard7ow.jpg)

... a jak prezentują się na szyi :mrgreen:.

Zielony
24-11-2005, 23:51
BOMBA! :D
tylko nie próbuj na mojej czy się nadruk nie ściera :oops: :D ;)

ripek
25-11-2005, 00:12
Na poczte z tym .. i to szybko :D

McKane
25-11-2005, 00:18
Jakies nieostre to zdjecie, masz bf i do tego kadr jakis taki malo dynamiczny :D Ale identyfikatory pierwsza klasa :)

Venio
25-11-2005, 00:30
jak ci zostanie pare tych woreczków po łańcuszkach to bardzo by mi sie przydały ;)

ripek
25-11-2005, 00:35
Diler :P Ja kupilem kiedys 100 takich woreczków-dilerków za 2 zl ;)

Grodar
25-11-2005, 00:41
Ale fart. Mój na widoku.

Zielony
25-11-2005, 00:43
będziecie do tego dokupywać holdery?

yasin
25-11-2005, 01:55
no i sie doczekalismy :)

Diodak
25-11-2005, 02:43
jak ci zostanie pare tych woreczków po łańcuszkach to bardzo by mi sie przydały ;)
Woreczki nie są po łańcuszkach tylko kupiłem specjalnie na łańcuszki ;) Swoją drogą łańcuszki przyszły w postaci kulki :mrgreen: i dobrą godzinę zeszło z ich rozplątaniem :x .

Karty owijam w papier, żeby się nie porysowały od woreczka z łańcuszkiem i wszystko do koperty z bąbelkami.

BTW pakuję to już czwartą godzinę i nie jestem nawet w połowie :shock: .

KORD/EPKK
25-11-2005, 05:08
Ale fart. Mój na widoku.
Qrde moj tez... W srodkowej kupce... :)

mxdanish
25-11-2005, 08:28
Karty wygladają mniej więcej tak:


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img484.imageshack.us/img484/4144/identyfikatorycanonboard7ow.jpg)

... a jak prezentują się na szyi :mrgreen:.
No nieźle to wygląda!!
Co niektórzy od razu mogli swoje zobaczyć :mrgreen:


jak ci zostanie pare tych woreczków po łańcuszkach to bardzo by mi sie przydały
Venio byś się wstydził
Tak przy wszystkich? :lol:

arkadyt
25-11-2005, 09:01
Bardzo ładnie, aż czekam na drugą turę zapisów. Ile już osób zapisało się?
Gratuluję pomysłu i wykonania.

Jac
25-11-2005, 09:08
jak ci zostanie pare tych woreczków po łańcuszkach to bardzo by mi sie przydały ;)
na dilerce zarabia krocie, a na dealpacki zaluje... nieladnie nieladnie ;-)

mxdanish
25-11-2005, 09:10
na dilerce zarabia krocie
Może zbiera na nowe body :lol::lol:

kane
25-11-2005, 09:29
No to juz nie moge sie doczekac ID :)

MarekC
25-11-2005, 09:32
Karty owijam w papier, żeby się nie porysowały od woreczka z łańcuszkiem i wszystko do koperty z bąbelkami.

BTW pakuję to już czwartą godzinę i nie jestem nawet w połowie :shock: .


Znam ten ból .. :-)
Zdążysz dziś wysłać ??? Może dojdzie na wtorek :-)

yasin
25-11-2005, 13:49
Jak nie zdazy to nic sie nie stanie, przeciez nie jestesmy dziecmi, a Diodak ma inne sprawy na glowie, oprocz pakowania naszych IDkow. Dojdzie pewnie w przyszlym tygodniu wiec juz blizej niz dalej, cierpliwosci.

Venio
25-11-2005, 17:40
Może zbiera na nowe body :lol::lol:
cholera a myślałem ze nie domyslicie sie :twisted: ;)

Venio
25-11-2005, 17:42
Woreczki nie są po łańcuszkach tylko kupiłem specjalnie na łańcuszki ;) Swoją drogą łańcuszki przyszły w postaci kulki :mrgreen: i dobrą godzinę zeszło z ich rozplątaniem :x .

Karty owijam w papier, żeby się nie porysowały od woreczka z łańcuszkiem i wszystko do koperty z bąbelkami.

BTW pakuję to już czwartą godzinę i nie jestem nawet w połowie :shock: .

Zwolnij troche. Mam nadzieje ze nikt juz nie bedzie marudził ze coś komuś ne pasuje.... Bo ja go i tak podziwiam ze dokonczył sprawe. A kto sie odezwie dostanie po zębach odemnie :D

Jac
25-11-2005, 17:43
Może zbiera na nowe body :lol::lol:
pokaz mi tutaj kogos (poza Tomkiem :-) ) kto nie zbiera na nowe body :mrgreen:

Pszczola
25-11-2005, 17:56
byle bym miał ten ID na święta :D

Jasne, jasne... jak nie masz identyfikatora to Święty Mikołaj nie przyjdzie...

Pszczola
25-11-2005, 17:59
pokaz mi tutaj kogos (poza Tomkiem :-) ) kto nie zbiera na nowe body :mrgreen:

Ja nie zbieram. Z mojej dotychczasowej Najwspanialszej z Zon jestem bardzo zadowolony. :mrgreen:

mxdanish
25-11-2005, 18:01
pokaz mi tutaj kogos (poza Tomkiem :-) ) kto nie zbiera na nowe body :mrgreen:
No ja np. zbieram na szkiełko ;)

Robson01
25-11-2005, 20:02
No ja np. zbieram na szkiełko ;)
Nie jesteś osamotniony w tym "zbieractwie":-D

mxdanish
25-11-2005, 20:27
Nie jesteś osamotniony w tym "zbieractwie":-D
Wiem :D Są nas setki :mrgreen:

Robson01
25-11-2005, 20:30
Cyganka prawdę ci powie - 17-40? :mrgreen:
A może 100-400;)

mxdanish
25-11-2005, 20:36
Cyganka prawdę ci powie - 17-40? :mrgreen:
No wiesz co.... A na żywo do cyganki za cholerę nie jesteś podobny ;)
A czytałeś z fusów?

mxdanish
25-11-2005, 20:44
Nieee, z tęczy produkowanych przez Twojego KITa :mrgreen:
Zabolało :evil:
Już wiesz dlaczego zbieram na 17-40?

mxdanish
25-11-2005, 20:56
Bo się ukrywam pod szeleszczącym dresem z paskami :mrgreen:
Nie da się ukryć :mrgreen: :mrgreen:

