PDA

Zobacz pełną wersję : Ratunku, odzyskanie zdjęć CD



Hallgerd
10-11-2005, 14:31
Nie wiem jak to się stało (coś wcisnęłam przez pomyłkę pewnie), ale przy dogrywaniu nowych zdjęć na dysk wielosesyjny (NERO 7) przez pomyłkę wykasowałam poprzednie. Czy jest jakiś program, sposób, żeby odzyskać utracone zdjęcia, bardzo dla mnie ważne!!!!

b'Art
10-11-2005, 14:44
1. Jaki dysk cdr czy cdrw? z cdr nie skasujesz - jeśli tam były - to zostały, może być naknocone z sesją niezakończonego dysku, wtedy ich nie widać. Ustaw w exploratorze - "pokarz ukryte pliki"
2. Jeśli jest to cdrw - to patrz tu http://www.akte.com.pl/odzyskiwanie/

dentharg
10-11-2005, 14:45
Ewentualnie posiłkuj się programem isobuster. W nim zobaczysz każdą sesję z osobna i będziesz mógł przenieść pliki na dysk.

Hallgerd
10-11-2005, 15:04
Dzięki serdeczne, na was zawsze można polegać. Isobuster pomógł :-)

dentharg
10-11-2005, 15:20
Proszę bardzo. A na przyszłość trzeba nieco ostrożniej podchodzić do oprogramowania, bo za często wydaje się mu że wie o co nam chodzi :)

Andee
10-11-2005, 15:52
BadCopy tez jest swietne do odzyskiwania utraconych sesji...

Polaco
11-11-2005, 09:22
BadCopy tez jest swietne do odzyskiwania utraconych sesji...
Tak, ale skasowanych z dysku, w takiej sytuacji chyba bedzie bezradny...

grexth
11-11-2005, 09:43
Tak, ale skasowanych z dysku, w takiej sytuacji chyba bedzie bezradny...
Nie zgadzam sie z Tobą. Można odzyskać ponad 95% danych - i to po formatowaniu!! Niestey to moje własne doświadczenie. Polecam program GET DATA BACK for NTFS lub for FAT zalezy kto czego używa. Był w dziale DWONLOAD CHIP-a a crack crackspider.net tylko czasem trzeba wyprobować kilka cracków bo bez tego pokazuje co można odzyskać ale nie można tego zapisać.

Polaco
11-11-2005, 09:58
Nie zgadzam sie z Tobą. Można odzyskać ponad 95% danych - i to po formatowaniu!! Niestey to moje własne doświadczenie. Polecam program GET DATA BACK for NTFS lub for FAT zalezy kto czego używa. Był w dziale DWONLOAD CHIP-a a crack crackspider.net tylko czasem trzeba wyprobować kilka cracków bo bez tego pokazuje co można odzyskać ale nie można tego zapisać.
Dlatego napisalem "chyba bedzie bezradny", jesli chodzi o dyski twarde (partycje) albo karty pamieci to rzeczywiscie BadCopy nie jest zly, ale na plytach CD spotkalem sie z negatywnymi opinimi. Ja na szczescie nigdy nie mialem problemu z plytami (odpukac). Ale jak problem juz zostal rozwiazany to chyba nie ma sensu dalej dyskutowac :D

Qbexus
11-11-2005, 11:58
Ja raczej uzywam sformatowanych rw jakos tak sie przyzwyczailem, kiedys tez poknocilem z sesiami i ta na plycie klienta naszczescie byl ciemny i sie nie skapna a z czasem mu to odzyskalem :)

muflon
11-11-2005, 18:39
BTW, pod Linuxem jest zdaje się opcja standardowego 'mount', która pozwala zamontować konkretną sesję z płytki.

Vitez
12-11-2005, 02:15
BTW, pod Linuxem jest zdaje się opcja standardowego 'mount', która pozwala zamontować konkretną sesję z płytki.

Czyli szybka akcja pod Knoppixem i uratowani 8)