PDA

Zobacz pełną wersję : [Zakopane] - plener ślubny



bogunow
23-07-2010, 21:11
Witam.
Wyjeżdżam z rodzinką na 2 tyg w Tatry w celach turystycznych. Umówiłem się ze z młodą parą którą ostatnio fociłem, że na sesję plenerową przyjadą do Zakopca. Wszystko ładnie, góry są piękne, krajobrazy ładne, tylko nie znam żadnych konkretnych fajnych miejscówek na plener. Może ktoś z kolegów z tych okolic podpowie w jakie miejsca warto zajrzeć. Pozdrawiam

amroz
23-07-2010, 21:22
wjazd kolejką na kasprowy wierch. Już kilka razy widziałem tam sesje ślubne. Nie namęczysz się bo nie trzeba wchodzić a na dzien doby masz odpowiednią wysokość i piękne tereny na focenie. A jeśli to Ci nie odpowiada to spacer po dolinie chochołowskiej, mnustwo tam spacerowiczów ale i trochę strumyków i skałek i zieleni. Powodzenia!

manfred1
23-07-2010, 21:26
Z Kasprowym to pomysł troche nie teges pełno ludzi tam się pałeta. No chyba że o trzeciej rano...

mamiyka
23-07-2010, 21:30
Ostatnio na topie są extremalne miejscówki,więc powiem Ci krótko:
Orla Perć:mrgreen:
np.w okolicy Koziego Wierchu.
Nie widziałem jeszcze pleneru ślubnego z tego miejsca,będziesz chyba pierwszy i w folio to oryginalnie wygląda.

Aha, i nie zapomnij wziąć polara.;)

mateos
23-07-2010, 23:25
Kasprowy Wierch polecam, mimo że ludzi może być trosze można podejść w stronę przelęczy liliowe i tam pofocić, później zejść do doliny gąsienicowej( po drodze pare małych stawików). Po zejściu do doliny blisko czarny staw, piękna panorama na Kościelec, Świnice, Orlą Perć, a na koniec wejść do schroniska w murowańcu i zrobić sesje w samym schronisku.

MarcinekP
23-07-2010, 23:51
Kasprowy Wierch - napewno wygoda (kolejka)
Morskie Oko - troszkę trudniej
Czarny Staw nad Morskim Okiem - jeszcze trudniej
Dolina Pięciu Stawów - jeszcze trudniej od Czarnego Stawu

poza tym
doliny
Strążyska
Kościeliska
Chochołowska
Biełego

a także
Krokiew
Stacja Kolejki na Kasprowy Wierch
Stacja Kolejki na Gubałówkę
Stacja Kolejki na Polanie Szymoszkowej + Butorowy

poza tym wszelkiej maście schroniska, drewniane chałupy itd

poszukiwacz2006
24-07-2010, 00:40
Żadne Tarty z polskiej strony. Kilkanaście kilomerów dalej na Słowacji masz piękniejsze widoki i ludzi 10 razy mniej wniż w Zakopanem. Nasze Tartry to tylko jesienią, gdy nie ma turystów.

Saapcio
24-07-2010, 17:24
Witam serdecznie.

Pomysły zasadniczo fajne, ale czy na plener ślubny?
Kolejka na Kasprowy - chyba że Panna Młoda w stanie widocznej ciąży to do kolejki bez kolejki. Jak nie to po paru godzinach czekania ani młodzi ani fotograf...
Orla Perć?
To może lepiej na jakiegoś Mnicha (żart taki i nie brać na poważnie bo to kryminałem zalata).
Morskie Oko. Można, ale lepsze Krupówki. Chyba nieco szerzej, ludzi tyle samo, a jak kucnąć to i tło podobne, i misio pod ręką za symboliczne...
Na poważnie.
Najbliższa dolinka, lub Zakopiańska uliczka na uboczu. Dzień przed spacer na wybranie miejsc, słonka i powodzenia. Jak se jakie portki góralskie pożyczysz (parzenice chyba), to cię za swojego wezmą i na co ciekawszym obejściu super foty zrobić pozwolą.

Pozdrawiam i powodzenia.