No przecież sam mi mówiłeś, po tym co zobaczyłeś po nocnych zdjęciach KITem, że następny w kolejce to 17-40
wiem wiem ;)

kami74
25-11-2005, 22:56
pokaz mi tutaj kogos (poza Tomkiem :-) ) kto nie zbiera na nowe body :mrgreen:
Ja nie zbieram na nowe body. Ja zbieram na pierwsze body:twisted:

Jac
25-11-2005, 23:07
Ja nie zbieram na nowe body. Ja zbieram na pierwsze body:twisted:
czyli co stare sobie kupisz? to i tak bedzie dla ciebie nowe :twisted:

hekselman
25-11-2005, 23:22
A kiedy będą zapisy na tę druga turę smyczy?Bo do pierwszej się nie mogłem dołaczyć...
Ps.Ciekawe co pokaże np. skaner w markecie jak sie podstawi taka kartę?Ja miałem niezła zabawę podtykajac kartę stałego klienta (itp)z polskiego Carefour'a albo Auchan kasjerce w zagranicznym markecie tejże marki...

Jac
25-11-2005, 23:25
A kiedy będą zapisy na tę druga turę smyczy?Bo do pierwszej się nie mogłem dołaczyć...

to chyba nie w tym watku :mrgreen: smycze i ID to dwie rozne akcje:twisted:

Zielony
26-11-2005, 00:04
no i jak? poszły te AjDiKi dzisiejszym rannym serwisem pocztowym ??

Diodak
26-11-2005, 00:26
Rano to ja odsypiałem pakowanie kopert do 5-tej rano :P. Ale poszły po południu. Jeśli się pani wyrobiła z podsteplowaniem tylu kopert na raz to pewnie już się posortowały i jadą w Polskę :D.

KORD/EPKK
26-11-2005, 00:41
A ze tak zapytam czy procz mojego i Kuchatka wysylales jakies za ocean?

Diodak
26-11-2005, 03:10
Za ocean poszły tylko te dwa wasze i jeden powędrował do Niemiec ;)

KORD/EPKK
26-11-2005, 04:57
To i tak niezle... Moze w II turze bedzie wiecej :)

max44
28-11-2005, 14:43
Pierwszy!
Uroczyście informuję, że własnie rozpakowałem kopertę z identyfikatorem...
Dokładnie taki, jaki miał byc!
Jutro idę wypróbowac jego przydatnosc - wejscie na koncert bez wcześniejszych ustaleń z organizatorami... :D

kami74
28-11-2005, 14:47
No nie... jestem zdumiony szybkoscia naszej Polskiej Poczty

pazurek
28-11-2005, 14:48
Hehe, to sie zaraz zacznie, najpierw sie zglaszali chetni, potem ci ktorzy "wlasnie wplacili", teraz ci ktorzy "wlasnie dostali". ;)

NIECH SIEM WPISOJOM MIASTA KTOORE OTSZYMALY ID!!!!!!1 ;)

DoMiNiQuE
28-11-2005, 15:07
Jutro idę wypróbowac jego przydatnosc - wejscie na koncert bez wcześniejszych ustaleń z organizatorami... :D

zebys sie nie dziwil ...pod tym wzgledem te ID sa w 100% nieprzydatne
btw: do czegos wogole sie moga przydac? ;)

pn_
28-11-2005, 15:17
']zebys sie nie dziwil ...pod tym wzgledem te ID sa w 100% nieprzydatne
btw: do czegos wogole sie moga przydac? ;)

Oczywiscie. Do identyfikacji z grupa, z forum, mowi, ze nie jestesmy jakas przypadkowa zbieranina, jak na jakichs tam czatach, tylko ludzmi, ktorzy lubia ze soba dyskutowac, spierac sie, wymieniac doswiadczeniami, fotografowac.

Tylko tyle, i az tyle.

Zielony
28-11-2005, 15:21
MAM! MAM! MAM!

<winko> dla Diodaka :D

kami74
28-11-2005, 15:35
OT What's going on z tymi okularami na avatarach

pn_
28-11-2005, 15:38
OT What's going on z tymi okularami na avatarach

Dziura ozonowa sie powieksza...

tpop
28-11-2005, 15:38
OT What's going on z tymi okularami na avatarach
http://www.canon-board.info/showthread.php?p=105458#post105458

McKane
28-11-2005, 15:46
Hehe, to sie zaraz zacznie, najpierw sie zglaszali chetni, potem ci ktorzy "wlasnie wplacili", teraz ci ktorzy "wlasnie dostali". ;)

NIECH SIEM WPISOJOM MIASTA KTOORE OTSZYMALY ID!!!!!!1 ;)

Ja to juz widze co bedzie "tfu tfu odpukac" jak do kogos nie dojdzie z winy Poczty Polskiej ... znowu sie biednemu Diodakowi oberwie ze pewnie zle zaadresowal albo zle nakleil znaczek

Zielony
28-11-2005, 15:51
Ja to juz widze co bedzie "tfu tfu odpukac" jak do kogos nie dojdzie z winy Poczty Polskiej ... znowu sie biednemu Diodakowi oberwie ze pewnie zle zaadresowal albo zle nakleil znaczek

poczta polska jest ok, nie wiem co do niej macie?? :shock:
ja nie miałem jak dotąd ekscesów...
jeśli chodzi o przesyłki, obsługa przy okienkach pozostawia wiele do życzenia...
szczególnie w W-wie...

pn_
28-11-2005, 15:53
Ja to juz widze co bedzie "tfu tfu odpukac" jak do kogos nie dojdzie z winy Poczty Polskiej ... znowu sie biednemu Diodakowi oberwie ze pewnie zle zaadresowal albo zle nakleil znaczek

Ciekawe, czy szybciej do Rzeszy dojdzie, czy za ocean? :-)

max44
28-11-2005, 16:03
']zebys sie nie dziwil ...pod tym wzgledem te ID sa w 100% nieprzydatne
btw: do czegos wogole sie moga przydac? ;)
Zdaję sobie z tego sprawę! Ta plakietka to raczej gadżet! Dlatego na końcu swojej wypowiedzi dałem: :D
Jutro pójdę na zupełnym luziku, ponieważ to koncert Piaska, którego baaardzo nie lubię... Dawno temu, kiedy byłem na koncercie Mafii z Piaskiem w roli głownej, był czadzior - bardzo mocny rock. Teraz Piasek się zeszmacił...
Ale wracając do tematu - jeśli uda się wejsc, dam Wam znac.

Zielony
28-11-2005, 16:16
Ale wracając do tematu - jeśli uda się wejsc, dam Wam znac.

ale zachowuj się jak profi :D, założ coś białego na obiektyw :D

Venio
28-11-2005, 16:50
tez otrzymałem ID :) ale musze troche pomarudzic :p bo:
1. jest troche porysowany. Ale ja tam nie jestem typem ktoremu to bedzie przeszkadzac :) i diodaka za jaja nie powiesze za to ;)
2. jestem oburzony brakiem okularów bonka na ID :D

kane
28-11-2005, 16:57
ale zachowuj się jak profi :D, założ coś białego na obiektyw :D


tylko nie rekawiczke :)

Zielony
28-11-2005, 19:13
Dzięki Bogu zamówiłem DWIE sztuki!
Mój przyjaciel by mi tego nie wybaczył.

Jutro też wybieram(y) się na koncert, ciekawe czy wejdziemy obaj :rolleyes:

I masz racje Diodak z tym co mówiłeś: na szyi to wygląda zajebioza ! :D

Looknijcie :arrow: TUTAJ (http://www.xthost.info/chester/Zielony/papiesrazzi.jpg)

PS. kiedyś pracował dla BOR-u :mrgreen:

Venio
28-11-2005, 19:39
haha :D

Auwo
28-11-2005, 20:34
kiedyś pracował dla BOR-u - od razu widać, że swój ... pies :D

KuchateK
28-11-2005, 20:53
Looknijcie :arrow: TUTAJ (http://www.xthost.info/chester/Zielony/papiesrazzi.jpg)
ROTFL :mrgreen:


Ciekawe, czy szybciej do Rzeszy dojdzie, czy za ocean? :-)
Zobaczymy...

Robson01
28-11-2005, 21:46
Do mnie też dotarły dwie sztuki, błyszczące i pachnące (nie porysowane). Brawo dla kolegi D. i Poczty Polskiej. Co do jakości to jestem mile zaskoczony:D

Maciej
28-11-2005, 21:49
Ja również dostałem -PIĘKNE !!

Idąc za ciosem zapytam nieśmiało ... a co legitkami prasowymi ??

Venio
28-11-2005, 22:33
Ja również dostałem -PIĘKNE !!

Idąc za ciosem zapytam nieśmiało ... a co legitkami prasowymi ??
do konca jeszcze musi dojsc sprawa smyczy :P

Nicram
28-11-2005, 22:37
Dzięki wielkie doszedł id - czekam tylko na smycz

Khazad
28-11-2005, 22:49
A co tam też sobie post nabiję :D

Identyfikator doszedł:)

Diodak
29-11-2005, 01:57
Ciesze się, że identyfikatory podochodziły :D.


tez otrzymałem ID :) ale musze troche pomarudzic :p bo:
1. jest troche porysowany. Ale ja tam nie jestem typem ktoremu to bedzie przeszkadzac :)
Niestety wszystkie były lekko porysowane ale takie przyszły z drukarni :P. Ważne, że widać to tylko z bliska ;).



Looknijcie :arrow: TUTAJ (http://www.xthost.info/chester/Zielony/papiesrazzi.jpg)

buahahhahahaha :mrgreen: :mrgreen:

Auwo
29-11-2005, 11:19
Nawet podobny aparat do mojego ;)

Algier
29-11-2005, 11:46
a ja jeszcze nie dostałem :( , mam nadzieję, że dziś przyjdzie.

Madroz
29-11-2005, 12:39
Ja też sobie poczekam... W drukarni zkiepścili moje nazwisko.:cry:

Zielony
29-11-2005, 12:55
W drukarni zkiepścili moje nazwisko.:cry:

jak chcesz dam Ci numer do mojego PSA, możesz z nim pogadać, to zrobi z nimi porządek...

BTW, przykro mi...

Madroz
29-11-2005, 13:10
jak chcesz dam Ci numer do mojego PSA, możesz z nim pogadać, to zrobi z nimi porządek...

BTW, przykro mi...
To całkiem dobry pomysł, widziałem jest groźny - ja bym się bał:grin:

McKane
29-11-2005, 13:20
Do mnie tez doszlo :) I wszystko jest w najlepszym porzadku :) Dzieki wielkie Diodak ... moze teraz zajmiesz sie tematem legitymacji ? Hehe joke oczywiscie ;)

Zielony
29-11-2005, 13:21
widziałem jest groźny - ja bym się bał:grin:

mam jeszcze wersję z uśmiechem? mogę Ci podesłać na maila

dentharg
29-11-2005, 14:06
Wszyscy mają identifykatory, mam i ja!

gr86
29-11-2005, 15:06
Wszyscy mają identifykatory, mam i ja!
ja tez już mam a nawet 2 :)

Polaco
29-11-2005, 15:39
Kurcze, wszyscy maja a do mnie jeszcze nie dotarly :( Mam nadzieje ze jutro beda...

Algier
29-11-2005, 16:08
Kurcze, wszyscy maja a do mnie jeszcze nie dotarly :( Mam nadzieje ze jutro beda...

coś poczta Poznania nie lubi , ja też jeszcze nie mam

pn_
29-11-2005, 16:17
Kurcze, wszyscy maja a do mnie jeszcze nie dotarly :( Mam nadzieje ze jutro beda...

Jak to wszyscy?!? Ty nie masz, ja nie mam, wiec nie wszyscy.

Jac
29-11-2005, 16:23
Jak to wszyscy?!? Ty nie masz, ja nie mam, wiec nie wszyscy.
Panowie bez paniki prosze 8) ja mam :mrgreen:

yasin
29-11-2005, 16:41
Dzisiaj doszlo. Zapakowane starannie, widac, ze Diodak sie postaral, wielkie dzieki stary, bo kosztowalo Cie to sporo pracy.

maro25
29-11-2005, 18:19
do mnie też przyszedł Mikołaj :D

DoMiNiQuE
29-11-2005, 18:23
do mnie tez listonosz zapukal :)
dzieki Diodak!

Venio
29-11-2005, 18:31
do mnie też przyszedł Mikołaj :D
hehe do mnie dopiero przyjdzie. Teraz trafi bo mam ID :D hehe ;)

canis_lupus
29-11-2005, 18:33
Diodak: Własnie dostałem przesyłke i powiem Ci, że odwaliłeś kawał dobrej roboty. Gratuluje.

Tomasz Golinski
29-11-2005, 18:52
Doszło i jest fajne. Dzięki

sp7uto
29-11-2005, 19:47
I do mnie dotarł ID. Oficjalnie dziękuję Diodakowi, bo się narobił poczciwiec.

JasiuPstryk
29-11-2005, 20:01
Dzięki wielkie Diodak...mimo wszystko:)

pazurek
29-11-2005, 20:16
ciekawe czy mmsza dostanie :roll:

Madroz
29-11-2005, 20:27
mam jeszcze wersję z uśmiechem? mogę Ci podesłać na maila
Poprosze, moze umili mi czekanie na ID;-)

slonkaap
29-11-2005, 20:52
Wlasnie dzisiaj otrzymalem,jest bardzo ladny,wielkie dzieki.Pozdrawiam Slonka

kane
29-11-2005, 21:03
Ładny ten ID ;-)))

pn_
29-11-2005, 21:08
Jest, jest juz w Wiesbaden. Fajny.

Ale mam prosbe o pomoc -> jak sie rozpina ten lancuszek?!? Hilfe!!! :-)

Tomasz Golinski
29-11-2005, 21:19
rozginasz ten cwancysz i sie otwiera ;)

widze ze wiesbaden jest w tej samej odleglosci co bialystok :lol:

Jac
29-11-2005, 21:23
rozginasz ten cwancysz i sie otwiera ;)
albo ciagniesz do srodka za ten wieheisster i kula wyskakuje :-)

p13ka
29-11-2005, 21:37
Również mam! Dzięki Diodak! :grin:

KuchateK
29-11-2005, 21:46
Nawet podobny aparat do mojego ;)
Sam wybieralem :D :mrgreen:


Jest, jest juz w Wiesbaden.
Czyli jednak germania blizej :)

Moris
29-11-2005, 22:21
Mam i ja.
Dzięx Diodak ;)

Jac
29-11-2005, 22:26
ciekawe gdzie sa teraz ci wszyscy krzykacze :-)... zniecierpliwieni

fredi
29-11-2005, 22:33
Wielkie dzieki dla Diodaka, szlo ciezko mometami, ale i tak duzo pracy wlozone w temat. Uwaga do drukarni: ostrozniej z ta zolta farba bo wam szary wychodzi zoltawy wlasnie, a czerwienie uciekaja w pomarancz :D

ar3k
29-11-2005, 22:38
Mam dostałem jest super

pazurek
29-11-2005, 22:48
noo mam i ja :) dzieki Diodak :)

BTW, tez dostaliscie znaczki z ZOO w Opolu? Fajne :)

Kuzio
30-11-2005, 00:02
Dziekuje, otrzymalem.

yasin
30-11-2005, 00:03
No ja tez mialem znaczek z jakims zwierzakiem smiesznym, nie dosc ze porzadnie zapakowane to jeszcze z poczuciem humoru :d

C41photocrew
30-11-2005, 00:48
Mam dzieki diodak:D beczny znaczek:D

P.S> o co chodzi z tymi goglami:D??

Gregor
30-11-2005, 01:00
Thx dla Diodaka.Doszło:)

Diodak
30-11-2005, 01:51
Miło chociaż na koniec usłyszeć, że identyfikatory się podobają i że inicjatywa była dobra :D. A co do znaczków... do wszystkich (oprócz 3 osób) poszła Małpiatka :mrgreen:.



Uwaga do drukarni: ostrozniej z ta zolta farba bo wam szary wychodzi zoltawy wlasnie, a czerwienie uciekaja w pomarancz
Co poradzić... miało być szare wyszło lekko żółtawe... czerwony też miał być bardziej canonowy, ale nie jest źle ;).

Od razu rozpoczynamy drugą turę zbierania chętnych na identyfikatory. Tym razem dane do ID prosze przysyłać tylko jako PW. Przykładowa wiadomość powinna wyglądać tak:

----------------------------------------
ID
Nick
Imię i Nazwisko
ul. Nazwa ulicy i numer domu/mieszkania
00-000 Miasto

liczba identyfiaktorów (1, 2 lub 3) i liczba łańcuszków
----------------------------------------

Ceny za jeden/dwa/trzy ID z kosztami przesyłki są w archiwum ;).

Temat ID mogę kontynuować pod warunkiem, że nie będzie do mnie pretensji, że drukarnia nie dotrzymuje terminów, czy że nie pojawiam się na forum codziennie z informacjami :P. Kto się zgadza na takie warunki i jest chętny na drugą serię niech pisze PW z danymi.

dfilip
30-11-2005, 01:57
Do mnie tez dotarlo dzieki

sp7uto
30-11-2005, 04:16
Rodacy !

Patrzcie jak zachował się Diodak !!! Po takiej dawce krytyki nie obraża się jak nieprzymierzając "panienka". :lol: Oferuje działalność w drugiej turze "emisji" ID.
Bierzcie z niego przykład współplemieńcy, bo taka postawa nie jest TU niestety normą... BRAWO !!!

pazdrawlajem Wsjech

PS. Tylko proszę mnie TERAZ nie krytykować, bo zdolnych jest kilku :oops:

Polaco
30-11-2005, 08:01
No i doszlo !! ale sie ciesze :D w jednym troszke sie starl kod kreskowy, wiec trzeba uwazac na nie. Dzieki Diodak za wszystko !! :D

MarekC
30-11-2005, 09:08
A do mnie jeszcze nie doszło :-(

LFB
30-11-2005, 09:51
ja tyż czekam :(

slonek
30-11-2005, 09:51
Dzieki Diodak. Dostalem. Jest zupelnie OK.

Calliactis
30-11-2005, 09:57
Dostałem, mam, wszystko OK - kolorki, wykonanie - pierwsza liga! ;-)... D Z I Ę K U J Ę !!!!!

Harnash
30-11-2005, 10:26
Też się odmelduję.
Dotarły całe i zdrowe :)

GoTo
30-11-2005, 11:42
Dotarły, dzięki.
I jestem pod wrażeniem: moje nazwisko napisane prawidłowo, to się naprawdę rzadko zdarza :cool:

Nemeo
30-11-2005, 11:51
Też dostałem. Dzięki.

pazurek
30-11-2005, 12:16
Ha! Wlasnie uzylem czytnika kodow kreskowych na swoim identyfikatorze, odczytal "001830" czyli moj nr uzytkownika na forum. Fajne :)

Zielony
30-11-2005, 13:45
A do mnie jeszcze nie doszło :-(

do niegrzecznych dojdzie na końcu ;)

Zielony
30-11-2005, 13:45
Wlasnie uzylem czytnika kodow kreskowych na swoim identyfikatorze, odczytal "001830" czyli moj nr uzytkownika na forum. Fajne :)

jade zaraz do miniMAL'a i poproszę żeby mi to nabili na rachunek...:D

MarekC
30-11-2005, 13:51
do niegrzecznych dojdzie na końcu ;)

Gdzie zgubiłeś swe okulary ;-) ??

Zielony
30-11-2005, 13:57
Gdzie zgubiłeś swe okulary ;-) ??

schowały się do bagażnika czy tam jak kto woli - do bunkra... :lol:

MarekC
30-11-2005, 13:59
schowały się do bagażnika czy tam jak kto woli - do bunkra... :lol:

tego z avatara ?? :lol: :lol:

Zielony
30-11-2005, 14:06
tego z avatara ?? :lol: :lol:

BINGO! ale muszę znowu wyciągnąć bo śniegiem zawiało i strasznie nic nie widać...
moje oczy muszą non stop na 1/8000 jechać :lol:

Follman
30-11-2005, 16:13
Narszcie do mnie dostarł cały i zdrów gratuluje Diodakowi ze wytrwał pod naporem niezbyt miłych komentarzy a co do mojego ID wszystko OK i wykonanie tak jak się spodziewałem super :D

Algier
30-11-2005, 17:41
a ja cały czas czekam :(

Marcoone
30-11-2005, 20:09
Do Jeleniej Góry też dotarł. Dzięki Diodak :mrgreen:

Ted
30-11-2005, 20:27
Podhale rowniez dostalo :) Dzieki Diodak!!!

mxdanish
30-11-2005, 20:32
do niegrzecznych dojdzie na końcu ;)
Ale ja byłem grzeczny i jeszcze nie dostałem :(

Venio
30-11-2005, 21:13
Ale ja byłem grzeczny i jeszcze nie dostałem :(
jak sie plywa non stop na jakis kajakach to trzeba sie z tym liczyc ze listonosz nie bedzie doplywal do ciebie by dostarczyc ci ID :lol:

Kaper
30-11-2005, 21:49
Do Gdyni również dotarły ID w poniedziałek :) Dzięki DIODAK

kami74
30-11-2005, 22:12
Kurcze a do mnie jeszcze nie :(

Elandril
30-11-2005, 22:22
Dotarlo. Wielkie dzieki!

ags
30-11-2005, 22:36
Ja też nie, nie martw się. Pewnie się poczta bawi kopertami albo ukradli ;>

Silent Planet
30-11-2005, 22:45
Do mnie też doszło.
Identyfikatory zrobione bardzo ładnie, nie można mieć zastrzeżeń.

Jedno tylko pytanie mam - zamawiałem dodatkowy łańcuszek... nie znalazłem.

Venio
30-11-2005, 22:58
Jedno tylko pytanie mam - zamawiałem dodatkowy łańcuszek... nie znalazłem.
no to sie zacznie sieka teraz :D sajgon jak 150 ;);) hrhrhr
Diodak chowaj sie i nie wychodz :D:D:D

mxw
01-12-2005, 00:51
także dziś dostałem - super! no profesjonalny wygląd! extra - brawo diodak! 8-)

Silent się nie czepiaj, tej :twisted:

tak apropos, co oznacza UAC, bo już zapomniałem? ;-)

edit: aaa, już wiem: Użytkownicy Aparatów Canon 8-)

canis_lupus
01-12-2005, 00:56
Co poradzić... miało być szare wyszło lekko żółtawe... czerwony też miał być bardziej canonowy, ale nie jest źle .
A słałeś w CMYKu czy w RGB? Bo jak wiadomo w eRGieBie kolor sie j*****.

KuchateK
01-12-2005, 02:23
Niu Jork dolacza do szczesliwych posiadaczy :mrgreen: :D 8)

Teraz trzeba sie przeniesc do watku o smyczach :twisted:

PALOMBO
01-12-2005, 04:14
Do Krakowa Też Dotarło - Dzięki !!!!!!!!!!!!!

Diodak
01-12-2005, 05:43
Ha! Wlasnie uzylem czytnika kodow kreskowych na swoim identyfikatorze, odczytal "001830" czyli moj nr uzytkownika na forum. Fajne :)
hehe no proszę, ktoś nawet miał jak sprawdzić co jest pod kodem kreskowym ;)


A słałeś w CMYKu czy w RGB? Bo jak wiadomo w eRGieBie kolor sie j*****.
Projekt poszedł w CMYKu i kolory były OK.


Do mnie też doszło.
Identyfikatory zrobione bardzo ładnie, nie można mieć zastrzeżeń.

Jedno tylko pytanie mam - zamawiałem dodatkowy łańcuszek... nie znalazłem.
liczba łańcuszków i ID była zamawiana i pakowana na podstawie wpłat. Czyli nie patrzyłem ile ktoś zamówił ID i ile łańcuszków tylko, patrzyłem na kwotę jaką wpłacono i na tej podstawie zamawiałem ID, a potem pakowałem odpowiednią liczbę łańcuszków... widocznie pomyliłeś się przy wpłacie ;).

MarekC
01-12-2005, 09:36
Mam i ja :-)

dzięki Diodak, mam nadzieję że w drugiej turze będziesz częściej informował o postępach w tworzeniu ID ;-)
I jeśli faktycznie jakas drukarnia będzie sobie pogrywała, to wal z infem na CB - napewno ktoś Ci pomoże :-)

gonzo44
01-12-2005, 09:42
I ja równiez wlasnie rozpakowalem; wszystko jest OK!

kami74
01-12-2005, 16:16
Poznań, Szczecin, ba! nawet Nowy Jork, a umnie d...a :cry:

Robson01
01-12-2005, 16:53
Poznań, Szczecin, ba! nawet Nowy Jork, a umnie d...a :cry:
Może podpadłeś u Pana D.:mrgreen:

Algier
01-12-2005, 17:05
Poznań, Szczecin, ba! nawet Nowy Jork, a umnie d...a :cry:

ja z Poznania i też d...a!

Grzdyll
01-12-2005, 17:13
Trochę spóźniony ale mój ID też dotarł bezpiecznie, fajny jest.

W sprawie legitek praswych - może Diodak mimo wszystko jednak byś się zdobył na poprowadzenie tematu? Wydaje mi się że jest nas tu większosć którzy podobnie do mnie nabrali do Ciebie zaufania i chętnie Tobie powierzyliby taką sprawę (niekoniecznie społecznie - może kilka złotych dolicz dla siebie do każdej sztuki?). Natomiast Ci, którzy nie byli zadowoleni ze sposobu załatwienia ID niech po prostu nie zamawiają i się nie odzywają...

Jurek Plieth
01-12-2005, 17:22
ja z Poznania i też d...a!
Takoż i w Gdańsku :cry:

ags
01-12-2005, 17:58
Ja natomiast mam.

arkadyt
01-12-2005, 20:37
W sprawie legitek praswych - może Diodak mimo wszystko jednak byś się zdobył na poprowadzenie tematu? Wydaje mi się że jest nas tu większosć którzy podobnie do mnie nabrali do Ciebie zaufania i chętnie Tobie powierzyliby taką sprawę (niekoniecznie społecznie - może kilka złotych dolicz dla siebie do każdej sztuki?). Natomiast Ci, którzy nie byli zadowoleni ze sposobu załatwienia ID niech po prostu nie zamawiają i się nie odzywają...
Przyłączam się!!!

mganko
01-12-2005, 21:11
do mnie ID dotarl, lecz troche porysowany

Zielony
01-12-2005, 22:16
do mnie ID dotarl, lecz troche porysowany

co masz narysowane? :mrgreen:

Venio
01-12-2005, 22:20
do mnie ID dotarl, lecz troche porysowany
to samo mam... ale przeciez nie widac tego normalnie tylko jak sie przypatrzysz... a poza tym uwazam ze z dwa tygodnie noszenia tego ID i wkoncu by tak wyglądało ;)

Zielony
01-12-2005, 22:24
to samo mam...


a Ty VENIO co masz narysowane? domek czy coś innego? :mrgreen:
w sumie tak patrze na to ID i se myślę że mój pies mógł być na drugiej stronie...
taki LIMITED EDISZYN :mrgreen:

Robson01
01-12-2005, 22:32
Jak Limited to lepsze byłyby avatarki :-)

Silent Planet
02-12-2005, 00:21
Drogi Diodaku!
Zgodnie z informacjami zawartymi w tym wątku: http://canon-board.info/showthread.php?t=5390 wpłaciłem Ci kwotę 24.80 PLN - specjalnie sprawdziłem.

Tu nie chodzi o złotówkę ani o głupi łańcuszek, ale o zasadę:
nie wmawiaj mi czegoś, jak jestem pewien czegoś innego.
Bo to czy ten łańcuszek dostałem czy nie to mi wisi koło drąga, tak tylko pozwalam sobie zauważyć, że zapłaciłem za coś i tego nie dostałem.
Gdy piszę o swoim spostrzeżeniu publicznie to wmawiasz mi pomyłkę jakbym był 8-mio latkiem i nie wiedział co czynię - wystopuj proszę.

Pozdrawiam...

PS. Bo znowu zaraz wyjdzie, że ze mnie jakiś strasznie czepliwy i problemowy gość... :mrgreen:

Venio
02-12-2005, 00:50
Drogi Diodaku!
Zgodnie z informacjami zawartymi w tym wątku: http://canon-board.info/showthread.php?t=5390 wpłaciłem Ci kwotę 24.80 PLN - specjalnie sprawdziłem.

Tu nie chodzi o złotówkę ani o głupi łańcuszek, ale o zasadę:
nie wmawiaj mi czegoś, jak jestem pewien czegoś innego.
Bo to czy ten łańcuszek dostałem czy nie to mi wisi koło drąga, tak tylko pozwalam sobie zauważyć, że zapłaciłem za coś i tego nie dostałem.
Gdy piszę o swoim spostrzeżeniu publicznie to wmawiasz mi pomyłkę jakbym był 8-mio latkiem i nie wiedział co czynię - wystopuj proszę.

Pozdrawiam...

PS. Bo znowu zaraz wyjdzie, że ze mnie jakiś strasznie czepliwy i problemowy gość... :mrgreen:
mówiłem ze Sajgon bedzie :D

Diodak
02-12-2005, 01:53
Drogi Diodaku!
Zgodnie z informacjami zawartymi w tym wątku: http://canon-board.info/showthread.php?t=5390 wpłaciłem Ci kwotę 24.80 PLN - specjalnie sprawdziłem.

Tu nie chodzi o złotówkę ani o głupi łańcuszek, ale o zasadę:
nie wmawiaj mi czegoś, jak jestem pewien czegoś innego.
Drogi Silent Planet! ;) Nikomu nic nie wmawiam - napisałem tylko jaką zasadą kierowałem się przy pakowaniu - piszac o tym nawet nie pamiętałem ile wpłaciłeś.

Teraz sprawdziłem... wpłaciłeś za 2 ID + 1 łańcuch + 1 dodatkowy i tak też pakowałem. Dostałeś tylko jeden łańcuch? W jakim woreczku w małym czy dużym?

KuchateK
02-12-2005, 03:14
A skad ma wiedziec ktory jest maly jak nie widzial drugiego? :D

pn_
02-12-2005, 08:54
Drogi Diodaku!
Zgodnie z informacjami zawartymi w tym wątku: http://canon-board.info/showthread.php?t=5390 wpłaciłem Ci kwotę 24.80 PLN - specjalnie sprawdziłem.

Tu nie chodzi o złotówkę ani o głupi łańcuszek, ale o zasadę:
nie wmawiaj mi czegoś, jak jestem pewien czegoś innego.
Bo to czy ten łańcuszek dostałem czy nie to mi wisi koło drąga, tak tylko pozwalam sobie zauważyć, że zapłaciłem za coś i tego nie dostałem.
Gdy piszę o swoim spostrzeżeniu publicznie to wmawiasz mi pomyłkę jakbym był 8-mio latkiem i nie wiedział co czynię - wystopuj proszę.

Pozdrawiam...

PS. Bo znowu zaraz wyjdzie, że ze mnie jakiś strasznie czepliwy i problemowy gość... :mrgreen:

Spokojnie, spokojnie Kolego, wszystko mozna wyjasnic na spokojnie i z szacunkiem.

Najlepiej na PW.

Algier
02-12-2005, 09:49
a ja cały czas czekam :(

mxdanish
02-12-2005, 09:55
Ja też czekam :(
Widzę te posty i szlag mnie trafia :evil:

kami74
02-12-2005, 10:37
Mam to samo :evil:

yasin
02-12-2005, 10:49
Poczekajcie jeszcze troche i sie doczekacie ;)

kocis
02-12-2005, 11:56
Wygląda, że identyfikatorów nie dostali ci, którzy źle o Diodaku pisali? Ale Tomasz skasował ten wątek, a Diodak wtedy był w niebycie, więc nie czytał tego.
Czyli ktoś podkablował!
Ale kto?
Teraz, poukrywanych za ciemnymi okularkami nie rozpoznasz nijak! :lol:

Venio
02-12-2005, 12:07
Wygląda, że identyfikatorów nie dostali ci, którzy źle o Diodaku pisali? Ale Tomasz skasował ten wątek, a Diodak wtedy był w niebycie, więc nie czytał tego.
Czyli ktoś podkablował!
Ale kto?
Teraz, poukrywanych za ciemnymi okularkami nie rozpoznasz nijak! :lol:
ooo wrociłeś... a miales juz tutaj nie zawitac wiecej :p

kocis
02-12-2005, 12:11
Co Ty?
Wyłączyłem się z forum na ten dzień.
Nic więcej.

Venio
02-12-2005, 12:22
Co Ty?
Wyłączyłem się z forum na ten dzień.
Nic więcej.
ja odczytąłem ten post jakbyś był nastepnym ktory sie obraza :D
Ale mimo wszystko witamy wsrod zywych ;)

Jurek Plieth
02-12-2005, 12:32
Wygląda, że identyfikatorów nie dostali ci, którzy źle o Diodaku pisali?
Opowiadasz :shock: W życiu złego słowa nie napisałem; prawdę mówiąc nigdy niczego nie napisałem. Ale teraz ręka mnie świerzbi ;)

Silent Planet
02-12-2005, 12:35
Drogi Silent Planet! ;) Nikomu nic nie wmawiam - napisałem tylko jaką zasadą kierowałem się przy pakowaniu - piszac o tym nawet nie pamiętałem ile wpłaciłeś.

Teraz sprawdziłem... wpłaciłeś za 2 ID + 1 łańcuch + 1 dodatkowy i tak też pakowałem. Dostałeś tylko jeden łańcuch? W jakim woreczku w małym czy dużym?

Czekaj, czekaj.
Bo chyba łapię.

W tamtym wątku napisałeś coś takiego:

Za identyfikatory o których dyskutujemy tutaj wpłacamy pieniążki w wysokości, za:

1 ID = 13.50 zł
2 ID = 23.50 zł
3 ID = 33.50 zł

Do każdego identyfikatora dołączony jest jeden łańcuszek. Jeśli ktoś chce otrzymać dodatkowy niech wpłaci, za:

1 ID = 14.80 zł
2 ID = 24.80 zł
3 ID = 34.80 zł

Dotąd się zgadza, prawda? :wink:
Bo chyba znalazłem punkt sporny.

Czytam, że "Do każdego identyfikatora dołączony jest jeden łańcuszek."
Czyli jeśli zamawiam dwa ID za kwotę 23.50 to dostanę dwa plastiki i dwa łańcuszki. Oraz: "Jeśli ktoś chce otrzymać dodatkowy niech wpłaci (...)", co zrozumiałem, że jeśli wpłacam 24.80 to dostanę dwa plastiki, dwa łańcuszki i dodatkowy łańcuszek = trzy łańcuszki.
Logiczne, prawda?

Dostałem dwa plastiki i dwa łańcuszki.

Ty napisałeś "wpłaciłeś za 2 ID + 1 łańcuch + 1 dodatkowy"...

Przepraszam, ale czy ja czegoś nie rozumiem...? :roll:

pn_
02-12-2005, 12:48
Przepraszam, ale czy ja czegoś nie rozumiem...? :roll:

Hmm, ja zrozumialem, odpowiednio wplacilem i dostalem. 2 + 2.

kocis
02-12-2005, 13:19
... prawdę mówiąc nigdy niczego nie napisałem.
Jurek, to skąd te 1903 posty się więły :?:

Tomasz Golinski
02-12-2005, 13:23
Ale Tomasz skasował ten wątek, a Diodak wtedy był w niebycie, więc nie czytał tego.
Co złego, to (wyjątkowo) nie ja. Wątku nie kasowałem, tylko zamknąłem. Jeśli jest skasowany, to ktoś inny to zrobił (chyba, że mam postępującą sklerozę).

Jurek Plieth
02-12-2005, 13:26
Jurek, to skąd te 1903 posty się więły :?:
O Diodaku nie napisałem!!!

yasin
02-12-2005, 16:54
Co złego, to (wyjątkowo) nie ja. Wątku nie kasowałem, tylko zamknąłem. Jeśli jest skasowany, to ktoś inny to zrobił (chyba, że mam postępującą sklerozę).

Byl ostro podczyszczony ten watek, ja tam pisalem broniac Diodaka, ale te posty tez poszly do kosza.

Tomasz Golinski
02-12-2005, 17:29
To zgoda, ale to i tak nie ja :p

Algier
02-12-2005, 18:17
a ja nadal czekam :(

Diodak
02-12-2005, 18:50
Dostałem dwa plastiki i dwa łańcuszki.

Ty napisałeś "wpłaciłeś za 2 ID + 1 łańcuch + 1 dodatkowy"...

Przepraszam, ale czy ja czegoś nie rozumiem...? :roll:
To jest tak, że do jednego ID jest dołączany jeden łańcuszek, kolejne ID (ale juz sama karta) zwiększa tą kwotę o 10zł, lub 20zł w przypadku 2 dodatkowych ID. Dodatkowe ID miały pełnić funkcję "kopii zapasowej" gdyby się któryś zniszczył - więc zniszczony wrzucamy do szuflady a na łańcuszek zakładamy zapasowy ID. To samo tyczyło się dodatkowych łańcuszków ponad ten standardowy tzn. jesli ktoś wiedział, że jest w stanie go szybko zerwać to kupował dodatkowy też jako "kopia zapasowa".


Czytam, że "Do każdego identyfikatora dołączony jest jeden łańcuszek."
Czyli jeśli zamawiam dwa ID za kwotę 23.50 to dostanę dwa plastiki i dwa łańcuszki.
Dokładniejsze informacje były w tamtych dwóch wątkach o ID, także sprawa powinna byc jasna. W pierwszym poście napisałem "do każdego identyfikatora dołączony jest jeden łańcuszek" tzn. do każdego zamówionego ID jest już łancuszek w zestawie, żeby ktoś nie myślał, ze zamawiając ID musi jeszcze zamówic dodatkowo łańcuszek. Zresztą cennik był tylko suplementem do całego wątku w którym wszystko było opisane ;). Mam nadzieję, że rozwiałem Twoje watpliwosci... i następnym razem grzeczniej proszę.

Diodak
02-12-2005, 19:04
hmmm ciekawe dlaczego do niektórych identyfikatory szły 2 dni, do innych 5, a do niektórych nadal nie dotarły. Mam nadzieję, że skończyły się już czasy kiedy na 3 wysłane listy dochodziły tylko 2 :roll: . Ja nic na to nie poradzę, tym bardziej, że wszystkie koperty poszły razem w tym samym czasie i nawet nie wrzucałem do skrzynki, tylko dałem do okienka, żeby odrazu wszystkie podbili. Ci co nie dostali niech czekają i dadzą znać jak już będą mieli.

Orzeszek
02-12-2005, 19:06
ID dotarło, bardzo mi się podoba i dziekuje Diodak

Venio
02-12-2005, 19:32
ja wlasnie tak dostałem... zapłaciłem za dwa ID + dodatkowy łancuszek i dostałem 2ID + 2 lancuszki :P wiec wszystko jest ok

Silent Planet
02-12-2005, 19:54
Mam nadzieję, że rozwiałem Twoje watpliwosci...
Nie.
Ale to nic, jestem blondynką.


następnym razem grzeczniej proszę.
Nie.

:mrgreen:

ripek
02-12-2005, 22:15
właśnie odpakowałem - kilka rysek jest - ale ogolne wrażenie bardzo dobre

Dobra robota :D

A wlasnie - ile szarosci jest w tej karcie ? ;) Moze daloby sie tego uzywac jako karty referencyjnej ;)

Silent Planet
03-12-2005, 00:23
To jest myśl!
Może zrobimy sobie forumowe szare karty? :wink:

wues
03-12-2005, 01:29
Do mnie też dotarło. Wielkie dzięki.

Diodak
03-12-2005, 15:51
A wlasnie - ile szarosci jest w tej karcie ? ;) Moze daloby sie tego uzywac jako karty referencyjnej ;)
:mrgreen: lol :mrgreen:

kami74
03-12-2005, 16:38
Still nothing :cry: :cry: :cry:

KORD/EPKK
04-12-2005, 05:43
Chicago sie melduje. Dotarla. Czyli w USA mamy komplet. Dzieki wielkie.
Pozdrawiam

Algier
04-12-2005, 11:18
Chicago sie melduje. Dotarla. Czyli w USA mamy komplet. Dzieki wielkie.
Pozdrawiam

W Poznaniu chyba tylko jeszcze ja zostałem bez ID. :(

kami74
04-12-2005, 11:59
A kto z Wa-wy oprócz mnie nie dostał jeszcze

LFB
05-12-2005, 10:29
Dotarło :D w następnej edycji biorę dwa :D

Algier
05-12-2005, 12:43
Dotarło :D w następnej edycji biorę dwa :D

ja zamówiłem dwa ale do dnia dzisiejszego nie dotarły :(

kwiatas
05-12-2005, 15:27
czy bedzie jeszcze druga edycja ?? dla tych co zaspali :)

nastier
05-12-2005, 16:32
czy bedzie jeszcze druga edycja ?? dla tych co zaspali :)

czytac troche poprzednie strony... :roll:




Od razu rozpoczynamy drugą turę zbierania chętnych na identyfikatory. Tym razem dane do ID prosze przysyłać tylko jako PW. Przykładowa wiadomość powinna wyglądać tak:

----------------------------------------
ID
Nick
Imię i Nazwisko
ul. Nazwa ulicy i numer domu/mieszkania
00-000 Miasto

liczba identyfiaktorów (1, 2 lub 3) i liczba łańcuszków
----------------------------------------

Ceny za jeden/dwa/trzy ID z kosztami przesyłki są w archiwum ;).

Temat ID mogę kontynuować pod warunkiem, że nie będzie do mnie pretensji, że drukarnia nie dotrzymuje terminów, czy że nie pojawiam się na forum codziennie z informacjami :P. Kto się zgadza na takie warunki i jest chętny na drugą serię niech pisze PW z danymi.

Pawouek
05-12-2005, 22:24
Kurde USA juz ma ID a na slask jakos trafic nie moga
grrrr

yasin
05-12-2005, 22:46
Widac poczta poczcie nierowna bo ja dostalem juz dawno, ale uzbrojcie sie w cierpliwosc, dojda.

Algier
05-12-2005, 23:17
czekamy cierpliwie :(

Venio
05-12-2005, 23:36
wy sobie tutaj fajnie posty nabijacie :D

Jurek Plieth
05-12-2005, 23:55
Dotarł :-D
List nadany w Stalowej Woli w dniu 25.11, dotarł do Gdańska w dniu 5.12. Trzeba iście stalowej woli, aby uwierzyć w dobrą wolę Poczty Polskiej.
Diodak, wszystko OK w 100%, dzięki bardzo!

Jac
05-12-2005, 23:57
Trzeba iście stalowej woli, aby uwierzyć w dobrą wolę Poczty Polskiej.
i tyle czsu nie komentowac :-) Gratulejszyns!

yasin
06-12-2005, 00:42
No dokladnie, gratuluje cierpliwosci Jurku :)

Diodak
06-12-2005, 03:20
Dotarł :-D
List nadany w Stalowej Woli w dniu 25.11, dotarł do Gdańska w dniu 5.12. Trzeba iście stalowej woli, aby uwierzyć w dobrą wolę Poczty Polskiej.
Diodak, wszystko OK w 100%, dzięki bardzo!
Dobrze, że wogóle dochodzą, chociaż brak mi słów :mrgreen:. Teraz pan listonosz który zawiózł identyfikatory do Gdańska zacznie się kierować na Śląsk :mrgreen: .

Mixer
06-12-2005, 03:34
Diodak dotarło do Szczecina! Dziekuję !!

Polaco
06-12-2005, 07:47
Dobrze, że wogóle dochodzą, chociaż brak mi słów :mrgreen:. Teraz pan listonosz który zawiózł identyfikatory do Gdańska zacznie się kierować na Śląsk :mrgreen: .
To jakis nowy plan oszczednosciowy ? ;)

Vitez
06-12-2005, 19:55
Dziwne... moj nadany chyba 28.11 (z mojej winy bo pozno potwierdzilem) dotarl 30.11. Pewnie w drodze do Gdanska o stolyce zahaczyl ;) .

Venio
06-12-2005, 20:15
Dobrze, że wogóle dochodzą, chociaż brak mi słów :mrgreen:. Teraz pan listonosz który zawiózł identyfikatory do Gdańska zacznie się kierować na Śląsk :mrgreen: .
ja dostałem kilka dni pozniej... a mieszkam na slasku :P

Algier
06-12-2005, 22:17
Czy ktoś jeszcze oprócz mnie czeka na identyfikator?